Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość BooG
Skupisko największych zboczuchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, no tak, przecież to był zakon, czyli powinienem sam udzielić sobie odpowiedzi :D v33: rycerskość to nie moja zasługa, miałem dobrych nauczycieli ;) no i do tego trochę samodzielnej praktyki później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale giermka tak... ten tego... ? Z kwiatkiem do niego ?? A fuj... to już bym wolał ładną acz niekoniecznie księżniczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik jak księzniczka się wczoraj poczułam ;)😘 a dziś co?? zaniedbujesz mnie mocno...to mi zakrawa na metodę na wampira :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zwłaszcza, jeśli najpierw pokona się złego smoka, wtedy sprawa jest ułatwiona, no i wtedy przechodzimy do metody 4: Na Shreka/na Hana Solo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BooG
Miało być gorąco a wy tu o pedałach i pedofilach zaczynacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miles zdradz mi tą metodę coby się przed takim móc ustrzec ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie padam do nóg twych i błagam o wybaczenie... potem nie czekając na słowa, porywam Cię na ręce i uciekam nad piękne zakole rzeki, gdzie wśród zielonej trawy bądź na złotym piasku albo w przeźroczystej wodzie będę mógł znowu zgłębiać tajemnice Twego ślicznego ciała... Panowie wybaczą :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik czy my się znamy??:P skąd znasz opisy zakola rzeki i tej pieknej łaki??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi, sama powiedziałaś, że mamy podobne gusta :). Więc wiem które zakole Ci się podoba i tam właśnie spoczęłaś na trawie, pozwalając by me ręce zaczęły pieścić twoje plecy, usta całować je, a ręce badać gładkość skóry, wypukłość łopatek, delikatność ramion Twych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33: To taki zabijaka, co to niby twardziel pierwszego gatunku, kompletnie niewzruszony na wdzięki niewieście, a pomału podchody do wybranki robi i podbija ją tym swoim wdziękiem rubasznym a na granicy chamstwa balansującym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na Shreka uważam ;):) Chyba taki by u mnie sznasy nie miał ;) Drposik gusta gustami ale ta łąka w mojej pamięci głęboko tkwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Trzymajcie się ciepło, obowiązki wzywają. Mam nadzieję, że do przeczytania wkrótce... v33: au revoir, księżniczko (metoda 5: na Meteora) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy tam już kiedyś ? Hmmm... muszę mniej masła zacząć jeść bo coś skleroza mnie dopada chyba :). Przecież taką kobietę zapamiętałbym :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i byliśmy :) pieknie było a w trakcie zaczął padać taki delikatny deszczyk i zlizywałes ze mnie jego krople ;)...urokliwa chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miles mmmm meteor brzmi niezwyklę nęcąco jakby błyskawiac ;)😘 do napiasnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznie wyglądały Twoje pośladki zroszone tym deszczem... odbijało się w nich słońce wychodzące zza chmur... a jak smakowałaś :)... im wyżej Twoich pleców podążałem tym większe krople były...a twe usta nasycone wilgocią powietrza, zroszone deszczem, namiętnie czerwone.... och... co to był za smak mmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm.... zabiore cie tam kiedyś na nowo ;) w to samo miejsce :) i tak jak ostatnio do gwiazd zabiore otule udami posmeram paznokietkami po ramieniu az poczuje jak pragniesz i wsuwasz się lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BooG
mmmm niezly widok tej sytuacji mógłby być zwłaszcza jak obserwowało by się ja początkowo z ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I podobnie jak wtedy będę lekko przygryzał Twe sutki, pieścił piersi językiem i rękoma.... wsuwał się w Ciebie powoli wsłuchując się w coraz szybszy Twój oddech... będę czekał aż zaczniesz drapać mnie pazurkami po plecach, będę droczył się z Tobą wchodząc i wychodząc powoli i nie do końca aż usłyszę szept, że teraz, że mocniej, że głębiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BooG
myślę, że w odpowiednim momencie powili ukrycie należało by opuścić by nie spoloszyć ptaszyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik Ty mnie zastanawiasz :O ;) delikatnie paznokciami przeciągnę od pasa ku ramionom napręzonym ;) załoze nogi na Twoje biodra zamruczę do uszka mrrr i zacznę delikatnie ssać koncówkę ucha...mmmmmrrrr... tak mi teraz cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czymże Cię tak zastanawiam Vii słodziutka... szepnę Ci do uszka w trakcie przytulanki... ręce będą pieścić całe Twoje ciało....i mocno wejdę do końca w ten Twój gorąc, całując Cię po szyi... wąchając zapach Twoich włosów... czując jak coraz mocniej Twoje nogi zaciskają się wokół mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam ten dotyk ...uwielbiam ten zapach daje mi radość...pozwala ulecieć do samych gwiazek na niebie.... w tych ramionach czuje się jak bym miała wszystko..."Spójrz ja jestem naprawdę bogata...mam przecież gwiazdy na niebie i Ciebie i kwiaty...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×