Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

ja bym mówiła np GUNCIU, GUNIEK itepe heheh :D :D :D na mojego Mateusza to ja mam tyle różnych nazw, ze idź pan w chuj :D on czasami nawet nie wie, że do niego się zwracam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorka...piczko nie wiedziałam ja z 27:) hehe a ty podaj mi tą odżywke kurde...boś chyba nie przeczytała co ci pisałam wcześniej kekulcu👄 amaleta..dopieor teraz wysłałam bo błąd był jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Witam i nowe i stare forumowiczki ;) wlasnie wzeram ciasto, pycha :D dziewczyny w sobote jade na impreze i dzisiaj naprzymierzalam sie milion ciuchow i cholera nie wiem jak mam jechac! 😭 jak spodnie pasuja do bluzki to buty nie pasuja i tak w kolko :D porazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publicacja...to witaj w klubie piczyc:)hehe..ja spadam na mjm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi sorki w tym natłoku mi umknęło :D ta odżywka z PALOMY jest ;) takie różowe i pisze utwardzacz 3 w 1 ;) ja jestem 06-04 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka nr 3 :D czyli Ama_leta wysłałam... a dlatego nr 3, ponieważ u Nas są już 2 Asice :P mam nadzieję, że się nie pogniewasz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obrony to musialabym sie zabrac wreszcie za swoja magisterke:o ale mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Publikacja 🖐️ Monia 🖐️ :P nago jedź :classic_cool: :P Amaletka eee tam obelga od razu :D :D ja se nie wyobrażam do mojej Myfy mówić cały czas per Mateusz :classic_cool: no ale fakt, z obcokrajowcem trudniejsza sprawa ;) i nieważne jak mówisz , ważne że się dogadujecie :D ja mykam z Zizią bo skuczy i szczy po nogach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna mi sie tez nie chciało a jak mi sie zechcialo to mojemu promotorowi sie odechciało i dlatego sie 6 mscy po obroniłam :classic_cool: :D :D ale wiesz jaki teraz spokój mam i luz ? :D Publikacja ło matko weź mi nawet nie gadaj o ślubie :O :P :P ja dopiero w 2009 a już masakra jest, żeby kurna grajków znaleźć :P :O idź pan w chuj z tymi weselami :O ok mykam na prawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria o proszę :) ja 2008 i prawie wszystko ładnie załatwione, prócz sukni :-o, ale rzygać mi się chcę na samą myśl o tych wszystkich przygotowaniach, więc pominę ten temat :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publikacja wiesz my jak sie nic nie sypnie to tez wezmiemy slub w tym roku...ale z mojej strony zadnych przygotowan nie bedzie...no chyba ze sie za kiecka rozgladne i wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publikacja czy ja wiem...czasem chcialabym miec takie typowe wesele, ale w moim przypadku to niemozliwe...przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe i stare babeczki :) Ja własnie wróciłam z kolosa ....dziewczyny kurde jak się cieszę dostałam 4 u kobitki ktora jest straszna!Ja to się modliłam byle 3była:D Ale żescie się juz tu napisały ...jeju niedługo będzie to samo jak my w tym tempie będzie zapisywac strony:P Leti mowisz ze Tobie tez nie najgorzej poszło? :) A teraz ide cos zjesc bo z tego stresu to nic nie jadłam:D Wiecie to moj pierwszy taki kolos i to jeszcze ustny:OPozniej pewnie juz będę inaczej do tego wszystkiego podchodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta ja sobie zartowalam:D myslalam, ze z Twojej strony to tez nie do konca na powaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bo frustracji mi daleko...moze humor ostatnio nie dopisuje...tesknota daje sie we znaki...ale dam rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowa małe, kameralne przyjęcia też są bardzo ładne, obiad dla najbliższej rodziny też jest fajny, na początku się tak zastanawiałam nad obiadem dla najbliższych (bez wesela), ale... i chyba popełniłam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżku - no nie wiem, ...okaże się, ale nie myślałam o tym kole zbyt długo, bo moje słońce wróciło :) Lożka, hehe powiedziałam mojemu, że bedziesz go nocować przez 2 najbliższe noce, bo jedzie w Twoje strony :P oczywiście z tym nocowaniem żartuję, nie przestrasz się, ale i tak będzie w Twoim mieście :D jutro wyjeżdża o 6 rano :O [[ale zapitalacie :D ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
publikacja...w mojej sytuacji odpada kameralne przyjecie, odpada obiad dla rodziny...odpada wesele...ehhh moj facet jest amerykaninem i slub sie odbedzie tam...no i dlatego to wszystko odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×