Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana18

jak malowac oczy kredka lub elajnerem zeby powiekszyc oko?

Polecane posty

Gość niezdecydowana18

jest na to pewnie jakas regula chcialabym ja poznac poniewaz zawsze jak sie pomaluje to wydaje mi sie ze moje oczy sa mniejsze a maluje zawsze kredka na dole pod rzesami nie wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jeżeli chcesz powiększyć oko maluj kreskę na górnej powiece. Od wewnętrznej strony kreska cienka która stopniowo jest coraz grubsza. Żeby ołówek się nie odbijał podczas mrugania rozetrzyj go odrobinę pędzelkiem o twardym włosiu lub patyczkiem kosmetycznym. Malowanie dolnej powieki nie jest dobre przy powiększaniu oka - efekt tzw zamkniętego oka.. Możesz podkreślić dolną powiekę w bardzo prosty sposób. Jeżeli rozmazujesz ołówek patyczkiem kosmetycznym to od razu przejedz raz pod rzęsami dolnej powieki umazanym wacikiem z patyczka. Jeżeli rozmazujesz pędzelkiem to wtedy trzeba ściągnąć nim trochę koloru z ołówka. Powiększają i "otwierają" oko jasne, pastelowe cienie do powiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby powiększyć oko namaluj czarną kredką na górnej powiece kreskę byle nie nad samymi rzęsami lecz troszeczkę wyżej :) jeśli chcesz, możesz również spróbować dolną powiekę (przy samej gałce ocznej) pomalować białą kredką - to natychmiast powiększa oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonały efekt dają sztuczne rzęsy lub przedłużanie rzęs. Ja zawsze mam przedłużane rzęsy w salonie, który pracuje na tych produktach i jestem zachwycona http://noblelashes.pl/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×