Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

widze ze moje pytanie zostalo pominiete w gaszczu postow :D to sie zawijam spac. Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Moniska juz kiedys pisalysmy o tym i o ile pamietam to Myszka sie wypowiadala ze ona tez tak ma, i ja tez tak mam,opamietac sie wtedy nie moge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figunia Tobie też dziękuje za chęci i za pomoc 😘 jesteście kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoł ;) mój niedawno pojechał, jakaś przybita jestem i ostatnia rzecz, na którą mam ochotę, to nauka :( ale jak trzeba, to trzeba :O Monia, ja przed @@ (a właśnie jestem przed) to mam tak zmienny apetyt... słodkie przegryzam słonym, piję wszystko od soku do piwa ..... czasami muszę zjeść coś ostrego :P więc jazda niezła :) najlepsze, że mi nic po takiej mieszance nie jest - i ciągle bym jadła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam od sasiadki... zastanawialam sie u niej co sobie zrobie na kolacje i pomysl;alam ze fajnie by bylo zjesc domowe frytki, bo jak juz jem to w barze albo aviko no i zapytala sie czy obiore ziemniaki to zjedlibysmy razem, wiec ja ze tak no i takim sposobem opedzlowalam najwiecej bo az 3 talerze frytkoff :O obrzarlam sie jak malo kiedy i ledwo siedze... ale bylo warto bo pyszne i tez jestem przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj to się chyba podtrułam tą rybą ... niedobrze mi było; dopiero po ziołach przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus poka poka:) a ja mam taki plaski brzuch ze szok, juz dawno takiego u siebie nie wiedzialam, no ale dwa dni nie jadlam dopiero dzis po poludniu chrupek kukurydzianych troche a teraz dwie kanapki i cebulke smarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i sie zmierzylam , bo jestem ciekawa ile mam w brzucholu wiecej jak norlanie jem,[czyt obzeram sie]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia spoko coiuszki tylko nie moj rozmiar :P A najbardziej mi sie podoba ta czerwona koszulka ze stringami :P Czemu ja sprzedajesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik koloerowych 🖐️ Monia sie nie przejmuj tym jedzeniem ja tez tak chlone przed @ i teraz wlasnie tez mam dostac za jakis tydzien i juz odczuwam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych* Nom ten komplecik koszluki mrrr Marta a jaki to jest rozmiar tych stringow ??? ze bna ciebie wielkie ?? Kurde to ty taki chudzielec jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowka dzieki za fotki:) Monia ja mam tak samo...przed@ jem bardzo duzo. Kurcze okres własnie dostałam i ale az dziwne bo jak narazie nie boli mnie brzuch. A teraz uciekam spac bo dzis juz ledwo zyje. Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Strasznie dawno mnie tu już nie było :( nie mam ostatnio czasu. mam nadzieję że nie jeszcze ktoś pamięta :) ja to za wami tęsknie :) hihihih U mnie nic nowego E. pojechał tydzień temu do pracy i zostałam sama ale mam trochę spraw do załatwienia, i dlatego mało kiedy wpadam na neta także tego mam nadzieję się nikt nie gniewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spacku... siedze i gadam ze starym znajomym na gg nie widzielismy sie ponad 4 lata, ja dawno zapomnialam a on pamietal :P ale chyba pogadam z nim innym razem bo juz nie chce mi sie klikac lapki bola... Aneczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i patrzcie dalej siedze :P:P i gadam heheh koles sie kiedys we mnie podkochiwal a ja jego nie pamietam, moze z raz zdanie zamienilismy kiedys i tyle... pamietal mnie tyle lat i co najzabawniejsze dalej mu sie podobam hehe to mile nawet bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj badz jutro mam dostac okresu. Tylko ciekawa jestem czy wylapie jego poczatek skoro caly czas mam plamienia :/ obym sie tylko w pracy nie zalala krwia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, jakie ja mam humory teraz przed @@@, teściowa ma mnie chyba dość :O jestem nie do wytrzymania, a jeszcze martwię się o mojego, bo ma tak długą trasę do przejechania...............:( a mi dziś zostaje........nauka :O mam nadzieję, że już nie będę miała problemów z autem ..... ale na szczęście już się nauczyłam, jak podładowywać akumulator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja dzis mam jeszcze komputer bo D ma dzis za duzo pracy zaplanowanej i nie zdąży zanieść kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Ja tylko na chwilkę... Zjadłam śniadanko, dokończę kawkę i czeka mnie tak samo jak Leti nauka, a potem projekt...Ostatni egzamin mam w piatek, a potem dwa projekty. Ale jeszcze zanim siądę do nauki muszę pójść do kierowniczki akademików umówić się na termin oddania pokoju... Martus-ladnie sobie poczyniasz... A. wyjechał a Ty na gg flirtujesz ;-) :-) :-D (Zartuje oczywiscie):-) Jeny... Jak mi się nic nie chce!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×