Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kurde dzisiaj sie strasznie zestresowałam i miałam trudny dzień a teraz mnie boli brzuch taki kłujący ból i krzyze mnie wczesniej bolały boje się zeby to nie bylo poronienie.jestem w 12 tyg zastanawiam sie czy nie jechac do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie retoryczne: Dlaczego prawie każdy myśli że inni lepiej znają jego ciało niż oni sami? Rozumie pytać sie o rady dotyczące wychowywania dzieci, ubranek, zabawek czy innych dupereli, ale żeby pytać sie o własne zdrowie, czy też o to czy przypadkiem moje dziecko nie umiera w tej chwili? Kobieto! Zastanów sie gdzie i do kogo kierujesz to pytanie, tu nie ma lekarzy! Jeśli masz nr. telefonu do swojego ginekologa to czemu jego nie zapytasz? Jeśli nie masz, to ja na Twoim miejscu już dawno byłabym gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie plamisz to poloz sie wez nospe -odczekaj godzine jesli nie przestanie jedz do szpitala- masz karte ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz i nie patrz na nic , wazniejsze jest twoje dziecko niz ktos powie ze jestes idiotką , od tego są lekarze zeby cie przyjac , zbadac i uspokoic ja na twoim miejscu bym pojechala , bedziesz miala spokojniejsze sumienie a jak sie cos stanie , to dopiero bedziesz sobie w brode pluła Powodzenia , zbieraj sie i jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża nie ciąża
jeżeli nie ma plamień to po co panikujesz? weź nospę i się połóż do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika23 - nie trzeba plamic i krwawic by dowiedziec sie ze ciaza obumarla!!!!!!!!!!!DZIEWCZYNY PRZESTANCIE WPROWADZAC INNE KOBIETY CIEZARNE W BLAD!!!!Kto wam dal prawo do takich porad????ja nie plamilam bolal mnie brzuch i pare dni pozniej okazalo sie ze ciaza obumarla!!!! april211 - nie patrz na to ze ktos wezmie cie za paranoiczke czasem warto przyjechac za wczesnie niz za pozno!teraz po poronieniu jestem w kolejnej ciazy-6mc i uwierz mi zaboli mnie dol brzucha a ja juz jestem w szpitalu i jesli okazuje sie ze jest wszystko ok.to wypisuje sie tego samego dnia na wlasne zadanie do domu!!!Bylam tak juz ok.5 razy lekarze polozne i pielegniarki rozumieja mnie bo pamietaja mnie i moja rozpacz sprzed niecalego roku gdy stracilam dzieciatko!poza tym to twoje dziecko i nikt inny a ty bedziesz sobie w brode plula do konca zycia gdyby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wyjść na panikarę i z byle g.. lecieć do gina - niż potem całe życie cierpieć za własną głupotę.do nikogo personalnie nie piję - gwoli ścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozylam sie mama dala mi termofor i rozgrzala brzuch jakis 20 minut potem bol przeszedl ale dla pewnosci ide jturo do lekarza. bo sobie nie darujue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea- komu jak komu ,ale mnie nie musisz tlumaczyc co znaczy strata dziecka i strach w kolejnej ciazy,wiec to Ty sobie daruj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie pyskata jestes!skoro stracilas ciaze to tym bardziej nie powinnas komus doradzac lekcewazenie jakich kolwiek niedobrych objawow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×