Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sua_spote

Prezent dla świeżo upieczonej mamy???

Polecane posty

Witam Kobietki, Poradźcie mi proszę, co może być trafionym przezentem dla świeżo upieczonej mamy? Moja koleżanka ma urodziny i właśnie za kilka tygodni powinna urodzić... Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... na pewno nie kupuj nic dla dzidzi;) skoro to sa urodziny koleżanki więc kup coś dla niej. unikaj kremów na rozstępy , bielizny czy coś podobnego;) może ją to nieco wściec;) polecam dobre perfumy może jakąś zabawną figurkę bądź kwiat doniczkowy;) ewentualnie możesz ją zapytać co by sobie życzyła;) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziecka kupisz jak już się maleństwo urodzi, teraz radziłabym kupić prezent tylko dla mamy. Odradzam - wszelkie perfumy - bynajmniej ja w ciąży byłam bardziej wyczulana na zapachy - kwiaty doniczkowe, figurki i inne cuda wymagające podlewania, wycierania i innnej uwagi -wszelkie poradniki o ciąży, dziecku itp - to święto koleżanki a nie \"inkubatora\" -wszelkie płyny do kąpieli - pod koniec ciąży i w połogu kąpiel w wannie zakazana Polecam - płyte z luubioną muzyką lub odtwarzacz mp3 - może karnet do kosmetyczki? np. na tipsy coś podobnego nie szkodliwego dziecku(nie solarium itp) a co poprawiłoby koleżance humorek. choć nie wiem jak to teraz w szpitalu czy można mieć do porodu pomalowane pazurki, u mnie nie - bo lekarze chcą mieć pewność czy nie sinieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak mi się przypomniało że jak urodziłam Jasia i tydzień później ja miałam urodziny to od Brata dostałam taki fajny bukiet ale nie z kwiatów ale z warzyw! - koperek, marchewka i wiele wiele innej zieleniny - do dziś to pamiętam :) ale mój braciszek zawsze miał "ciekawe" pomysły na prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym np chciala dostac karnet do kosmetyczki:) Na manicure i pedicure:) bo nie dosiegam do stop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki:) myślałam właśnie o poradniku:( ale kosmetyczka odpada, bo mieszkamy w różnych mistach, na tyle daleko, że nie jestem w stanie załatwić karnetu:( może faktycznie jakaś płytka ze spokojną muzyczką:) jakiś ciepły dłos np Sting:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×