Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość hłehłeee
jaaaasne:D jakbyś zobaczyła takiego facia, to byś była bardziej mokra niż w swoich opisach:D ale cóż ... pozostaje Ci tylko to emfatyczne pisarstwo na topiku lepszy rydz niż nic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mail koło nicku czekam na widok tego oszałamiającego przystojniaka :P ciekawe czy zrobie się mokra...jesli tak opiszę to tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewgienij....... ech spóźniony... Dropsiku nie gorączkuj sie słonko... zaraz sie Tobą tak zajmiemy, że dobrze, że Krzyś przyszedł.. wezwie pogotowie gdybyś nam omdlał ;) Wracamy do Ciebie... dwie kotki klęczą przed Tobą ich języczki splatane w gorącym pocałunku... drżenie Twojego fallusa.. nasze figlarne spojrzenia... taaak nadszedł czas by zabrać Cie do nieba i posmakować jak słodko smakują Twoje soki... najpierw obie pieścimy Cie delikatnie potem coraz mocniej... osuwasz się coraz niżej na tym skórzanym fotelu... cały rozedrgany.. Vii daje Ci coś do ust... zgadnij co to takiego... smakuje Ci?... widzę, że baaaardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat i ząb czasu... nie zauważyłam a WY? :D :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik ślini ci się??:P ;) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
v33- niestety nie zamierzam się reklamować na tym forum, a tym bardziej nawiazywać tu jakichkolwiek znajomości:P w przeciwieństwie do Ciebie, skarbie, mam kogo wypieścić realnie i nie muszę zadowalać się marszcząc freda pod post znajmych z tematu:D swoją drogą, słabo wam idzie to pisarstwo moi drodzy - polotu brak, a może i czegoś innego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłeś? :P to zamknij za sobą drzwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
jesteś taka ponętna jak się złościsz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes za cienki aby mnie zezłoscic :P nauczyłam się ignorowac glupotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
a w czym tę rzekomą głuputę dostrzegłaś, hmm?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) mniam :) Dropsik uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
chyba się nie doczekasz bidny Dropsie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka poszla Jewigienija szukac ;) rozsunę spodnie i widze jak się wyłania glówka ;)...rzeczywiscie mokra :) oblizuje czubeczek...otulam języczkiem przeciągam od nasady ku górze ;).... penetruje czubeczek i wciskam w tą szczelinkę wkładam do ust i zasysam wsuwam wolno nadal języczkiem rysyjąc szlaczki na jego powierzchni....czuje w ustach jak pulsuje nabiera twardosci i pęcznieje..... zasysam i znowu wsuwając oblizuje języczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłehłeee wyluzuj... wracaj do tej, która tak cudownie zaspokajasz i pozwól nam marnym imitacjom kochanków zabawiać sie wirtualnie... mniej litość nad nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
marzenia dobra rzecz:D uważaj, żeby mu nie połknąć tej głowki w fazie ekstazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
atrka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrka ale potrafisz podnieść ego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie i kiedy Ci ludzie pracują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kwh1 ;) a ciebie co tak pochłonęlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
kwh 1 ... no nie?:D też się nad tym zastanawiam v33 ... tak marnie opisałaś "akcję", że nie dziw się trafnemu komentarzowi koleżanki, której to przyklaskuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowne uczucie....:) ... widzę jak twoja głowa unosi się i opada... pieszczę twoje włosy...chcę poczuć jak smakujesz po mnie... zlizuję z twoich warg moje własne soki...sadzam Cię na kolanach, ręce pieszczą piersi... ocierasz się wzgórkiem o niego powodując coraz szybsze tętno u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawert nie potrafisz odczytac jak ci przypiekla atrka ...nie lukruj sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracują przy biureczku bo sie uczyli pilnie ( i nie sugeruje tu, że ktoś inny sie nie uczył)... Praca zadaniowa - płaca im za efekty a nie za lanie wody na koło młyńskie... od nich zależy mieć czy być ( tez mieć ale przyjemność w pracy :D ) Hmmm wyczerpałam zestaw pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
a moja główka by opadła, bo by zamuliła się takimi rutynowymi czynnościami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłeee
wiesz, każdy post można odczytać na swoja korzyść, co też uczyniłem. pomijam już fakt, że w każdym żarcie jest ziarnko prawdy, droga v33:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiehehe
wszyscy wiemy, ze meskich "sokow" - nie mylic z wytryskiem! - jest 1-2 kropelki, wiec co moze oznaczac mokra glowka wydobywajaca sie ze spodni?? :DDDD albo usta mokre od owych? :D:D:D dzieciaki i marzyciele (co niektorzy:P))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii akcja cudna, tylko przenies do realu. Mam taki zapierdziel że nie mam czasu taczki załadować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×