Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Koty?:) Ja kiedyś miałam chyba z 7 ale to było wczesne dzieciństwo:) Teraz mam jednego kota i psa. Niestety daleko ode mnie... ja mam zwierzaki a \"wychowują\" je rodzice;) Wiem wygodnictwo... no tak się złożyło. A Ty z tymi kotami to tak pod jednym dachem na co dzień?:) czy w ramach Świątecznego poranku z rodzinką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociarstwo moje własne domowe :D. Niezły jestem... chciałem odpowiedzieć i zepsułem kafe :D... padło i dopiero co wstało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono...
temacik kaput:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono...
zostałes tylko ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... widzisz tu kogoś ? Bo mnie tu nie ma, a oni też stąd uciekli więc skoro kogoś tu widzisz to masz omamy wzrokowe od nadmiaru czasu spedzanego przed monitorem komputerowym. Czas udać się do lekarza od oczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono...
to nie ja nadmiar czasu spedzam przed kompem ty masz z tym problem nawet w swieta jak widac :P istny desperat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
Chyba oszaleliście pipolki :O atrko, wyglądasz po tej wypowiedzi na kretynke - znalazł się kaznodzieja chcący nawracać Dropsika. Wybacz, ale tylko idiotka nierozumiejaca tego co czyta mogła tak napisać. Poziom iście godny......Dropsika.......psika.......Sika prostego Aha, Siku, trzeba ci tłumaczyć, ze nie chodziło mi o to iż w święta nie świętujesz, ale o to, ze jak juz znajdziesz wolne i masz czas dla siebie to zamiast zając się sobą albo spotkać ze znajomymi ty wolisz odpalic kompa? żal.pl, stare panny i podtatusiałe dzieci neo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
No dobra, stare panny mogę wziąc w cudzysłów. Jednakże czym jest, jeśli nie staropanieńskim zwyczajem, rzucanie się na każdego, kto wyrazi ochotę na.....? :O nono... graba. My żyjemy, oni myślą, że flirtują :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ja teraz biedna zrobię... stara panna zdesperowana... w dodatku kretynka. łeeeee a Ty taki niby nie żałosny a sam na tym temacie siedzisz i piszesz w Święta? Przyjrzyj się sobie. Ja Cię od kretynów nie wyzwałam więc szanuj uczucia innych. niech mnie ktoś przytuli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wtuliło jakieś milutkie, ciepłe ciałko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektórzy są tylko na samoobsługę skazani ;) Jewigienij czyżby luzik w pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne Twoje zrobiłyby to najlepiej ;) a tak jestes skazany na cudze:( biedaczysko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhha ja jednak uważam ze nie ma to jak cudze usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słodki Dropsiku ;) pomarancza zmusza nas do zastanowienia się czyje usta robią najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo rzesz w morde masz wystrzałowy gust :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam imię :D:D:D:D przeciez o ustach mówimy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konik przedni choć Billi zapewne tylko takiego ma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×