Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

nie wiejde :P miała oglądac erotyk ale przez niedomkniete drzwi obserwuje was i zaczynam się fajnie zabawiac ;)...mmmmrrrr....podniecajęce to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku...a jakie imię?:D że głupio zapytam... Uczucia jakie budzi we mnie Twój oddech... podmuch delikatnego wietrzyka na mojej delikatnej skórze... tam... rozchylam się... rozkwitam... nie panuje nad tym... odruch bezwarunkowy... proszę spojrzeniem o więcej... gardłowy jęk z mych ust... prawie niema ledwo słyszalna prośba... ale Ty słyszysz... czuję jak zimny podmuch zmienia się w gorący dotyk języczka... pomagasz sobie paluszkiem... rozchylasz szerzej... twoje sprytne dłonie... nie przestawaj! moje ręce zaplątane w Twoich włosach.... Ja tez chcę Ci sprawić rozkosz... Chodź już do mnie... zamknij namiętnym pocałunkiem ten jęk wydobywający się z moich ust w swoim gardle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii... wiesz jak ślicznie wyglądasz stojąc pod drzwiami i sama z sobą się bawiąc :) ? Ja robię to samo obserwując Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciągam delikanie spodniczkę spod niej wyłaniają się koronki ponczoszek ;) wsuwam dłon miedzy uda i opierając się o ścianę delikanie oddaje się rozkoszy....nagle ujrzałam ze na mnie patrzysz wyciągnęłam dlon i powoli wsunęłam paluszek sobie w usta ;) patrząc na Ciebie oblizuje go bardzo dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem kiciu:) ja tam byłem mód i wino piłem po brodzie się lało a w gębie nic nie zostało:) Całus jeden...drugi...trzeci...kładziesz się na blacie ...unoszę Twe nogi, lekko zgięte w kolanach.....ten widok......zaokrąglony tyłeczek skomponowany z udami i miejsce w które chcę wejść widoczne jak na dłoni..zaprasza mnie swym kształtem....zbliżam się, główką dotykam płatków, krążę po nich i pomalutku znika główka....czuję Twój żar......uhmmmmm wyciągam i znów się Z Tobą droczę rozpalając Cię jeszcze bardziej i znów dotykam nim twego kwiatuszka.....i wchodzę cały, nasze ciała się dotykają......Twe piersi ślicznie się kołyszą...łapiesz je a ja pomagam je uspokoić bo kołyszą się coraz szybciej i szybciej i szybciej ......krzycz głośno .........Krzys Krzyś taaaaaaakkk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oblizuje językiem wargi...odsłaniam mój nabrzmiały z pożądania instrument i pochylam go w Twoją stronę...powoli przesuwam dłonią w dół i w górę cały czas patrząc w Twoje zmrużone zmysłowo oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszysz dropsiku jak z kuchni dolatują odgłosy?? te zmysłowe dzwięki.....i te cienie przelatujące przez drzwi.... słyszę głos jej.... i jego syk ;) rozkosznie ćwierkają...ta melodia mnie rozpala ...pomału rozpinam bluzeczkę nie odrywając oczu od tego co robisz.... mmmm.... śliczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh taaal mmmhmmmmm Krzysztofie :D Krzyś... Krzyś... Krzyś...ochhhhhhhhh. Aaaaaa ołłłłłłl uuuchhh taaak Krzys... taaak.... mocniej... pchnij mnie mooocno... do końca... do cna.. nie obawiaj się... ten lekki ból w środku daje mi satysfakcje... niezapomniane doznania... taaak głęboko... Blisko... Krzyś!!! Jeszcze troszkę... proszę... teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wzrok śledzi ruchy twoich rąk.... patrzę jak powoli odsłaniasz śliczne półkule... siadam na ziemi nie odrywając oczu od Ciebie, ściskam go mocniej lekko przyspieszając ruchy ręką....nieźle sobie dwa ptaszki świergolą.... też bym chciał usłyszeć Twoje namiętne mruczenie kocico... ale na to mamy czas... zabawmy się sam na sam ze sobą... kto dłużej wytrzyma....rozpinam koszulę, odsłaniam tors... ślinię palec i zaczynam nim jeździć po sutku lekko go drapiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje palce mocno