Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katharsis_21

Spał z 11 kobietami, i co ja mam myslec??

Polecane posty

On nie chwalił mi sie swoimi podbojami, poprostu rozmawialiśmy szczerze i on mnie o to zapytał, wiec ja odbiłam piłeczkę. Najpierw niechciał powiedzieć ale póxniej sie przyznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupencja28
Moj mial z 20 , jestem z nim pol roku i zastanawiam sie czy zrobilam dobrze. Uzywamy gumki, boje sie przejsc na tabletki. Gumki vhronia przed chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał 11 kobiet... wiec Ty jestes 12... masz te swoje dylematy, różne osoby, ktore przegrały życie :P naładują Ci głowe droga autorko, jak koszmarnym czlowiekiem jest Twoj facet... pełna wątpliwosci zaczniesz szukac na siłe rzeczy potwierdzających to, co Ci tu napisano... zostawisz faceta i on znów zacznie szukac... ale wtedy będzie miał juz 12 kobiet zaliczonych :P Pomyśl sobie, że od piątej wzwyż, postępuje z nim tak każda i masz juz odpowiedź, czemu tak szybko sobie nabił statystyke :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, ja nie mówię, jakim on jest facetem, tylko żeby się zastanowiła, czy to się opłaca:) W życiu trzeba tez używać rozumu czasami. Poza tym muszę Cie rozczarować- nie kocham Cię:p Jak dla mnie jesteś już zbyt przechodzonym towarem trzeciej świeżości, więc nie licz na nagły przypływ uczuć:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle ze
to kolejny , ktory zlaicza kobiety :O NIby nie chciał Ci powiedziec , a jednak powiedział. Gdyby mu na Tobie bardzo zalezało nie pytałby przede wszystkim o Tobie Ciebie....liczy się to co jest , miłosc a nie przeszłosc. Kazdy ją jakas ma i nawet przyszły mąz do konca nie musi wiedziec co się robilo zanim...... Nie wierze w jego szczerosc....taki facet jak te, typ podrywacza nie jest nigdy !!!!!!!!!! szczery.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi Ci o wpisy w tamtym posćie, to nie były one wpisane przeze mnie :P ale jak widze, klasyfikujesz facetów, jak mięso w rzeźni ;) powinnaś kierować się wnętrzem i duchowością a nie zewnętrzną powłoką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co spala z 8
facetami: nie chcialbym miec takiej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×