Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Wtulony w Ciebie leżę i patrzę na gwiazdy... wchłaniam Twój zapach... zapach łąki... pięknej kobiety... zapach seksu...ręka delikatnie gładzi Twój brzuch... odpocznijmy chwilę... jeszcze tyle przed nami szczęścia ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczynek?? ooonie Dropsiku za słodki jestes ;) ty sobie poleż a ja się pobawię ;) usiądę na Tobie zacznę całować w usta oczy za uchem czubkiem jezyka podążę ciut niżej tam gdzie najbardziej lubię ku szyi :) palcami obejmę tors zjade języczkiem ku sutkom otule każdego cudownym pocałunkiem..... zsunę się niżej widząc jak szybko zaczynasz oddychać blisko juz jestem koło pępuszka zaczynam jezykiem zwinny taniec koło niego...czuje na jezyku słony posmak potu chłodną dłonią odnajduje to co masz dla mnie najlepszego ;) odczuwam jak zaczynasz się pobudzać.... okalam języczkiem główeczkę smakuje jej nektar i delikatnie ustami całego osłaniam .... mmmm smak wyśmienity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwykle podniecony tym co mi zrobiłaś, przewracam Cię delikatnie na plecy, nie pozwalając Ci wysunąć tej słodyczy z ust. Rozchylam delikatnie Twe nogi, ręce zjeżdżają ku pośladkom, masują je mocno, czasami lekko szczypiąc je. Moje usta zachwycają się smakiem Twych ud... zjeżdżam coraz niżej całując ich wewnętrzną stronę, ogrzewając je gorącym oddechem, liżąc językiem... zanurzam się w śliczną kępkę włosków, pachnących niesamowicie podniecająco...język wciska się pomiedzy dwie słodziutkie wargi, próbuje soków które Cię nawilżają....uwielbiam ten smak....końcówka języka odnajduje tą kuleczkę, o którą jej chodzi, zaczyna taniec dookoła niej.... usta lekko się na niej zaciskają i zaczynają ją ssać... czuję jak ogrzewasz mnie ustami zanurzając i wyciągając go ... nie wiem jak długo wytrzymam te pieszczoty ale na pewno pozwolę Ci zachwycać się smakiem efektu końcowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii.... chwytam zębami delikatnie ten sznureczek u bluzeczki... rozwiązuję go i za pomocą języka wysuwam z dziurek... rozbiorę Cię dziś w ten sposób... pończoszki jdnak zostają, bo są śliczne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik ale nas praca pochłonęła :P nici z cybersexiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka miła pamiątka na fajną znajomość ;) coś tak mało tu chętnych na flirciki poranne czyzby wszystkich tak praca wciągnęła??;) Miał Miles wytłumaczyć jak się wyrywa laski na Meteora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, miał i go ni ma :/... ale mnie to nie przeszkadza, bo jesteśmy tu sam na sam... Pozwolisz wymasować sobie kark, ramiona, plecy i ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tej cięzkiej pracy??:) i jak tu się nie skusić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BooG
Hym myślałem, że akcje rozgrywają się w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dłonie zaczynają pieścić Twój kark.... błądzą po ramionach zachwycając się ich kształtem i delikatnością skóry... zjeżdżają wzdłuż kręgosłupa coraz niżej, masując go oraz plecki... moje usta powtarzają ich drogę całując coraz niżej i niżej.... Twój oddech przyspiesza, ciało zaczyna się wyprężać, cichutko mruczysz zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BooG--> no w pracy przecież :):) Dropsik az zamruczalam....mmmm.....siedzisz w pokoju sam?? miałbys w pracy miejsce w którym taki sexik mozna by było bez skrępowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie siedzę w pokoju sam ale mam za to kilka ładnych pomieszczeń gdzie mógłbym na żywo usłyszeć jak pięknie mrrrrrruuuuczysz :), a i nie tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Aj co się dzieje w tych Łódzkich biurach dziewczeta zamiast pracować w pocie czoła ......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso aż mi serce stanąło :D:D ,pomyslałam ze to mój szef mnie wyczaił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
A skąd wiesz, że nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze aby facet jego pokroju i wieku chciał siedziec na takim forum ;) inaczej by to załatwił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I weź tu człowieku odsapnij troszkę w pracy to już szef kuka gdzie Cię nosi ;)... Vii... zapraszam do siebie, jak się schowamy to nikt nas nie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Więc nie ma powodu do stresów. Ale widzę, że ładnie się bawisz chwali się to chwali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik to która ta kanciapa?? na lewo...czy na prawo?? ;) PreZesso 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
A czy tak ktoś z was zastanawiał się nad monitoringiem firm ?? Już dużo filmów korporacyjnych powstało. V33 ten całus to tak, że niby z tego samego miasta jesteśmy a może i nawet z firmy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii akurat to ta na dole... kanapa, biurko, krzesło... jest w czym wybierać i co testować :-* PreZesso... mam akurat tak fajnych informatyków w firmie, że to oni nam mówią jakie są system "nadzoru" pracownika i co możemy, a czego nie w tej firmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten całus to za to że chwilsz sobie fajną zabawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj!!! PreZessiku robisz z igły widły :P a nawet jakby nagrali to co?? :P komuś ubędzie??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
V33 życie jest po to żeby się bawić. A i jak czytam Wasze posty to też jakoś tak przyjemniej się robi. Ale jak widzę wszyscy już zamilkli .... chyba żeby Wam nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×