Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojonaaaaa

ile godzin miesięczne dziecko moze spac bez jedzenia??????

Polecane posty

Gość zaniepokojonaaaaa

moj miesieczny synek duzo spi ale w dzien budzi sie co 2,5-3 godziny na jedzenie (karmie piersią) W nocy jednak te przerwy sa niepokojaco dlogie 5 lub nawet wiecej godzin. W sumie to gdy mija 4 godziny to ja sama go budze- czy robie dobrza czy pozwolic mu spac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwól mu spac :))nie budź go i ciesz sie ze mozesz w nocy pospać :)) 5 godzin przerwy dla maluszka w nocy to nie duzo :)) nadrabia sobie w dzień- je co 3 godziny, jest ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa rózne szkoly
jedna pediatra w szpitalu mi mowiła, ze po 4 godzinach budzic jak spi, nawet w nocy, a raczej zwłaszcza w nocy, bo wtedy najwartosciowszy pokarm; u mnie z kolei w miescie pediatr amowiła, ze skoro spi, to nie głodne dziecko i nie budzic. kieruj sie instynktem, wg mnie skoro spi to znaczy ze nie głodne - sama miałam schizy jak mi raz mała po karmieniu o 1 w nocy spała do rana do 6, przestraszyłam sie, ze coś sie stało, a ona najadła sie jak mops i spała aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonaaaaa
w szpitalu pielegniarki mowily ze jesli w nocy śpi 3 lub 4 godziny to trzeba budzic bo bez jedzenia spada poziom cukru i dziecko jest ospale i moze sie nie obudzic na jedzenie - blłędne kolo. Jednak mowily tak o noworodkach kilkudniowych a nie wiem jak jest w przypadku juz troszeczke wiekszego maluszka... Jak jest u was??? co ile godzin budzi sie w nocy na jedzenie miesięczny maluszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaps_
ja tez slyszalam ze nalezy budzic dziecko na jedzenie bo moze spasc mu poziom cukru we krwi i wtedy jest mu sie trudno dobudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ci przybiera na wadze ........to po co go budzic tymbardziej masz rozne dzieci na swiecie i moze akurat twoje dziecko niepotrzebuje tyle jesc moja corka od pierwszych dni przesypia mi noce po 14 godzin i pediatra powiedzial tylko zeby kontrolowac czy przybiera na wadze i jest do dzisiaj ok pozatym twoje dziecko uklada sobie dzien jak i noc wedlug wlasnego zegara a ty to wszystko mu przerywasz i niedlugo bedzie nastepny topic \"moje dziecko nie chce spac tylko by jadl jadl i jadl wiec zdaj sie na instynkt i owocnego wychowywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ........
corka mojej kolezanki jednej z nocy dlugo spala pozniej nie mogli jej dobudzic pojechali do szpitala i okazalo sie ze spadl jej cukier we krwi dlatego nie mogla sie sama obudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×