Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Śnieżku Kochanie !! bardzo dobrze, że Dziadek ma plany i że chce żyć ! to czasami pomaga wygrać walkę z rakiem nawet jak lekarze nie dają żadnych szans - znam takich ludzi, którzy pokonali śmiecia zapierając się nogami i rękami ! także pozytywne nastawienie to połowa sukcesu ! będzie dobrze zobaczysz 😘 a do tabsów wróc ale tak jak mówisz poczekaj co bedzie za miesiąc bo sama widziałaś, że w tamtym mscu mnie bolało a w tym nie a Ty miałaś teraz ciężki czas, nerwy, nauka itepe i to mogło bóle spotęgować wprowadzamy sie jak wyremontujemy :D Tatuś obiecał , że 1 marca będzie wszystko gotowe no ale zobaczymy - wiadomo jak to jest z tymi remontami w każdym razie w sobotę już może bedzie część płytek w łazience także porobię fotki jak coś ;) jutro może też porobię bo ściana jest skuta na wylot ehehehe :classic_cool: MYSIA znaczy wiesz ja się dokładnie nie znam ale wiem, że na to nasze nowe forume nikt obcy nie wejdzie dopiero moderatorka czyli Bethusia musi wyrazić zgodę , inaczej nawet nikt poczytać tego co piszemy nie będzie mógł ;) Monia, Lożka 😘 a jutro się obżeramy pączkami nie ? :D :D dzisiaj babeczka z mojego pokoju zbierała zamówienie bo kupi hurtem - ja se zamówiłam siedem :classic_cool: mykam dalej na idola bo się reklamy skuńcyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ze takie prywatne i własne forum ma duzo zalet ...Ja bym tez wolała pisac na takim niz tutaj gdzie non stop pomaranczki mają cos do powiedzenia:O Teorka wiem wiem...i dlatego my cały czas mamy nadzieję że uda mu się z tego wyjsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jutro bede piekla sama poczki takie swoje mi najlepiej smakuja :D A wogole to oponek mi sie chce, P mi kurde smaka narobil bo trul ostanio ze by zjadl i tez mnie tak naszlo, ale to zrobie jak przyjedzie do mnie. Ej wogole to P wolne se bierze 6 lutego akurat na moje urodzinki i na 10 dni, a ja 5 mam egzamin, 6 mam egzamin 8 tez mam egzamin (ale tylko po wpis musze iejchga) no wogole masakra :o Ale chociaz wieczorem 6 bedziemy razem nooo i walentynki wkoncu tez razem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to sie nie pochwalilam moja Fifi zaczela szczekac :D:D:D Frmalnie dzis poleciala pod kojec do tego duzego psa i szczekala jak najeta, teraz w kuchni tez chociaz nie wiem na co heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka no to super, że robota Ci się podoba :D Jestes wredna biurwa czy taka oswojona? ;) A remonten planujecie do marca skończyć? Noo o szybko :) A łazienke już ruszyliście? U nas spoko - jakoś odpukać ostatnio jest dobrze :) Tylko ja jestem drażliwa bo mam parę nie zamkniętych spraw na uczelni i sie stresuje, furcze, ale wiem, ze to niczyja tylko moja wina, wiec sie ogarniam ;) A teraz siedze przyklejona do grzejnika bo coś ostatnio wiecznie zimne dłonie mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze macie racje? nawpierdzielac sie jutro paczkow? :D a paczusie uwielbiam :D mmmmmm :D chyba przed praca pojde do piekarni :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu reklamy :O Aguu narazie jestem taka normalna biurwa :classic_cool: co prawda dzisiaj dwa razy piżgłam komuś słuchawką bo co odbierałam to babka się pytała kurna o to samo zaświadczenie i 100 razy jej mówiłam, że NIE MA i będzie W PIĄTEK a ta kurna za 30 minut czy znowu czy już jest gotowe :O ej ochujac można z tymi ludźmi :D :D Łazienka ruszona - tzn rozpiżdżona w drobny mak, skute ściany i w ogóle :D ale dzisiaj już listwy położyliśmy , jutro i w piątek rygipsy i w sobotę tata flizować zaczyna także już będzie to miało ręce i nogi :D Dobrze, że u was dobrze 😘 odpukuję naturalnie :D a jakie sprawy masz niepozałatwiane leniu Ty ? :classic_cool: Mysia takie to dziwne, że Fifi szczeka ? :classic_cool: w końcu z tego co widziałam jest psem nie ? :D :D :D ja chcem pączka !