zaciskają się na Twoich plecach... ranię pazurkami... nogi wbijają sie w lędźwie... poruszają sie miarowo wraz z twoją pupą... wbijam cię w siebie głębiej... Krzyś! jeszcze troszkę... Krzyś, Krzyś, Krzyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak sssssssssss ohmmmmmmm klak klak klak nasz e ciała przyjemnie dla ucha klaszczą uhmmmmmm słodka wariuję, prąd przechodzi przez całe ciało jeszcze jeszcze kilka ruchów i odlecimy ja drżę TY drżysz blat drży oj jak szybko ohhh jak głęboko jestem w Tobie uhmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropinam bluzeczkę odsłaniam suteczki ...sa tak sterczace..łape je w paluszki i delikatnie masuje..... zsuwam dłonie wzdłuz bioder znowu unoszę spodniczkę...widac koronki majteczek.....łape palcami płatki rózyczki i zaczynam się nia bawic...widze Twoje podniecenie...widze jak przyspieszasz ruch ręką...wkładam głęboko palca.... jest tam tak cieplutko i tak bardzo wilgotno.... płatki są gorace i nabrzmiałe...czyje jak sok ocieka mi po palcu ;)...znów wkladam go do ust...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło rozchodzące sie w moim wnętrzu... pomiędzy nogami... odpowiadam na nie żarem rozkoszy... uściskiem mięśni... zatrzymam Cię...Ostatni krzyk... Krzyś!!!!!!!!!! nasze krzyki cichną... opadasz zmęczony i wspaniale spełniony... ten uśmiech... rozbrajasz mnie :D teraz chcę całować i pieścić muśnięciami Twoja twarz, włosy... jesteś taki przystojny w tym rozgrzaniu... taki mój... zostań tak... słyszysz te odgłosy dobiegające z salonu.. Vii ta kocica i Dropsik dobrze sie bawią... świat się dla nas zatrzymał... tak słodko wtulona w Twoja męskość...na zawsze... zostań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakże ja chciałbym oblizać ten paluszek... coraz mocniej ściskam swojego... muszę wytrzymać... nie mogę dopuścić żeby się zmarnowało... chcę Ciebie uraczyć mym sokiem...wstaję i powoli zbliżam się do Ciebie...sterczącym członkiem zaczynam kręcić kółka wokół sterczących Ci suteczek... Twój paluszek głebiej wchodzi w różyczkę...dołącza do niego drugi....wilgotną główką posuwam między piersiami znacząc swoją drogę ...chcesz go dotknąć ale na razie nie pozwalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostańmy i trwajmy słodko wymieniając gorące pocałunki, po ciele krążą dreszcze spełnienia a w oczach gwiazdy i Twoje oczy rozanielone, płonące jeszcze wciąż chwilami słodkich uniesień:) cóz to za dom:)w każdym pomieszczeniu ciekawy akt miłosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsuwasz go miedzy piersi a ja koncikiem języczka dotyklam jego główki ;)...oblizuje delikatnie ten soczek cieknący z niego :)...smaczne ;)...zabawiasz się silniej ja wystawiam języczek i czuje jak twoje energiczne ruchy obijają o o mój język :P....mmmmmrrr...lubię to ;)...z kuchni słychac oddechy ...slyszałam jak dochodzą ;)...teraz słyszę te jęki i one pobudzają mą wyobraźnię.... delikatnie odchylam głowe i patrzac ci w oczy...tryśniesz dla mnie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biel Twoich ząbków, słodycz ust tak blisko... Vii pożegnaj już Jewgienija na wieczność, ja Go już nie oddam ;):D Dziękuje Krzysiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O czyli nici z sexu wymiennego??