Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Cholerka... ja ostatnio też ;) Tylko niestety nie ma z kim, a przecież nie będę napastować grzybiarzy w lesie :D chociaż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrka... ja uwielbiam zbierać grzyby... ale ich nie jadam. gdybyś tak w sierpniu przebywała w okolicach puszczy Noteckiej to z chęcią dam się napastować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe nie obiecuj bo skorzystam :D Puszcz Notecka powiadasz... hmmm tam muszą być piękne łąki, zielono, świeżo aż się chce... :D To ja już lepiej pójdę do domu bo będę musiała tutaj na noc zostać żeby chuć uspokoić i do lasu nie skręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... jedna uciekła, druga poszła... PreZessa tysz ni ma ... sam se pójdę na piwo w takim razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, ze Prezesso by miał na Ciebie ochotkę? :D Chociaż może... ja tam się nie znam ;) Smacznego piwka... pij pij, będziesz łatwiejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie miałby na mnie ochoty, bo jestem lesbijką... kocham kobiety :D. Na piwo bym z nim poszedł ale skoro zniknął... To sam sobie pójdę po robocie ;). A jak już będę łatwiejszy to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zalotnym flirciarskim uśmiechem witam piękne Panie i przystojnych panów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć atrka ;) Nie ma to jak cudowny poranek z pięknym namiętnym seksem ;) ale Was wzięło wczoraj na wspomnienia cudownych łąk i pieknych lasów :) Jak się człowiek kocha w lesie calymi nozdrzami czuje zapach sosen :).....mmmmmrrrr..... Ja chce już wiosny!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pięknym paniom :) Wiosna zaniebawem będzie, bo jakoś tak ładnie zaczyna się na zewnątrz robić :) Seks poranny w lesie ?? Vii.... za którym drzewem się schowałaś ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik dzisiaj sex w lesie?? i to poranny?? wiesz lubię zaszaleć ale to by było ekstremum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sporty extremalne też są dobre :D.... A co powiesz na ciepełko ogrzanego samochodu... kombika ;)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm :) i te zaparowane szyby z ogrzanych oddechów ;) mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam zupełnie przypadkiem mam tam jakieś dwa koce, poduszkę... i złożone tylne siedzenia :D Dasz się zaprosić tu do mnie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drązek od biegów jaki jest??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy który :D Jeden jest na stałe, z przodu... zwykły plastik ;). Ale drugi jest przenoszony, ogrzewany, zawsze dopasowujący się do dłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh wcale nie mam zamiaru go w dłoni trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się do wszystkiego dopasowuje :) Przejdziesz tu wreszcie do tyłu czy mam użyć siły i preciągnąć Cię z przedniego fotelika ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejdę ;):P co najwyzej mogę podciągnąć spódniczkę i pokazać Ci jak mi fajnie tu samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośnica :P Ale podciągnij i pokaż co tam skrywasz :D... przejdę do przodu koło Ciebie może pozwolisz z bliska obejrzeć ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego Dropsik ;) kładę Ci nózkę opancerzoną w szpileczkę na ramieniu i zatrzymuję na jej wyciągniecie z dala od siebie ;) Uwielbiam się tak zabawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się też podoba więc... ...ściągam Ci tą szpileczkę :).... sięgam dalej, ściągam pończoszkę i zaczynam pieścić nóżkę poczynając o stópki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie popuszczam odchylajac delikatnie spodniczkę i smiało zabawiajć się rózyczką ;)...odchylam jej płatki i wkładam paluszka ..... ciągle patrzac ci w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nooo muszę to mieć na taśmie ;) nie przeszkadzajcie sobie robaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuję po kolei każdy z paluszków... ręce pieszczą łydkę...spoglądam w Twoje lekko przymrużone oczy...językiem sunę po kostkach, całuję je... pozeram wzrokiem Twoje paluszki wsuwające się w różyczkę i zabawiające jej płatkami... ręcę samoczynnie suną w górę nóżki....powoli uginasz nogę pozwalając nieznacznie zbliżyć się do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik jak ten jezyczek jest tak bardzo blisko robi mi się w tedy tak bardzo gorąco....masz rację juz nie tylko nie mogę ale wrecz nie chce się opierac ;).... pociągam cię za kołnierzyk koszuli ku sobie nie przestając zabawiac się paluszkiem ;)....wyciągam go mokregoo i bardzo namiętnie wkładam go w ustam ;)....mmmmm...sama rozkosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciągam Ci go z ust... wkładam z powrotem w różyczkę...zanurzam głęboko...wyciągam i wkładam sobie w usta, oblizuję go i smakuję Twoje wnętrze....rozchylam Ci uda, całuję ich wnętrza, pieszczę dłońmi i językiem...czuję gorąco bijące z niej.... delikatnie dotykam kuleczki językiem...palcami rozchylam płatki...języczek powoli poznaje jej smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie da się porównać z tym co wtedy czuje ciało....kiedy włosy łaskoczą wewnętrzne strony ud kiedy języczek delikatnie łaskocze to tak wrażliwe miejsce....fala gorąca przebiega od podbrzusza i ogarnia ciło wyprężąjąc je w namietnym łuku..... usta wysychają a oczy nie widzą nic moza teczą barw.... ciało się napręza piersi pęcznieją sutki stają się wrazliwe na dotyk.... delikatnie rozpinam buzeczkę i masuje paluszkami suteczki.... mmmmmm cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę jak je pieścisz... moja rek wędruje ku nim do góry pieszcząc brzuszek po drodze... kładziesz na niej swoją rękę i pieścisz poprzez nią swoją pierś pokazując mi jak lubisz...całuję twój brzuszek powoli liżąc dookoła pępek, język sam ciągnie ku piersiom.... palce wnikają w ciebie delikatnie rozchylając różyczkę... zaglębiają się do końca i rozpoczynają swój taniec.... wyprężasz się i wbijasz mi pazurki w plecy....mrrrrr......uwielbiam to.... usta całują pierś, język drażni sutka... twój oddech przyspiesza, a pazurki wbijają się mocniej zostawiając czerwone ślady na plecach...wkładasz mi dłoń pod spodnie kierując się ku niemu... jak zwykle jest gotowy... czeka na pieszczoty...zagryzam lekko ząbki na piersi... palce zasikaja sie na sutku... sztywnieję w twojej dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak bardzo mokra rozsuwam ci spodnie masuję go wzdychając przy każdym dotyku twojego języka ..... chce go poczuc w sobie wsuwasz mi go a ja zaplatam ci nogi na plecach..... czuje jak mnie wypełnia jak ociera każda ściankę.....czujesz to ciepło??....przymykam oczy i rozkoszuje się kazdym ruchem ....mmmmrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję jak zaciskasz się na nim.... powoli wsuwam i wysuwam się drażniąc od czasu do czasu główką twoją perełkę....trzymasz mi głowę przyciśniętą do piersi... język nie nadąża z lizaniem sterczących sutek, zęby gryzą lekko piersi... ręce ściskają pośladki.... przyciągasz mnie mocno do siebie nogami i trzymasz przez chwilę całego w sobie ściskając go co chwilę i drażniąc się ze mną... nie pozwalasz mi wyjść z siebie...rozpalasz mnie gorącem swojego wnętrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×