Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmarta25

Jaki rozmiar ciepłej czapeczki na wyjście ze szpitala??

Polecane posty

Gość mmarta25

Za tydzień mam termin, nie mam pojęcia jaki rozmiar czapeczki powinnam kupić 36, 38 czy może 40?? Najlepiej, żeby starczyła do końca zimy :) I czy pod taką ciepła czapkę ubrać jeszcze cienką, bawełnianą i na to kaptur od kombinezonu czy to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamaamaa
a jest w ogole rozmiar 36? mi babeczka w sklepie powiedziła ze sa od 37. jest wiec 38,39 i 40. 40 jest za duza. zalezy niby jaką maluszek bedzie mił główke, ale te 37 czy 38 chyba bedą lepsze. najlepiej na wierzch kmbinezon i kaptur oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta25
szukałam na allegro i znalazłam własnie od 36 :) więc nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamaamaa
jak tak to pewnie sa 36, tylko babka w sklepie który odwiedziałam była niedoinformowana. jak tak oglądałam czapeczke w rozmiarze 40 to wydala mi sie strasznie duza. to bedzie moje 1 dziecko, wiec powiem z doswidczeni mojej bratowej, ze im mniejsza tym lepsza. ja mam r 39 czapeczke-mniejszej ładniusiej w sklepach ne znalazłam (z takich grubszych). planuje pod spód załozyc taką zwykłą cieniutką, ze nawet jak ta bedzie odstawała to główki nie przewije, moze przesadzam, ale planuje zalozyc kombinezon i owinąc jeszcze w kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta25
ja wiec podobnie zobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta25
Acha przypomniałam sobie, czytałam w jakieś gazecie, że niemowlęciu zakłada sie o jedną warstwę więcej niż samemu, starszemu dziecku - tak samo jak i my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×