Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

cudowne uczucie i jakie inne…pełne delikatności a jak trafne ;) ciało zacyn na nie reagować….od łydek ku brzuszkowi kierują się dreszcze a ciało ogarnia niewyobrażalne ciepło….fala napiecia ogarnia mnie od stóp po czubek głowy wplatam palce w twe włosy… czuje to łaskotanie …. dusza ku gwiazdom lgnie a ciało chciałoby jak najdłużej korzystac z tej rozkoszy….ogromna fala ciepła i niesamowite spięcie daje upust wyrywając się jękiem z gardła…..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dropsik ;) trafiłes na moją koncówkę chyba ze pomozemy razem artce dosięgnąć gwiazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednym prysznicu??!!!!D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii słyszę jak wypowiadasz moje imię...kierujesz mną... czuję Twoje podniecenie wiem, że już tylko chwile dzielą Cię od spełnienia... spójż w moje oczy... widzisz w nich ten żar?? Nie znam nikogo tak cudownego... Ten smak.. Jeszcze kilka zwinnych ruchów języczkiem... Jesteś na szczycie... nachylasz się w moją stronę i częstujesz swoimi ustami... Rozkosznie wyglądasz z tym orgazmicznym rumieńcem... mój szept w Twoim uchu" było cudownie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracają zmysły... zażenowanie połączone z podnieceniem... było bosko... idziemy na ta imprezę...? bo nasi partnerzy już sie niecierpliwią pod domem...:D a może pozwolimy im sie jeszcze podenerwować?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze skoro zapach jajecznicy kusi ;) atrka dokonczymy innym razem moze w pachnącej kąpieli w wannie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie zgłodniałam po takich wrażaniach:) Niech sie mężczyźni czymś wykażą :D ładnie się role odwróciły, nie dość, że się świetnie bawimy to jeszcze nam gotują heheh Jewgienij chyba za Ciebie wyjdę :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę pozmywać... w króciutkim fartuszku nachylając sie nad zlewem i słodko kusząc tyłeczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko stołu nie rozwalcie :P to ja idę się zrelaksowac ogladaniem jakiś erotyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakżebyśmy śmiali Viiii. Jewgienij nie sadzisz, że te blaty wyglądają na solidne... Posprzątajmy je zrzucając wszystko na podłogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie sadzaj jej na płycie kuchennej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz?:D To podłóż rączki pod mój tyłeczek będzie cieplej i wygodniej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viii dziękuję za troskę kochanie :D;) ale chyba Cię Dropsik wołał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie...:D ale najpierw mój drogi... pocałuj mocno do utraty tchu... rozepnij szeleczki tego fartuszka i uwolnij pęczniejące górki rozkosznych doznań dostarczające... a ja ci pomogę z tym rogiem mój jednorożcu... bo Ci spodnie zaraz rozerwie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna kokardka, druga kokardka, zsuwam powoli całując od razu odkrywane połacie jedwabnego ciała, wracam do ust, są rozpalone jak dwa węgle,emanują żarem aż strach pomyśleć co dzieje się w dolnych partiach pod fartuszkiem...... ręce we włosach , błądzą po plecach ...znajduja ostatnia kokardę, której supeł broni dostepu do całej Ciebie......jest .......fartuszek spada.....wydając miły dla ucha dźwiek ocierając się o nagie ciało.....bronię Cię przed chłodem przywierając z całych sił.......czuję na piersiach Twoje dwa subtelne kształty.......jest nam co raz cieplej.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Zawsze się zastanawiałem czy kobieta z zasłoniętymi oczami uczestnicząc w trójkącie 2k+m poznałaby kiedy jest pieszczona przez kobietkę a kiedy przez facia. Co sądzicie kobietki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmm satyna, a potem dotyk Twoich silnych ciepłych dłoni... rozgrzej mnie... Twoje usta... ta miękkość te słodkie pocałunki obsypujące moja twarz... podobają Ci sie moje dołeczki w policzkach?? chyba takk bo z upodobaniem całujesz... łapie ząbkami twoje uszko... czule szepcze...zróbmy to tu i teraz... podnieca mnie świadomość, że Vii może zaraz wejść do kuchni... wgryzam sie w twoją szyję...delikatnie... ale pozostawiając ślad... ręce schodzą niżej... rozpinam Ci koszulę.. powoli po guziczku... pieszczę twój tors... ręce zaplecione na plecach... mocny uścisk... ranię Cię pazurkami a fala pożądania wzbiera w Tobie coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso Ty to sie zawsze wstrzelisz w moment:P;) Nie wiem, nie próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja mi się te dołeczki okraszone teraz dodatkowo rumieńcem pożądania.....grruwielbia te Twoje paznokcie rysujące moją ludzką powłokę.....ręce opadają na Twe nogi, smukłe,kształtne jak grecka kolumna ......uda...tu zatrzymam się dłużej.....przesuwam ręce w stronę soczystego owocowego ogrodu i cofam.....drżysz.....usta muskają szuję a nos spija nektar zapachu.....czas klęknąć przed siedzącą królową na tronie....uhmmmm jestem w raju...policzkami dotykam ud i lekkim powiewem z ust sprawiam że płatki storczyka widocznie rozchylają się gotowe do przyjęcia wilgotnego języka...juz jest, już czuję smak rosy.....łapiesz mnie za włosy i ....... wykrzykujesz moje imię.......chcę tak trwać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×