Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa346

wazne pytanie

Polecane posty

zostwilam mala na lozku doslownie na chwilke i spadla zlozka na dywan ale bez placzu sie nie obylo ,chyba nic sie jej nie stalo skoro juz nie placze prawda?zadnego wstarzsu nie mogla dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
zaraz pewnie cie wyzwa i kazą jechac do szpitala,ale poczeka.obserwuj małą....jeżeli nic sie nie dzieje to bedzie dobrze.I nie zostawiaj dziecka samego na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyszłość doradzam: nigdy nie zosrtawiaj dziecka ani na sekundę na czymś, z czego może spaść!!! jeśli mała nie ma widocznych urazów, nie zachowuje sie inaczej niż zwykle, nie jest bardziej marudna/dziwnie spokojna/zbyt żywa..itp, to raczej nic jej nie jest. obserwuj uważnie córeczkę, w razie wątpliwośći lepiej skontaktować sie z lekarzem, nap jechac do szpitala na ewentualne badanie/prześwietlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś tak spadłam
tata z bratem mnie pilnowali.... na szczęscie nic sie nie stało, ale zawieźli mnie na pogotowie i przywieźli w takim czymś usztywniającym kark:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja miałam podobną przygodę. Od tej pory jestem bardzo ostrożna. Na szczęście nic małej nie było. Jeśli Nikola nie spadła z dużej wysokości, nie płakała, nie wymiotowała potem, nie lała jej się krew z noska to myślę, że wszystko jest ok. Ale jeśli cię coś zaniepokoi to do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi ,no spoczatku bardzo plakala ,potem sie uspokoila i mozna bylo ja nawet rozsmieszyc ,ma tylko czerwona plamke na czole i po boku noska spadla na dywan cale szczescie na nie ławe(mamy szklaną) ,narazie nic jej nie jest chyba...caly czas sie boimy o nia to byl ulamek sekundy doslownie,teraz juz ja pilnujemy jak oka w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×