Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie./

czy sex moze byc przyczyna zapalenia pecherza??

Polecane posty

Gość kotex
A ja miałam taką dziwną sytuację, ze najpierw dostałam zapalenia pęcherza, a niedługo potem infekcji pochwy. Czy to się jakoś łączy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia
;(( ale to boli nie samowicie.. co ja mam zrobic?? wydaje mi sie ze to przez zbyt dużo sexu naraz.. bo jestem z moim chłopakiem już prawie rok i dopiero teraz mi sie coś takiego zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna5445
prawda jest ze na czas przyjmowania leków na zapalenie pęcherza lepiej jest wstrzymac sie od zbliżeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Jeśli macie (oboje lub jedno z Was) zp, będziecie się wzajemnie infekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna5445
wobec tego lepiej bedzie że moj partner tez zrobi co najmniej na początek badanie moczu bo ja się wylecze ale jesli zas bedzie kontakt to mnie zarazi wiec dla pewnosci lepiej niech zrobi,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna5445
zapomnialam dodac ze ostatnio uprawialismy sex analny i dlatego pytam o cała ta sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek280987
od 2 i pol roku wspolzuje ze swoim chlopakiem.... dotychczas nie mialam żadnych problemów z pęcherzem... dopiero w czerwcu tamtego roku mnie to zlapalo:( i od tej pory w zasadzie nie daje spokoju.... dostaje antybiotyki a po nich zawsze musze robic badnie moczu... i oczywiscie nic na nim nie wychodzi.... raz mialam posiew i tez nic... a nawet mialam usg... i wszystko ok.. wiec dlaczego ciagle to wraca? praktycznie co miesiac??? ostatnio jedynie 2 miesiace bylo ok... pije herbate z żurawina... jak czuje ze cos jest nie tak biore tabletke zurawinowa... a czasem jak dopadnie furagine... jedna tabletke... ale teraz.. mam znowu antybiotyk... Unidox... wzielam juz 3 tabletke i jak na razie nie przeszlo:( dbam o siebie... cieplo sie ubieram... nie pojde spac nieumyta.. ale czytajac wasze wypowiedzi... moze faktycznie moj chłopak powinien zrobic badanie ogolne moczu... jestesmy bardzo aktywni seksualnie... kochamy sie niemalze codziennie a nawet kilka razy na dzien.. tylko teraz pozosatje kwestia.... jak go do tego prezkonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mllllllllllll
My mielismy tak, ze moja kobieta uskarzala sie na powracajace zapalenie pecherza, a jak sie okazalo, byla to infekcja grzybiczna pochwy...po 2 tygodniowej kuracji objawy juz nigdy nie wrocily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelejka-
Moje drogie! Też miałam takie problemy. Powracające zapalenia pęcherza przeplatające się z zapaleniami pochwy... leczyłam się na wszystkie chyba możliwe sposoby, wydałam mase pieniędzy na wszystkie możliwe badania (mnie i chłopaka oczywiście) i nic. Wychodziło że jestem zdrowa że wszystko zostało wyleczona ale po miesiąca jedna lub druga infekcja wracały. Pewnego dnia poprostu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne... i wszystko minęło. Od tego czasu nie mam problemów ani z pochwą ani z pęcherzem. Lekarze nie mówią że tabletki są aż tak niezdrowe a my potem cierpimy i wydajemy mnóstwo pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka88
Mysle ze moze to sie do tego przyczynic,jednak nie mozemy lekcewazyc tych problemów i przyczyn jakie sa zwiazane z ta dolegliwoscia.Tylko najlepszym wyjściem jest tutaj pojście na konsultacje do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecli25
co do wypowiedzi, że po rzuceniu tabletek zapalenie pęcherza przestało powracać to wydaje mi się, że mogło to mieć związek z tym, że jeśli rzuca się tabletki to zazwyczaj przechodzi się na prezerwatywy, co ogranicza w dużym stopniu przenoszenie się bakterii z jednego partnera na drugiego. Możliwe jest więc, że nie do końca jest to związane z tym, że tabletki mogą przyczyniać się do nawracania zapalenia pęcherza, ale dzięki używaniu prezerwatyw sami niwelujemy prawdopodobieństwo zachorowania :) polecam przeczytać http://pastylka.pl/choroby/zapalenie-pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecli25
swoją drogą, jeśli zapalenie pęcherza powraca często to dobrze jest zrobić sobie specjalne badania u lekarza, bo nie ma co się tabletkami faszerować i niepotrzebnie cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcisko
Hej, wszystkim:) Powiem krotko nie prawda ze jezeli macie nawracajace zapalenia tzn ze facet was zaraza:( ja juz sie mecze z tym 3 lata, fakt faktem nigdy wczesniej tego nie mialam ale badalam swojego faceta i nic nie ma, nie mam sie od kogo zarazac a wciaz lapie to cholerstwo, i nie wiem skad, nigdzie nie wychodze, nie siadam na betonach, ubieram grube bawelniane majtki a wciaz to mam, i wlasnie zastanawiam sie czy to moze byc od partnera tzn od seksu, ale z drugiej strony to troche glupie, ludzie od dawien dawna sie kochali i nigdy nie bylo takich problemow wiec czemu teraz? Myslicie ze ciaz wplynelaby na te zapalenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litauanka
jasne, że sex może być przyczyną - ja tak miałam. pomogło picie sporej ilosci wody, sikanie po seksie - zawsze trzeba o tym pamiętać i łykanie kapsułek prouro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka milutka
Hej, mam takie pytanie, ostatnio mialam zapalenie pecherza i to bardzo mocz mialam bardzo "zolty" i czasami nawet z krwia, do toalety latalam doslownie co 15 min a bol jaki przechodzilam nie da sie opisac. Ale bralam 3 razy na dzien urofuraginum i pilam ziolka i ubieralam sie cieplo itp i przeszlo. Ale za cholere nie wiem od czego mi sie tak stalo chociaz przed tym zapaleniem uprawialam seks z facetem, tylko wlasnie najpierw byl seks analny i za raz po tym seks normalny on nie umyl penisa i prosto takiego z tylka wsadzil mi w cipke.prosze napiszcie czy to moze byc przyczyna zapalenia pecherza i czy grozi to czyms gorszym. Z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka35
Jedną z głównych przyczyn zapalenia pęcherza jest Escherichia coli, która standardowo występuje w odbycie. Jeśli uprawiałaś seks analny, a potem standardowy to duże prawdopodobieństwo że właśnie ta bakteria spowodowała kłopoty z pęcherzem. Pij dużo skoku z żurawiny, łykaj witaminę C i provag. Bakterie mlekowe zawarte w probiotyku ochraniają pochwę i pęcherz moczowy przed infekcjami. A na następny raz warto przy seksie analnym zastosować prezerwatywę, albo po nim umyć dokładnie penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest chętny na sex telefon? Jestem Marcelina znajdziesz mnie na http://seksnumer.pl/sex-telefon-marcelina.html Jestem doświadczona i taka, która wie czego chce, zapraszam młodych i starszych panów, każdy znajdzie u mnie super niespodziankę, czekam na twojego grubego i cieplutkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na erotyczne rozmowy ze śliczną, młodą kuszącą, prywatne ogłoszenie dla miłych facetów, którzy mają ochotę na sextelefon do finałku, tylko ty i ja, tu i teraz. Jestem Beata, moje focie i kontakt są na: http://sex-rozmowy.pl/beata_sex_telefon.html Mam niebanalną fantazję, podniecam głosem, dodaję ostrości pojękiwaniem, gwarantuję, że zalejesz sobie dłoń cieplutką spremą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troche offtop ale jak nudzi się Wam seks z partnerką to warto spróbowac czegos innego. Nasz związek uratowały sex telefony. Zacząłem od profesjonalistek z http://boginiesexu.pl/ a one tak mnie wyuczyły, że teraz swoją żonę doprowadzam do orgazmu przez telefon. Mówie Wam fajna odmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że seks może powodować zapalenia pęcherza.Dawniej zdarzało się to tak często, że przypadłość tę nazywano wręcz "chorobą miodowego miesiąca." Aby tego uniknąć, oboje partnerzy powinni niezwykle dbać o higienę-myć się dokładnie (również ręce!) przed i po fakcie.Warto też przyjmować zapobiegawczo preparaty z żurawiną i wit.C.A jeśli już się coś przytrafi-furaginę, oraz środki rozkurczowe i przeciwbólowe.Gdyby objawy się nasiliły, pojawiła się gorączka itp. , nie obejdzie się bez wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam z tym duzy problem, ciagle nawroty choc zawsze było wszystko doleczone (robilam badania). Nie wiedziala juz co robiv bo bol koszmarny przynajmniej u mnie a do tego zawsze 39 stopni. Ponoc siusianie po stosunku jako tako pomaga lecz nie zawsze, ja dodatkowo mam problem z nerkami i piasek ktory sie z nich wyplukuje mnie podraznia. Jedynym sprawdzonym dla mnie do tej pory sposobem jest spozywanie zurawiny ktora dobrze wplywa na uklad moczowy (pije herbatr lub wcinam tabletki) i staram sie nie wstrzymywac moczu tylko od razu isc zawsze do toalety bo to tez wplywa na bakterie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jest chętny na sex telefon? Jestem Paulina znajdziesz mnie na http://sekstelefon.top/ Jestem słodką i trochę naiwną blondyneczką lubiącą w łóżku na ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×