Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_30

SZUKAM OPIEKUNKI

Polecane posty

Szukam opiekunki do 2-letniego synka.Od 12-16 we wtorki i czwartki. JESTEM Z łODZI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
Napisz odrazu ile zaplacisz-a poztym mysle ze szukanie niani przez cafe jest troche nieodpowiednie...nigdy nie wiesz na kogo trafisz...polecam agencje opiekunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację ale ja potrzebuję kogoś kto chce sobie dorobić, a opiekunki w agencjach chyba drogo biorą za godzinę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchwiaczek
Wiesz co? najlepiej napisać ogłoszenie i wywiesić w swojej okolicy :). Niania mniej anonimowa a fakt, że będzie blisko też istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za poradę.Chyba macie rację to jest mój największy skarb i muszę go chronić!!! JESZCZE RAZ DZIęKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja \"się znalazłam\" przez internet - co prawda nie przez kafe, ale przez www.niania.pl Pracuję juz od lipca i obie strony są zadowolone ;) Więc niekoneicznie musi tak byc, że jeśli rpzez neta to oszustka... Powodzenia w szukaniu życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia41
jestem zaiteresowana twoim ogloszeniem ,mam 3,5 letniego synka czy jest możliwosc opieka u mnie w domu? ile jestes zdecydowana zaplacić za te dni? pozdrawiam monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabanne
kasia moge zadarmo zostac z twoim dzieciem 2 godz ale w zamian ty zostaniesz ze mna pozniej 1 godz tez za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×