Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnolia29

Mam problem z niespokojnym snem córki - 6 m-cy.

Polecane posty

co?? zla cyrkulacja powietrza?? to łozeczko so praktycznie sama siatka to raz dwa to mam baby dream i jest baaaardzo stabilne. Nie ma mozliwosci zeby sie wywrocilo. nie ma takiej opcji poprostu a trzy- wystarczy dokupic zwykly materacyk taki jak do drewnianego. ja dokupilam i łózeczko jest bardzo wygodne. jasne ze na tym sztywnym materacu co jest w zestawie bylo by malej niewygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
dzisiaj postanowiłam poeksperymentować :D ułozyłam córkę blizej jednej strony łózeczka, a po drugiej stronie połozyłam zrolowany koc ... zobaczymy czy pomoże... na razie spi w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli moge cos polecic to to http://www.keja.wladek.pl/ to dom mojej siostry, nowo wybudowany wiec o alergi nie ma mowy sama ma dwoje dzieci to i bedzie z kim pogadac:-) czysciutko bo ona to sprzatac bardzo lubi. ja tez tam bede w wakacje wiec moze sie spotkamy serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
a jakie ceny sa w tym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz musisz zadzwonic nie wiem bo ja nie place a o tym z nia nie gadam:-) komfort jest lazienka i tak dalej..... w zaleznosci od terminu, pogody, dlugosci pobytu na to sie zwraca uwage. zadzwon do niej to ci wszystko powie na stronce sa nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×