Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnolia29

Mam problem z niespokojnym snem córki - 6 m-cy.

Polecane posty

Gość magnolia29

Moja córka spi bardzo niespokojnie, kilka razy w ciagu nocy wstaję do niej, ponieważ tak wierci sie, że aż dochodzi do tego, że układa się w poprzek. Boje sie, żeby sobie krzywdy nie zrobiła, dzisiejszej nocy myślałm, żecos się jej stało, bo leżała nieruchomo na bochu z główka wygięta do tyłu ( bo nie mieści sie wszerz łóżczka). Nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka na całego
Śpi w drewnianym łóżeczku?proponuje zmienic na turystyczne.Problem z głowy.To samo mieliśmy z nasza małą jak miała 5 miesięcy.teraz nic jej nie przeszkadza w nocy i nawet jak sie wierci to nie robi sobie krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
tak, śpi w drewnianym łóżeczku, ale ma ochraniacz założony, turysttczne tez mamy, ale nie uzywamy, bo córka jest alergikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma wspolnego turystyczne a alergią? moja tez tak miala wiercila sie jak nie wiem a ochraniacz nic nie pomagal wiecznie poobijana byla... odkad spi w turystycznym jest o niebo lepiej. wierci sie nadal ale juz sie nie wybudza bo nawet jak sie uderzy to jej nie boli. pytalam o to lekarki to mi powiedziala zeby przed snem dokladnieeee wywietrzyc sypialnie i zeby ubierac dziecko cienko! podobno dzieci lepiej znosza zimno niz dorosli a jaks ie je przegrzewa to maja problem ze snem. sprawdz czy pieluszka nie ejst za ciasno zapieta i staraj sie wyciszyc mala przed snem, przygaszone swiatla i spokój mily nastroj juz z godzinke przed snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja też 6-miesięczna z tego właśnie powodu większość nocy przesypia na tapczanie. Jak spała w łóżeczku to budziła się średnio co godzinę, teraz jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja też 6-miesięczna z tego właśnie powodu większość nocy przesypia na tapczanie. Jak spała w łóżeczku to budziła się średnio co godzinę, teraz jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka na całego
Dokładnie,moja tez spi juz w turystycznym od kilku miesięcy ze względu na wiercenie sie i obijanie o szczebelki.A co do tej alergii to jaki ma zwiazek z łóżeczkiem turystycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my zmieniliśmy na turystyczne odkad mała budziła się z krzykiem,noga miedzy szczebelkami pomimo ochraniaczy.Jak dziecko kopie to i ochraniacz ściągnie ,też jestem ciekawa co to za alergia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
azs uczulenie na roztocza, mam unikac wszelkiego rodzaju materiałów, czyli dywany, zasłony, zabawki pluszowe, gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w ochraniaczu na strzebelki wiecej jest roztoczy nic w lozeczku turystycznym! przeciez lózeczko to jedna warstw sliskiego sztywnego materialu a ochraniacz to dwie warstwy i jesczze jakies wypelnienie w srodku- to dopiero siedlisko kurzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kojec nie jest ani z pluszu,ani z dł włosa.Zazwyczaj jest to śliski materiał który z łatwościa przetrzesz szmatka.Wystarczy pościel antyalergiczna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczebelki :LD:D jak ja pisze normalnie szok :D:D "strzebelki" :D:D:D:D jak strzelba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
ochraniacz piore co miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mała ma uczulenie to i tak pierzesz za rzadko,przenies małą do kojca i wtedy napisz.napewno bedzie zmiana.Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
zastanawiam sie czy nie klasc malej w spiworku, moze w ten sposób nie bedzie chodzic po calym łózeczku, ale wtedy nie wiem czy nie zmarźnie w nocy, bez kołderki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez spiworek jest tak samoc ieply jak kolderka. i bezpieczniejszy bo jak malą tak sie wierci to moze sobie glowke zakryc i sie udusic! a co do łozeczka i prania przewijaka to zgadzam sie z jackop w 300%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
moze spróbuje ze spiworkiem... a kładziecie swoje dzieci na poduszce? albo podnosicie łózeczko tam gdzie ma główke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiworek w tym wieku często się nie sprawdza- dziecko kilkumiesięczne jak nie pofika nozkami w czasie to bedzie się męczyć- no chyba że duzo wiekszy spiworek od dziecka- chociaż - jesli rozkopuje się żeby celowo się odkryc bo jest za ciepło będzie męczyło się i budziło jeszcze bardziej - ja jestem przeciwna- moja mala też się roskopuje też się wierci i cudaczy też spi w łóżeczku ze szczebelkami i trudno- mój mały miał to samo- wyrosl z tego więc i ona wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małą kładłam na poszuszeczce też płaskiej prawie od 3 miesiąca życia- w sumie jak nad ranem przychodzi do nas i spi na dorosłej - to czemu ma nie spac na swojej - bezpieczniejszej i wygodniejszej dla takiego bąbla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ten niespokojny sen związany jest właśnie z AZS?? Moze dokucza jej świąd?? ma alergię pokarmową?? Trzymasz dietę?? Moja córa też ma alergie na roztocza. Zero firan, baldachimów, dywanów, pierzyn:o Z alergii pokarmowych juz wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
na pewno sedzenie tez daje o sobie znać... karmie córke nutramigenem, a co do poduszki, to uzywałam takiej co doczepiana jest do rozka na rzep, czyli płaskiej, ale ortopeda zakazał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
grzywa, a jka długo alregia sie utrzymywała u Twojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja mała ma 20 miesięcy i gdzieś od 3 miesięcy wprowadzam jej mleczne produkty typu jogurt, serek itp i od kilku dni jest juz całkowicie na normalnym mleku w proszku. Wcześniej była na Bebilonie Pepti. Ona ma też alergię na pyłki i latem bardzo sie męczy:o W zeszłym roku pomógł jej jedynie pobyt nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
tez mam zamiar wyjechac z moja mała nad morze, masz moze jakies sprawdzone adresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... my byliśmy na kwaterach prywatnych w Ustroniu Morskim, ale nie polecam, bo płaciliśmy sporo i warunki może były fajne, ale strasznie brudno po poprzednikach było:( Wniosek z tego taki, ze nikt tam po prostu nie dbał o sprzątanie po gościach:o Ja znalazłam w Sianożętach (bardzo bllisko Ustronia) bardzo sympatyczny ośrodek wczasowy. http://www.walcownik.noclegiw.pl/ Sianożęty, to bardzo spokojna miejscowość z ładną plażą. Jest cicho, spokojnie, a Walcownik mieści sie 150m od plaży jakoś:) Możliwe ze w tym roku tam będziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
dzieki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko moze
łóżeczko turystyczne nie jest dobre na dluzsza metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×