Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

o kurwości !! nie żyję ! :O wyszpachlowałam cały sufit w kuchni i rąk nie czuję ni chuja :O :D a Tatus położył pierwsze 15 fliz w łazience !! :D :D :D :D Hurrraaaaa :D Śnieżek ja tam nie pisiam bo w ogóle mało pisiam bo jak wyjdę z domu o 6 :30 to wracam ok 20 :O poza tym mi się tamto forum nie podoba jak już wspominałam wcześniej :P i takie miało ono być prywatne a piszą to samo co pisaly tutaj takżeeeee tegooooo spodziewałam sie jakiś drastycznych zwierzeń, szczegółów itp a tam nic :classic_cool: Evka rany ale Ci dobrze - też mi się marzy taki relaks pod kocem 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja pisze tylko tutaj bo szczerze nie chce mi sie co chwile logować i wogóle..a tutaj klikam i jestem, zresztą to juz trzecie forum i czasami nie wiadomo co gdzie sie pisało i wychodzi z tego kogel-mogel..takze ja pisze tylko tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rzeczywsicie nikogo nie ma pustki wieja!! jasie tam zalogowalam ale nie podoba mnie sie tamto!!! wiec zostaje tutaj!! pozdrwoka i oby dni ciezkie szybko mijaly i do wiosny sloneczka i ciepelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze co powoli rozlatuje sie nasza ekipa bo po 1, nie wszystkim przypadło do gustu tamto forum, po 2-fajnie ze wogóle mozna sie tam zalogować:O próbuje juz chyba z 10 raz i nic...ehhhh....nie wiem, ale jak tak dalej pójdzie to sie rozleci to wszytsko w pizdu....jednak trzeba było zostać tutaj a nie takie kombinowanie:O niedługo nie bedzie z kim pisać wogóle...teorka a ty gdzie piszesz?bo ja zostaje tu....to chyba zostaniemy we dwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi ja to w sumie ostatnio nie piszę za wiele bo nie mam czasu ale jak już piszę to staram się tu i tam bo tam w sumie większość polazła :P :D a jak nie możesz się zalogować to pisz do Aguu - na gg albo maila ;) może po prostu nie aktywowała Ci jeszcze konta bo dopóki ona tego nie zrobi to nic nie napiszesz :D to takie zabezpieczenie żeby pierwsze z brzegu pomarańcze wejśc nie mogły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Jestem na chwilę w domu, więc dostęp do neta praktycznie nieograniczony :P Tak się właśnie zastanawiałam co tu tak mało stron przybyło, a tu niespodzianka, nowe forum... :) Ostatnio trochę chorowałam, najpierw przyplątało się przeziębienie, dostałam antybiotyk i chyba po nim spuchła mi noga - tak podejrzewam, bo zaczęło się w 3.dniu brania, a po odstawieniu stopniowo zaczęło przechodzić. Tak więc kuśtykałam dziś sobie po mieście, kupiłam sobie parę ciuchów i w Deichmannie na przecenie traperki dla Słonka - mam nadzieję, że będą pasować... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zagladam i tam i tu mi nie przeszkadza ze wiekszosc jest aczkolwiek smutno ze nie wszyscy sa ale to juz decyzja kazdego z osobna, ja sie zalgowalam mimo ze mi sie wyglad forum nie podobal wcale a wcale to teraz coraz bardziej mi sie to podoba. a pisac mozna i tu tu przeciez jak nie wszyscy sie chca przeniesc. Choroba pisiaj co u Ciebie :) jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa masakra :o No moge powiedziec, ze dzis juz lepiej, ale ksiegowa faktycznie okazala sie straszna suka, robi juz mi pod gorke mimo, ze nie mamy zadnych relacji. Wiemy, ze usunela z mojego konta najwazniejszy dokument dotyczacy wykazu faktur do wszystkich firm i obiektow, ktorych jest okolo 500! Stalam wczoraj ze lzami w oczach, bo jest tak wredna, nigdy takiej osoby nie spotkalam, ale reszta zalogi mnie wspiera wiec jakos funkcjonuje. Nie wiem jak to dalej bedzie, mam ochote az sie komus wyzalic... W weekend musze odstresowac, bo chyba zacznie mi ze stresu jelito znow nawalac, a wtedy to juz chyba sie pochalstam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba spokojnie, przeciez nie mozesz okazac takiej pixdzie ze Cie to ruszyło. jeszcze sie obroci to przeciwko niej, swoja droga jak mozna byc tak wrednym babskiem, chyba boi sie ze ja wygryziesz czy cos.. a szef co na to? a ona starsza ze sie tak rzuca czy mlodsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak sobie teraz poradzisz bez tego dokumentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba rzeczywiście wredna ta baba... Ale nie ma na nią żadnego sposobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa no musze ten dokument aktualizowac z wydrukowanego calego wykazu :( :o Nie pokazuje tego, ze mnie to rusza i ze sie nia przejmuje, a szefostwo... Wiedza jak jest, ale chyba sami sie boja o forme... Ponoc ma odejsc pod koniec lutego i moze chce teraz na zlosc zrobic. Kiedys byla wyzej ranga i sie panoszyla, teraz jest juz tylko ksiegowa i chyba ja to boli. Aniko jaki moze byc sposob na takie babsko, ktore pracuje tu 10 lat, zna firme jak wlasna kieszen? O niej wszedzie glosno, zwalniala ludzi kiedy chciala, kazdy mnie juz uprzedzal przed nia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że szefostwo nie reaguje, w końcu powinni chyba dbać o dobro pracowników? To,że tyle tam pracuje nie daje jej prawa utrudniać życia innym, gdyby dostała naganę może by się opamiętała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pod 40 to tym bardziej powinna się opamiętać, gdyby dostała dyscyplinarkę miałaby marne szanse na inną robotę. Są ludzie i parapety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! jesli hcodzi op tamto forum nie zajrze oboecuje juz nawet sie zalogowalam tylko czekam na miala zwrotnego:) pozdrwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! mam pytanie dzis lekarz przepisal mi yasmin zaczne go brac w pierwszy dzien okresu, ale moje pytanie brzmi: czy mam zaczac brac nawet gdy bedzie skompe plamienie? czy dopiero gdy bede miala wiekszy? prosze o odpwoiedz bo chce wiedziec czy juz w momencie zauwazenia plamienia mama zaczac brac najpierw jedna tabletke, na drugi dzien druga itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika no widzisz, ona czuje sie za pewnie. Sama robi bledy, ale nigdy sie nie przyzna do nich, a jak Ty zrobisz drobny szczegolik np. z zapracowania wytknie Ci przy wszystkich zeby pokazac, ze ona jest tu gora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nic sie ni ezmienia.....ehhhhhhhhh:( a na tamto forum nadal nie moge sei zalogować..ale dobra jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa no nie to niezle ci roboty dowalila. Ja wlasnie doszlam do wniosku ze nie przedluzam stazu tam gdzie mialam bo atmosfera jest nie do wytrzymania, a salowe zachowuja sie prawie jak dyrektorka ale tylko kiedy jej nie ma , a jak jest to jej do dupy chca wejsc i mowia na nas ze malo robimy i sie operdalamy a my robiłysmy tam wszystko praktyczniem moja salowa odczas posiłow przychodzila na gotowe wszystko było juz przyniesione i ułozone a ona nas obgadywala na plecami do innej salowej tylko wiesz ja mam o tyle komfortowa sytuacje ze to tylko staz i juz go skonczylam teraz czekam na przedluzenie ale rezygnuje z tego przedluzenia a ty tam masz prace na stale, ale dobrze ze inni Cie wspieraja 🌻 powodzenia zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Angi czemu si enie mozesz zalogowac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa ja jak bylam na stazu takim wlasnie kijowym to sobie nie dawalam i jak cos na mnie zwalali to tam cisnelam im rowno, ale na umowie o prace to juz troche inaczej jest, choc nie powiem na pewno nie bede dawala sobie wciskac czyjejs roboty. Dzis wypelnilam wniosek o przydzielenie stazystow, mam nadzieje ze ktos przyjdzie i mi pomoze, bo masakra bedzie. Ogolnie to dzis sobie wzielam robote na weekend do domu, bo inaczej nigdy bym tego wszystkiego nie ogarnela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie moge sie tam zalogowac:( a tu pustki niket nie wchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Classic najpierw się musisz zarejestrowac....a potem jedna z dziewczyn cię aktywuje...musi się udac bo większosci z nas się udało. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhh......smutno, corazj smutniej......:( ja tam byłam zarejestrowana i nawet raz sie zalogowałam..a teraz nic...wiec nie wiem o co chodzi...i chyba nie chce wiedziec...tylko jets mi przykro ze wszystkie wywiało na tamto forum....a nie po to stworzyłyśmy to nowe żeby wiało pustkami:(ehhhhh........szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×