Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

To ja jestem po egzamie... Nie było rewelacji,bo zagięli mnie pytaniami praktycznymi, a ja sie uczylam tylko teorii.Dostalam 2,7 -czyli polskie 4 (takie slabe) Ale jestem zadowlona, że w ogóle zdałam. Ta laska co ze mną jest oblała drugi raz egzam z poprzedniego semestru- geodezję 4.Pofesorka się wkurzyła powiedziała, że M. ma chodzić w przyszłym semestrze ze studiami inż.na geodezję 1,2,3 i z magisterką na geodezję 4.I potem podejść do egzaminu... Więc ja naprawdę jestem zadowolona,że na razie wszystko mam do przodu :-D Teoria- dawaj te fotki... Ja dziś siadam do projektu więc cały czas jestem przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam że się nudzę i miałam tu zajrzeć;) Teorka- jak mam czas to jadę, a jadę dlatego, że uwielbiam z nim wszędzie jeździć, tak jak on ze mną, i często jeździmy na egzaminy razem:) [w ogóle gdzie tylko się da- wy z Myfą często osobno, a my zawsze razem] Potem zawsze zahaczamy o jakieś centrum handlowe bo umieramy z głodu ;) wszyscy mnie tu już znają i są tu sami faceci- czyli można pogadać o różnych rzeczach a nie tylko wysłuchiwać kobiecych ściem :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do egzaminów- moja znajoma wzięła mój indeks i miałam dostać wpis [z przedostatniego egzamu w mej studenckiej karierze :classic_cool: ]- ale że gwiazda [ta odgapiara:O]maluje się pewnie 3 godziny to była na uczelni po 12stej, a facet do 1otej:O ale z nieoficjalnych źródeł słyszałam o piątce, którą podobno posiadam ;) oby to była prawda. Siedzi tu koło mnie ze 40 chłopa, ale byłby problem wybrać choć jednego przystojnego :classic_cool: Obym zaraz jakiegoś bana tu od polibudy nie dostała:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam fotki. Figus nie wiem, ktory to Twoj mail kurka, napisz do mnie ;) Zalatwilam uczelnie i wszystko i wkurzylam sie, bo nowy sklep otwieraja juz bluzke fajoska wylukalam, ale otwieraja jutro i nie moge isc bo praca, potem druga, a potem na 18 lekarz :o Pewnie mi wykupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Madziu, jak dla mnie to jestes podobna do tamtych zdjec tylko widac ze na tych jestes starsza, fajne fotki a teraz opowaiadaj co to za kolesie:P :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis bede kapala moja Fifunie ale tak koo 22 zeby jeszcze przed kapiela na dworek poszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Mysza to teraz masz zajecie:D Moja Figunia jest wyterylizowana, miala male. teraz ma dwa lata w porywach do 2.5 wzielismy ja rok temu w swieta bozego narodzenia i byla sierzo po malyc, jak dla mnie to jedna za wczesnie dla suni na male, no ale potem ktos ja wysterylizowal i my ja wzielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa spoko. No ja dzis dzwonilam do weterynarza i zastrzyk ten zeby nie miala malych 30 zl co pol roku sie go robi, tylko powiedzial ze pierwsza cieczke musi miec. A ta szcepionka na nosowke itp 35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figga to wy ja skad wzieliscie ??? I wy ja w blokach macie ?? Bo ty chyba dwa pieski mialas no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Mycha no w blokach mmy dwa:D takie czady sa ze hej jak sie zaczna bawic, normalnie to jest tak ze ten strszy jest tam gdzie mamy domek, ale ze zima jest to tata wzał go do mieszkania, a sunia jest zazyczaj w mieszkaniu bo jej nie da sie nigdzie uwazac ani zostawic samej w domu, chyba ze tak jak ostatnio zrobilam wyniesie sie wszystko z przedppokoju, i zostanie tylko szafka na buty i wieszac i drzwi sie pozamyka do pokojow. i pieski wbrew pozorom maja duza przestrzen bo tata z nimi wychodzi o lsu gdzie moga sie wbiegac a snia jak jeszie z tata do domku to tata na rowerze a ona go ciagnie 7 km:D sily to to ma o to mieszaniec amstafa z lamradorem ale jak dla mnie bardziej podobna do labradora z tym ze krotka siersc ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mamy ja od ciotki, bo tata kazal sobie zalatwic takiego psa jak oni maja [ czyli amstafa] a trafila sie taka sunia ze schroniska i jak pojechalismy na swieta z Ł to ja wzielismy:) ale jest kochana, na poczatu sie balam i drzw zamykalam przed nia na noc a teraz widze ze jest spokojna [na tyle ile taki pies moze byc spokojny] nawet ja sie z nia draznie to tak delikatnie przygryza zebami moja reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa heh kurde to niezle. Ale to chyba tak klopot wychodzic wam z psem na dworek no nie ??? Tzn z kazdym trzeba, tylko tak jak mowie ja mieszkam w domu swoim wiec latem drzwi na dwor sa otwarte to luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko klopot nie klopot, kwestiaprzyzyczajenia, nie wyobrazam sobie nie mmiec pieska w domu. wychowalam sie przy piesku, uwielbiam je wiec dla mnie t nie klopt mnostwo ludzi ma w blokach psy a zawsza jak sie wyjdzie z psiakami to troche sie z nimi pobawi pobiega porzuca patyki, a tak to by tego nie bylo bo wiem jak jestesmy w domu to pies lata po podworku i sie nimi tak nie zajmujemy jak jak w domku, trzeba im jakas rozrywke zafundowac:) bo np figa uwielbia biegac po lesie na podworku nie mamy lasu wiec trzeba wziac psa i pojsc z nim do lasu i tu w mieszkaniu maja to zapewnione codziennie :) takze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figga w sumie to i tak. Najgorsze jaja bo moja siostra chce goldena i byc moze bedzie go miala za 4-5 miesiecy, to bedzie juz trzeci pies w domu heh niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Leti bo nie wiem czy pisalam, domek urzadziliscie jak najbardziej w moim stylu, bardzo mi sie podoba stoł w kuchni i ja np chciala bym miec kolory w kuchni zblizone do twoich [ chcialabym miec taki lekki braz bebli z kremem na scianach] super macie dywan w saonie taki wypukły, pewnie mieciuchny:) a powiedz ile macie w ogole pomieszczen w domku? a jak tam z "tesciem"? widujecie sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no trzy to duzo Ł babcia ma trzy na placu, mimo ze to plac to wydaje mi sie ze to duzo, tak samo jak dwa psy w mieszkaniu to duzo. ale nie chce zeby psina marzla w zimie w budzie. ja to w ogle taka psiara jestem:D hehe ale wesolo bedziecie mileli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny matkooo!!! Czy Wy tez pochlaniacie jedzenie tonami przed okresem?! tyle co ja dzisiaj zjadlam to normalnie przez tydzien nie pochlaniam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, Figa wysłałam ;) jak bedziecie miały chwilkę to byłabym wdzięczna 😘 tzn moja mamcia bo mi fuczy od wczoraj czemu nie umiem :classic_cool: idę pod prysznic bo wróciliśmy z Myfą i jestem brudna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga teeeeeeeeeeeenks !! 😘 jestes wielka :D :D :D :D ja kurna siedziałam nad tym wczoraj kurna 35 minut i chuja wafla se poradziłam a Ty kurna w 2 minuty hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przeczytalam poprzadnich postow a tu juz Kinga mnie wyprzedzila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×