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak:) Jak tan jesteś we mnie... obsypuje Cię słodkimi pocałunkami... niewinne muśnięcia przeradzają sie w bardziej namiętną pieszczotę, powolna, wyrafinowana... hej kotuś Ty jeszcze wcale nie jesteś tak bardzo zmęczony... Na deser proponuje lody z bita śmietaną z niecodziennego naczynia... otwieram lodówkę...zimna bita śmietana na gorącej wciąż skórze... Skusisz się ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem gorącym języczkiem zliżesz... Budzi się we mnie natura zdobywacy... wciagam cie na blat... pochylam nad toba... teraz najbardziej cudiowna część Twojego ciała góruje nad resztą członków...bita smietana ląduje na Twoich klejnotach i męskości... Juz mi nie uciekniesz... deser bedzie słodki dla nas obojga... Powoli zlizuję zawartość z Twojego członka... z bita śmietaną znakuje jak ptyś;) Krzysiu jesteś przesłodki... słyszę Twoje głośne westchnienie... prosisz o więcej... przesuwam języczkiem po trzonie... drażnię zabkami wędzidełko... główka drzy, przechyla się mocniej w stronę moich ust, słysze błagalny szept, jek... pochłaniam go... moje usta wypełnione do cna Tobą... zaufaj mi teraz... poddaj sie pieszczocie... dłonie na klejnotach... delikatne kuleczki przesuwają sie cudnie pomiędzy palcami... niecierpliwa zabawa... ssam mocniej... spoglądam na Ciebie... jesteś taki poddany moim pieszczotom... lubię to uczucie władzy... Twoje ręce zatapiają się w moich włosach.. przyciskasz, kierujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż chcę krzyknąć Twe imię , mrrrrrrrrr cudownie się zajmujesz moim wielkim bratem:) główka pojawia się i znika w Twych namiętnych soczystych ustach .....mrrrrrr mruczysz słodko i namiętnie ......tak chcę jeszcze i jeszcze..... nie przestawaj słodka.mhhhhhhhh chcę tak do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko dasz radę sie powstrzymać spełnię Twoją prośbę... poruszam w Tobie pierwotne instynkty... moje pożądanie wzbiera na sile... chcę usłyszeć Twój dziki krzyk... chce słyszeć jak Ci cudownie... mocny tembr Twego głosu i silne ciało po moim języczkiem...ręka wędruje ku trzonowi.. przesuwa sie coraz szybciej w górę i w dół... coraz dziksza pieszczota... moje usta doskonale dopasowane do Ciebie... język dotyka, uderza, ząbki delikatnie drażnią... wytrzymasz jeszcze troszkę Krzysiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z trudem bo pieszczoty z każda sekunda przybliżają do wybuchu wielki wulkan drzemiący w mym wnętrzu uhmmmmmmmmmmmm widzę na nim czerwona otoczkę z Twojej szminki uhmmmmmmmmmm uhmmmmmmmm sssssssssssssssssss jestem twardy jak diament iiiiiiiii zaraz wybuchnę gorącą lawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii... nie chcę... chcę nas jeszcze trochę pomęczyć...chcę to zrobić w Tobie.... pozwól mi zanurzyć głowę między Twoje uda, spróbować rozkoszy którą spływasz.... przyciśnij mi głowę do różyczki...pozwól zanurzyć się w niej języczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaak Krzysiu... nie powstrzymuj się... do wieczora daleko... jeszcze kolacja przed nami... zdążymy to zrobić jeszcze raz... Czuję Twoja gorąca lawę w moich ustach... zalewasz mnie.. parzy... mmmmmmmmmmmmm pycha... nie wywiniesz sie tak szybko... wysmakuje... taaak kotuś do ostatniej kropelki... opadasz bezwiednie na blat... padnięty, bezsilny, bez tchu... jeszcze tylko uśmiech, pocałunek... kładę sie na Tobie, wtulona... pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoje oparta o ścianę zza drzwi dobiegają mnie odglosy ....cudownie łaskocza i ucho i pieszcza zmysły czuje jak zniżasz się.... jak delikatnie całujesz te rozpalone miejsce....odchylam głowę i rozkoszuje się tym dotykiem...wplatam, palce we włosy.... chce abys tak trwał.....czuje jak twoje dłonie głaszcza me uda ...jak rozkoszują sie delikatną sliskością moich ponczoch...czuje jak jezyczke łaskocze i penetruje płatki różyczki....łapiesz je delikatnie ząbkami...ssiesz i jezyczkiem odgarniasz....wzbiera we mnie namietnosc czuje fale gorąca.... chwytam cię pod brodę i kuszę abyś wstał...objął mnie i pocałował....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję Twoje gorące ciało i zamykam oczy rozpamiętując te chwile a ręka wędruje na pośladek Twój kształtny uhmmmmmmm chwila drzemki po uciechach cielesnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×