Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

No to tym bardziej trzeba się umówić :) Urządzimy sobie ucztę ;), ja będę spijał, a Ty będziesz ssała cukiereczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik kafe uwielbia Cię powielać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyście już braki nadrabiali i zaległości sławetne?:D Miłego wieczorku flirciarze;) Jewgienij...ehhhh...:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wsadziłbym i za dekolt i pod spódnicę... ale rak mało, bo tylko dwie, a co najmniej 3 by się przydały :D Wzajemnie miłego i spokojnego...znaczy erotycznego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh atrka a myslałam ze ty jeszcze w łózeczku ;) myslę sobie poflirtuje z tym tygrysem :P Jak to kto jest miodem?? flirciarki poranek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam że Ty;) Hmmmm Viii no to przepraszam, nie chciałam przeszkadzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik zapewne prysznic bierze ;) echhh wslizgnęłabym się tam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dalej:) na pewno sie ucieszy gdy mu plecki namydlisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namydliłabym a potem lekko pazurkami podrapała ;) mmmmrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i już sobie to wyobraziłam... nie powiem widok cieszy oko i nie tylko;) A co byłoby dalej??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama dałabym sie namydlić ;) cudowne uczucie ;) kiedy dłon męska przeciąga ci po ciele od ud poprzez brzuszek do piersi ;) otacza suteczki łapie je w palce i lekko wałkuje ;) mmmmrrrr...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy on kuca przeciąga dłonmi po łydkach i wsuwa dłonie między uda ...czujesz jak rośnie napiecie jak podnosi się temperatura ciała jak zaczyna ona drżeć jak wyginasz się i wyrywa się z gardła delikatny jęk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne Dropsik mając głowe na wysokości mojego pępką chętnie dałby mi możliwosc posmakować jakie to uczucie poczuć jego języczek miedzy moimi płatkami ;) oblizywałby delikatnie wciskajac się w zakamarki ;) woda ociekałaby nasze ciała i ochładzała gorąco jakie wytwarzalibyśmy wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm :) az sie nakręciłam ;) pomalutku wstałby i gwałtownym ruchem odwrócił ;) pociągnął za biodra i jednym ruchem wbił się we mnie ;) ja oparta o ścianę oddawałabym się rozkoszy czucia jak silnie mnie obejmuje i jak ostro wchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh Dropsik tak sobie myslałam ze sie pod poranny prysznic do Ciebie wsunę ;) alez byś mnie namydlał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie takie kompleciki :D:D ;) i Was w komplecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×