Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość dla v33
wypowiedz z 20.03.2008 18:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć atrko :) A jak ma mijać jak nie na sprzątaniu i malowaniu jajek :D ? A Ty co tak późno robisz tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no co ja mogłam tutaj robić??:) I co robie dzisiaj?:) Stęskniłam sie za Wami i poflirtować chciałam ale niestety sie nie udało. Za to za godzinkę jade popatrzeć na morze, powdycham jodu i wrócę nawdychana i naprężona:D ehhhh👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się masz fajnie :) Znowu jod, znowu reflektorki będą się prężyć :D..ehhhh... ja zboczony jestem, bo tylko o jednym ;). Wypoczywaj i wracaj do nas szybko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Ty o jednym i zboczony? W takim razie ja to dopiero zboczuch jestem i to w dodatku naprężony:D:D ale co tam:) dobrze mi z tym:D Piękne jest morze dziś tylko szkoda, że deszczowo... może nie na temat ale mój kuzyn- wariat:) wykąpał się w tej lodowatej wodzie... ja weszłam do kolan i wymiękłam, ale zabawa była przednia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdraszczam Ci atrka... też bym się wykąpał :). W młodości robiliśmy zawody, kto najwcześniej się wykapie i najpóźniej :) Jesteś dostępna :) ? Może poflirtujemy ;) ? Lubię zboczone dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W młodości heheheh jak to zabrzmiało:) jakbyś miał co najmniej 60 na karku;) To powiedz kto wygrał i kiedy ten najwcześniejszy raz był:) U nas wygrał właśnie mój kuzyn- założył się, że przepłynie jezioro w listopadzie i chociaż okupił to zapaleniem płuc to przepłynoł... wariat:D Dostępna ... no zależy w jakim sensie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostępna w sensie wiadomym :D, przecież mi ( i Tobie ;), tylko jedno w głowie. Wiosenne zawody wygrałem ja, 2 marzec roku nie pamiętam ale wlazłem do wody i się kąpałem :). Potem schnąłem na rowerze pędząc do domu się ogrzać :D. A na karku trochę mniej niż napisałaś :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie strasz mnie chyba trochę bardziej mniej niż trochę;) W wiadomym celu... hehhe. Mi się dziś nawet śniło...:D Nie powiem całkiem miło - ze szczegółami i baaaardzo realnie:D ale nie znam tego kogoś ze snu. A jak to było? że co najmniej dwie laski śnią o Tobie?:) może sie sprawdziło;) a może to nie byłeś Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahaaa gratulacje:) 3 marca normalnie szok:) szacun :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając mojego pecha to nie byłem ja w tym śnie...ale pomarzyć można ;) Chociaż tu, na flirciarskim wszystko jest możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty?:) wierzyć w siebie trzeba wierzyć!:) Hmm nie spodziewałam się Tego po Tobie słodyczku- taka niespodziewanka:) Ja tam bym od razu pomyślała, że chodzi o mnie.A co! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu ja już nawet "tego" piszę z dużej litery... z szacunku chyba:D oj niedobrze ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chyba oddam sie już w ramiona Morfeusza... może mi się sen powtórzy:D ale tym razem niech przyjemność będzie po mojej stronie;) Czego i Tobie życzę Dropsiku:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję bardzo sen był nawet przyjemny ;). A już taki jestem pesymistyczny optymista i tak sobie interpretuję :D. A zbaczając z tematu... czy można przerobić dwa koty na zające i zalukrować je żeby się nie ruszały ? Spać cholery w święto dłużej nie dadzą :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
ale masz problem nudziarzu-gawedziarzu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
Zabieraj te "milosc", ja jej nie potrzebuję :P trza być wyjątkowo załosnym żeby w dzień swiat nie znaleźć sobie innego zajęcia tylko od rana żalić sie wirtualnym znajomym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
Ja się do kogoś przytulam??? Jęczę komuś?? weź, facet, zakończ dyzur przy kompie, bo widać ze warujesz az ci ktoś odpisze. żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i spełniło się moje oczekiwanie, nieprawdaż :D ? Poza tym Wielkanoc to święto chrześcijan, prawda ? i z tego co wiem, to nie ma obowiązku spędzania go jak wszyscy. Każdy robi to co chce :) dzieciaku neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeee
Przez neta rozmawiasz, przez neta sie podniecasz, przez neta flirtujesz i przez neta spędzasz swieta. i kto tu jest dzieckiem neostrady? zabijaj nudę dalej, kiszac sie w domu i czekajac aż ktoś się do ciebie (przez neta oczywście) odezwie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ci się to nie podoba to po co wlazłeś tutaj :) ? Nawracać mnie chcesz ? Na to to już o wiele za późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a już myślałam, że nic mnie nie zaskoczy :D a tu znalazł się kaznodzieja chcący nawracać Dropsika- dobra rada Panie łeeee- to jest sprawa beznadziejna, więc szkoda Twojego wysiłku:) Pesymistyczny optymista… hmmm taki ekstrawertyk? :D Ja też tak mam:) Dwa koty? Świat Magdy M?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×