Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

leti..nie ma za co:) choroba....a ja i esłyszałam tej piosenki cRY...oszzz dyk.muszem se sciagnać:) ama leta.....a czegóz to cie nie kochają;) przyznaj sie hehe fisiowna..hejka;) teorka..jak mogłaś nie słyszeć..we weee...kekusi;) no a do zdjeć to ja jestem tego zdania co teorka;) takze kaman kaman...:P a ja mam fajną grzyweczke:P...hehe....sama nie umim se podciać bo to jest na bok i wogóle trzeba wycieniowac....takze ten tego..2 zeta kosztowało wiec nie majatek:P zaraz spadam..bom głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta przyzwyczaisz się :D :D Amaleta - nie przejmuj się , mnie też nie lubią :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaleta nie słuchaj teorkii...ona tak specjalnei gada bo wie że ja wszyscy lubią hahaahahha:P a ze zdjeciami to jak najbardziej serio serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta serio jak najbardziej ;) ale nie czuj sie zmuszana - jak zechcesz to wyślesz ;) ja ze swojej strony mogę zapewnić, ze Twoje fotki nie zostaną użyte w ŻADEN INNY sposób jak tylko dla naszych celów ;) my sie z tymi wszystkimi piczkami, które juz sie pojawiły albo jeszcze nie , wymieniamy fotkami na non stopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi taaaa lubią tylko co wejdę na jakiś topik to zaraz jest, że teoria głupia, że pojebana, że nie mam faceta a stopkę mam wymyśloną itepe itede :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta eeeeee czekaj !! jagusiabochnia@poczta.fm to mój adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorka..hehe..a to sorki ie wiedziałam...ale ja ciem lubiem:) amaleta a miii?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjszłam znowu :D Ama_leta 🖐️ Choroba Wściekłych Krów 🖐️ Z tymi fotkami to jak najbardziej :d Mój mail jest w profilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ten kot trafiony jakiś jest :o Wyjszłam na chwile do kuchni a ta franca mi herbate z kubka wypiła :o Nosz nic nie mozna przy niej zostawic, zasysa wszystko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaletka jesteś moją imienniczką :D już ściągam i zaraz odeślę swoje ;) Aguu tylko mi nie bij koty !! 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta odesłałam :D Teorka obżarłam się jak świnka :P A koty nie bede bila - herbata i tak zimna juz była :P Poza tym dziś się opiła wody z wanny z płynem i pewnie będzie bańki dupskiem puszczać :P Maszakra z tym sierściem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria nie ma faceta hehe a to dobre:D ja tez poprosze o ftoki i odwdziecze sie tym samym:D weronikaa86@wp.pl dziewczyny ze starego topiku pamietacie jak mowilam wam o tym kuzynie Ł? historia ciagnie sie dalej:D :classic_cool: laska podobno jest w ciazy i ma termin na maj albo czerwiec:D tak samo jak kuzynka Ł. heh cywilny biora 15 lutego:D:D:D:D tylko jakas pelna konspiracja byla bo dopiero teraz sie Ł doowiedzial. czyzby sie wstydzili?:D a powiedzcie mi jak to jest z urodzeniem dziecka gdy laska jest naprawde szczupla? nie wplywa to jakos na ciaze? mowie tu np o wzroscie 165 i wadze ok45 kg a rozmiar ubran to nawet nie 34 tylko mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorka....dopiero zobaczyłam fotki pazurków i w zwiazku z tym mam pytanko..ty cos wspominałaś chyba o odżywce którą ktos ci tam polecił i stosujesz.mogłabyś byc taka dobra i mi powiedzieć co to za cudo:P??? kinga...txs..za fotki:)fajny ten zameczek....i lubei takie klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ama_leta w sensie, że całą moją ferajnę Ci pokazałam? ;) Musisz wiedzieć o kim nawijam a raczej na kogo biadolę :P Bardzo sympatyczną masz buźkę a drugi załącznik intrygujący ;) Polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figaa....widze ze afera koperkowa sie zrobiła:)..a co do ciaży to ja mam taką koleżanka szczuplutką.....i on ajuz ma dziecko 2 letnie i powiem ci ze normalnei ciąże zniosła i wogóle amelata..wysłałam foty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaleta..całkiem masz inną buzią w okularach:) ale pasuja ci:P...to aj ci wysyłam jeszcze foty..ze szczupłym mym-czyli mym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaletka odesłałam ;) i dostałam II część ;) w okularkach ładnie Ci a Ghunter przeeeee fajny :D :D :D :D zaraz Ci mojego wyimaginowanego faceta wyślę :D apropo = byłam na Sylwku u znajomego i byl Belg - przefajny koles mimo że już po 40-stce ;) Figunia zależy jak leży - jedne tyją ale potem w mig wracają do wagi sprzed ciąży a innym zostaje ;) i w sumie nieważne jak sie wyglądało przed - zależy od organizmu wsio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaleta....a ty wogóle ile wiosenek masz?:P heeh ja tak z ciekawosci bo młodziutko wygladasz...chociaz ja niby też młodo a juz przeca stara baba ze mnei:P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaletka a jak Ty gdo niego mówisz ? :) tzn chodzi mi jakich skrótów imienia używasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaleta mi w kwietniu 25 stuknie:) a ty z tym swoim po polskiemu szprechasz czy jak:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie dość , ze moja imienniczka to jeszcze równieśnica :D i ja tyż po czasie się broniłam - 6 mscy poślizgu :classic_cool: Gosia zostaw dom, męża i psa i ataken kafeterię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tośmy równolatki :D Dziewczyny wysłać Wam mojego Maćkowego w pracy? Właśnie mi wysłał fote na komóre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi kurde patrz nawet nie wiedziałam, że Ty z kwietnia !!! :D ja też ej ! :P baranico Ty 😘 Marta ja Ci zara fochem rzucę :P poczujesz na dupsku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosssia nie marudź !! Ja mam dom, męża, kota, sesje przed sobą i licencjat do napisania !! Także siedź Ty cicho piczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×