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha patrzcie co ten mój mongoł zamówił :O :O http://fretka.org.pl/fretka/pol/hodowla/mlode/2008.html z tej pierwszej pary - tzn całe białe ale z czarnymi oczami i nosem [ bo są jeszcze białe albinosy czyli z czerwonymi ślepiami ] już wpłacił zaliczkę nawet a one dopiero się w marcu urodzą mówiłam mu kurna że nie chcę zwierząt w domu !! 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lożka na RTL-u reklamy bo niemieckiego idola oglądam :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia piczko wiem ze jest psem ale odkad ja mam nie szczekala, bo szczeniaki na poczatku malo szcekaja. Jej szcekniecie to dla mnie jak pierwsze slowo dziecka dla matki :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh Fretke małą heheh to dopiero, i od razu Fredzio nazwać :P podobno bardzo miłe stworzonka Śnieżynko trzymam kciuki za rodzine Twoją i dziadka, niech ma jeszcze plany, wtedy będzie spokojniejszy i szczęśliwszy Marcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia moja Zizka szczekała jak miała 6 tygodni więc dlatego mnie zdziwiła Twoja radość :D :D :D ja tyż fretki nie kcem 😭 kurna jak se poczytałam na forum, że one robią taki sajgon jak stado psów to sorrryy wszędzie podobno wlezą, wszystko rozpiżdżą i w ogóle :O a na imię będzie miał Bajzel - Myfa juz kurna wszystko obmyślił i nawet klatkę znalazł z całym osprzętem :O posrało go lekko :O Śnieżku no najprawdopodobniej będzie żółta bo do tych płytek co kupiliśmy pasuje tylko beż, żółty i pomarańcz więc najlepszy z tych trzech jest żółty :D ok mykam spać ]czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam naukę na dziś, jeszcze jutro mam cały dzień. pozmywałam naczynia, ale jak weszłam do kuchni to humor mi sie od razu zje**** Takiego sajgonu to chyba by nawet stado fredek nie zrobiło :-o A co do tej bójki na piętrze to poszło o tego kolesia, ale biła się Antonia (ta co z nim i jest i co niby została zdradzona) i Andrina-niby postronna osoba, a jak się okazało robi największe zamieszanie i wtrąca się według mnie do spraw do których nie powinna!! I to ona zaczęła cała awanture... Może ja nie jestem za bardzo obiektywna, ale uważam,że to antonia jest poszkodowana... ale to też jest jej życie i to ona powinna decydować o swoim związku, a nie osoba zupełnie obca... A właśnie dlatego andrina ją uderzyła bo twierdziła,że ona ma podejrzenia ,że Marc ją dalej zdradza,że ona powinna inaczej patrzeć na związek, powinna zakazać marcowi jakichkolwiek koleżanek itd. I żeby ją przekonać,że ma rację postanowiła ją uderzyć. Wtedy Antonia się wkurzyła i zaczęła ją napierdzielać (Antonia jest praktycznie dwa razy wieksza od Andriny) No i tym sposobem ta skończyła z siniakami i limem... Antonia pojechała dziś do domu, a teraz pozostali siedzą na korytarzu i perfidnie obgadują Antonie...Totalna porażka...Już od dłuższego czasu na piętrze była chora atmosfera, a teraz to już w ogóle tragedia.Ale jeszcze tylko takie moje spostrzeżenie. W tej sytuacji Marc stoi zupełnie obok. I w ogóle nie reaguje na te rzeczy...Super facet!! Co do tych moich dolegliwości to poszłam do apteki, bo tak mnie swędziało,że