Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darietta

zakupy na allegro jak sprawdzic opinie tego sprzedawcy i może ktos kupował u nie

Polecane posty

u niego od jakiegoś czasu obserwuje ta aukcje i widzę ze ludzie kupują i podobają mi sie te bluzeczki ale jeszcze nigdy nie kupowałam przez allegro jak sprawdzić czy to nie jest oszustwo i ze nie stracę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna z tłumu
Sprzedawca spoko można smiało kupowac !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie kupowałam przez allegro nawet nie mam tam konta czy ktoś może mi opisać jak to sie robi bo bluzeczki bardzo mi sie podobają a nie chciałabym sie naciąć tak za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój sie :) to dobry sprzedawca, rejestrujesz się na allegro, klikasz w kup teraz, po wszystkim dostajesz meila od sprzedawcy na jakie konto masz wpłacic pieniądze i takie tam, piszesz mu jaki kolor wybierasz, wpłacasz pieniądze i czekasz na przesyłkę tylko cierpliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka211
a powiedzcie mi jak to jest z tym wpłacaniem na konto bo ja od niedawna je mam i jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłam no i nie kupowałam nic z allegro a tez zastanawiam sie nad tymi bluzeczkami mam iść do swojego banku i powiedzieć ze chce przelać pieniądze z mojego konta na konto sprzedawcy i ile mam przelać powiedzmy ze bluzka kosztuje 25 zł a przesyłka 7 to mam przesłać 32 zł tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przelewasz razem z przesyłką, sumujesz te dwie kwoty. Jesli nie masz konta internetowego, to lepiej wypełnić taki świstek w banku na przelew, tam wpisujesz swoje dane, numer konta, tytuł itp oraz dane sprzedawcy i numer jego konta. jeśli to konto w tym samym banku co Ty masz, przelew bedzie darmowy, ale jeśli w innym banku to może kosztować nawet 5 zł ( dlatego polecam konto z dostepem do internetu wychodzi o niebo taniej) ale jesli nie masz takiej mozliwosci to lepiej wplacic pieniadze na poczcie , to kosztuje 2,5 zł ale wtedy kaska idzie okolo 2óch dni, więc i przesylka bedzie pozniej. dlatego badz cierpliwa :) aha w tytule przewaznie wpisujesz swoj nick z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×