Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaisawerka

Jak osiągnąć orgazm?

Polecane posty

Gość kaisawerka

Jak osiągnąć orgazm ja mialam podczas 2 lat tylko 3 lub 4 razy przy wspolzyiu 3-4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam facet samemu to
nie to samo. Kobieta woli osiagnac z facetem szyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
A moze jej chodzi o oragazm pochwowy a nie lachteczkowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurooo
ja swoją dziewczynę doprowadzam w ciągu wieczoru przynajmniej do 2-3 orgazmów pochwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina21
no wlasnie o jaki orgazm jej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez lubie dlugie i grube
Zmień swojego ogiera na prawdziwego ogiera, ten co go masz widocznie jest totalnie do niczego, ja mam orgazm pochwowy za każdym razem, fakt że mój man ma fujarę grubą jak moja ręka w nadgarstku i długą jak dwie moje dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJ FACET...
NIGDY NIE DOTKNOL MOJEJ LECHTACZKI I NIEGDY NIE MIALAM Z NM ORGAZMU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstotliwość uprawiania seksu nie wpłynie na pewno na ilość osiąganych przez Ciebie orgazmów. Tzn w jakiś sposób na pewno, bo im częściej uprawiasz seks, tym bardziej znasz swoje ciało i wiesz co Cię podnieca. Tak czy inaczej, jeśli martwi Cie rzadkość osiąganych orgazmów może warto udać się z tym do seksuologa? Albo są takie urządzenia jak Lady Laser, które przez biostymulację zwiększają wrażliwość łechtaczki, co kobiecie pozwala łatwiej osiągnąć orgazm. To jest leczenie anorgazmii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak2
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona www.erotyzmoczamikobiet.pl mozna na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych, o róznych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubia kobiety, a jakich się boją,po oglądać ciekawae fotografie czy filmiki artystyczne. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na perwersyjną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×