myślałam,że nie usiedzę na tyłku:-o Kobieta dała mi taki kombipack - 3 globulki do stosowania na noc, i do tego maść z clotrimazolem. Stwierdziła,że to może być początek grzybicy i zaleciła to stosować, a jak nie pomoże albo będzie wracało to udać się do lekarza... A za prywatnym forum to byłabym bardzoooooo zaaaaa:-D :-D :-D :-D :-D Śnieżek-gratuluje zaliczenia!! Dizyy-jestem pewna,że wszystko będzie ok!! Lożka-przez ten tydzień to Ty spokojnie zdążysz to wkuć!!:-D Ja wchodzę milion razy na stronę gdzie mają być wyniki z matmy, ale jak nie było tak nie ma:-( Jurto przejdę się na uczelnię zobaczyć czy nie wiszą... Teoria-nawet nie wiesz jak zazdroszczę Ci tego mieszkanka!! Mam nadzieję,że ja już niedługo będę na podobnym etapie. Leti-powodzonka jutro!! ALe jestem pewna,że wszystko będzie dobrze!! :-) Ja spadam pod prysznic zaaplikować sobie te globulki dowcipne i do wyrka, bo jutro mam nadzieje,że ostatni dzień zakuwanka, potem tylko projekty i FINITO!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Choroba ja zawsze chciałam pracowac w biurze najlepiej w ksiegowości bo takie mam wykształcenie ale oczywiście bez praktyki nikt mnie nie chciał przyjąć a później już dałam sobie z tym spokój. Babeczki w poniedziałek miałam wracać do pracy ale wszystko sie pojebało i palny muszę chyba zmienić. Mój Misiek jutro najprawdopodobniej wraca do Polski bo tak to jest jak ma się zalatwiona robotę przez kogoś a nie przez biuro.A poza tym okazało się że jest sezon martwy i nawet szukając na własną rękę nic nie znajdzie.Dzwoniłam też w Polsce do biur i potwierdzili, faktycznie ma sie ruszyc coś od połowy lutego i wtedy będą mieli oferty pracy.Plana mamy więc takiego, że ja nie wracam do mojej pracy, razem zapisujemy sie do biura, zeby jechać razem no i czekamy na oferty. Nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeejjjjj🖐️ Co tutaj takie pustki??? Pogarsza się Wam??? :-P :-) :-P Justa-🖐️ Nie zazdroszczę tej sytuacji, ale wiem co czujesz, bo moi rodzice znaleźli sie w podobnej sytuacji... Mój tata pracował w Szwecji. Zjechali na początku grudniiu i mieli wyjechać 27 stycznie spowrotem. Wszystko było ogbadane, umówione... Tata zaczął sie przygotowywać, a w sobotę ten koleś zadzwonił,że jego zięć, czy ki pieron wie ktoś tam z rodziny stracił pracę i on go zabiera,zamiast mojego taty... Mój tata pracował bez umowy, bo sam tak chciał no i wyszło ... Od razu rodzice znaleźli jakąś inną ofertę wyjazdu do Szwecji,ale to z internetu i strasznie odradzałam ten wyjazd, bo to nigdy nic nie wiadomo. Już raz tata pojechał i tydzień czasu spał w samochodzie:-( Ale chyba nie ma tego złego... W pon tata zaczyna pracę w Polsce , jako przedstawiciel handlowy. Może nie wyciągnie tyle co za granicą, ale jedno dobre jest to,że co piątek będzie w domu. I to jest też dobre ze względu na dziadka. Zaczyna się wiosna, trzeba będzie zabrać się za ogród, działkę... Dziadek nie pownnien robić,a tak przynajmniej tata w weekend obrobi... No i jeśli dobrze pójdzie to co tydzień będzie mi przywoził świeżą wałówkę;-) Bo ma dostać rejon warmińsko-mazurskie ;-) Dobra siadam do nauki!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 🖐️ Justa napewno dacie sobie rade ;). Trzymam kciauki :) Ja idem paczusie robic a cooo raz na ile se nie bede zalowala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Kinga no to blisko do mnie bedzie mial twoj tata :P a ty moglabys sie z nim zabrac hehe na jeden tydzien i u mnie zostac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×