Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Monterowym jajem? :P e nie zaraz jak on teraz ma kurczak zapomnialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooo już? no to pijemy!! witam dziewczynki... a teraz nasz temat nie będzie polecany przez kafeterie?! :( trochę nie swojo przyznać trzeba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci dam Monterowe jajo zboczuchu :P Moje jaja - nie oddam :P A Monter już nie jest monterem tylko testerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja siem zgłaszam:) miło mi poznać nowe koleżanki;)hehe a co pijemy cos cyz co?;P no to kaman...już jeden poleciał na jedna nóżke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..chciałam powiedziec że ja pewnie tak jak gossienka wpakuje sie nie raz nie dwa na naszą starą, dobrą anty;)..no ale wiecie..mam sentymenta:(..hmm..w sumei to nei wiem nawet jaks ie to zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalleee dobrzeee :D witam po przeprowadzce - mam nadzieję, że wszystkie się odnajdziemy ;) a teraz sprawy przyziemne, jestem po kole (jak i pewnie Śnieżek), napisałam TAK SE ... teraz czekam na maila z wynikami od pani dr (mają być na dniach) mój dziś wracaaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wpisałam nasze gniazdko do ulubionych, teraz trzeba wysłać linka dziewczynom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema siema;) przybywa nas przybywa hehe a ja chciałam zarzucić takim oto tematem..ekhmm.. a wiec: której piczce podoba sie nowa piosenka britney spears PIECE OF ME:)??? bo ja normalnie non toper se ja śpiewam i niedługo na pamieć sie naucze haha a teledysk sobei ściagnęłam i se ogladam cały czas:) a musze sie przyznać ze to była moja idolka kiedys:) za młdo hehe..nie w sumei nadal ją lubie..tylko szkoda ze jej sie tak we łbie pomieszało:Oehhh ale mam wszystkei albumy:)i nawet koncerta..hehe..i film z nią i wogóle...wiem mam z garkiem no ale...;P kiedys uczyłam sie jej układów tanecznych...do I`m a slave 4 u śmigałam jak stara kiedys hahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta....sie nie pytaj tylko wbijaj na ostrej:)hahaha leti👄...to tobei tak samo jak mi na rozmowie dzisiaj poszło tak se:O..ale nie bede sie nad tym rozwodzić..juz sie rozpisałam na starej kaffee a ja zaraz do fryza spadam grzywke podciać takze bede póxniej nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa... nie wiem czy pisałam, ale bardzo dziekuję Angi i Śnieżkowi za foty :) prostownica mi dziś przyszła z allegro - ale fajna!! dziś będą chrzciny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi - czytałam wsio na naszym starym, no tak jak pisały dziewczyny, kasa niezła ;) brzuch mi pęka, ojadłam się pierogów.....pyszota :P powysyłałam linka do topiku laskom, które jeszcze tu nie zajrzały, a jak wysłałam tym co juz tu są to sorki, ale z tej radosci się zapedziłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nglcia - nie tenks :D ja do 06-06-2009 zajść nie mogę , domysl sie dlaczego :classic_cool: :D :D :D :D Ja moge moim ulubionym daniem poczestować - fryty z serem i tao tao :D Amaleta 🖐️ Choroba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Fisiowna jeszcze 🖐️ ze starymi piczkami sie nie witam bo po co ? :P :D Angi nie słyszałam nowej Brytnej :classic_cool: Leti dobrze będzie, zaliczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziecie chciały się u nas na dłużej zadomowić to my mamy taki zwyczaj niepisany z poprzedniego topiku :P otóż nowa osoba wysyła fotki na nasze maile (bo lepiej się rozmawia jak się wie z kim :D ) a potem my odsylamy ;) oczywiście pełna dyskrecja gwarantowana, i vice versa też więc mowa tylko o osobach, które są z nami dłuższy okres czasu i maja więcej postów niż 10 :classic_cool: bo takim ja bym na pewno fotek nie posłała :P :P :D no ale to oczywiście jak chcecie - nic na siłę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna już 3 strony ? :O Piczki trzeba zwolnić tempo bo zaraz znowu będzie tysiąc pińcet stron i będzie się cieło jak jasna cholera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×