Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

...obracam Cię do siebie, całuję mocno.... przytulam.... chcę tak być przez dłuższą chwilę.... chłonę Twój zapach... pełen seksu, pożądania i spełnienia... twarz wtulona w Twoje włosy... ręce Cię obejmują.... jak przyjemnie.... ustami szukam Twoich... chcę je poczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Dropsik :) taki poranek byłby super ;) oby się tylko tak jak tu do południa nie przeciągnął ;) poznikali nam towarzysze do wielokąta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boski byłby :)... chciałoby się tak milutko rozpocząć dzień. Ale potem pewnie przyszedłbym jeszcze do Ciebie załatwić coś popołudniem, potem porwać Cię na kawę za szybkie załatwienie sprawy i moze wyszłaby opcja kolacji ze śniadankiem ;) ? A petenci poznikali, bo nie widziałaś jak na drzwiach wieszałem karteczkę: "Narada, nie przeszkadzać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D nawet PreZesso nie wszedł dzisiaj :D:D:D:D a atrka zasypała się gdzies w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz koncówka pracy i flirciarski wieczór się zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kogo koniec, to koniec Vii ;) Ja do 16.30 kibluję :/.... ale co do wieczorka to masz rację :). Pochwalisz się jutro czy się udało czy nie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz wiedziec coś wiecej o życiu erotycznym kobiety po 30tce??:D:D oj jest ono bardzo barwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że jesteśmy wzrokowcami to wygląd... bo co i jak lubisz to już wiem :)... chociaż sprawdzić czy wytrzymałbym z Tobą cały dzień w łóżku to byłoby coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy każdorazowo kochając sie z facetem masz orgazm? Czy masz stałego partnera?Jak długo może kobieta 30-sto letnia wytrzymać bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś tam facet czy te pytania coś ci powiedzą o życiu erotycznym kobiet po 30tce??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, odpowiem Ci za nią jeśli pozwolisz :) czy każdorazowo kochając sie z facetem masz orgazm? - tak, za każdym razem, czytasz niedokładnie czy jak ;) ? Czy masz stałego partnera? - tak, mnie :D. przecież codziennie się tu widujemy Jak długo może kobieta 30-sto letnia wytrzymać bez seksu? - zdarzyło się jeden czy dwa dni ale za to następne razy były niesamowicie namiętne, erotyczne i pełne uniesień, poczytaj, a zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsiku ale wszystkie są o zabarwieniu erotycznym ;) czesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Witam witam i o wieczór też zapytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
A co jakaś zorganizowana akcja była ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PreZesso akcja zorganizowana?? bez ciebie?? :D:D:D to by się nie udało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy coś tam Vii wczoraj pisała: " 13:54 v33 (apothea32@interia.pl) teraz koncówka pracy i flirciarski wieczór się zacznie " No to jako zawodowy podglądacz, erotoman i zboczeniec czekam na sprawozdanie czy się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią :( 2 dni postu ;) w czwartek za to będzie anielsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
W końcu tłusty czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) gdzies te pączki trzeba będzie spalić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
V33 to ty palisz pączusie ??:> Ja to wolę co innego popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co?? nie lubi pączków :P zjem jednego ale posmak tego spalonego tłuszczu jest taki.....feee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze smaku palonego tłuszczu to wolę frytki :) PreZesso... palić chyba można wszystko, bo moja, jak jej mąż coś pier... bez sensu, to mu mówi: "Przestań palić ten majeranek...." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×