Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Decora

Protest przeciwko obecności Tomasza Lisa w TVP

Polecane posty

Nie chodzi mi już nawet o poglądy polityczne, które ten Pan ostro manifestuje w swoich programach (chociaż skłamałabym jeśli stwierdziłabym, że się z nimi utożsamiam) Głównym problemem jest całkowite lekceważenie przez niego etyki dziennikarskiej, nierzetelność i stronniczość. Powszechnie znane są jego wulgarne ataki na koleżanki i kolegów dziennikarzy (np. Dorota Gawryluk, Joanna Lichocka). Jak słusznie stwierdziła jedna z osób podpisanych pod protestem jest to \"osobnik, któremu honor pomylił się z honorarium\". Jest ono niestety dość słone! 850zł za minutę programu to chyba zbyt wiele dla gościa, z którego rezygnują nawet stacje komercyjne. Dlaczego my mamy utrzymywać go ze swojego abonamentu! Na stronie www.klubygp.pl ludzie zbierają podpisy. Może ktoś zechce się dołączyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisany! Jestem oburzona,że Urbański chce zatrudnić Lisa w TVP i to za takie pieniądze! Kilka razy miałam \"okazję\"ogladać Lisa w jego programie.Żenada! Jest stronniczy,zarozumiały i w ogóle.......Szkoda słów. Won z TVP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
pospisalam liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,chyba takiego,jak Lis to nie ma! A czym on zasługuje na tak wysokie wynagrodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redika
wraca do korzeni ;) już kiedyś był w TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do honorarium - inne "gwiazdy" podobnie. Lis. A z drugiej strony Olejnik, Mrozowski, Sekielski z PO 24 . Oni wszyscy razem wzięci to tylko agitatorzy. Bardziej syubtelna odmiana propagandzistów. Bo mamy inne czasy, oparte na demokracji, rywalizacji i przede wszystkim - komercji. A co w TVP robi człowiek przez lata wspierający Kwaśniewskiego ? ? (jak ktoś nie wierzy to niech odnajdzie jego felietony, nawet z przed kilku miesięcy). Polsat olał LiD i przestawili się na sojusz z PO. Jeden z polityków LiD kiedyś powiedział : "Gdyby PO w TVP miała mieć takie wpływy jak w TVN to już bylibyśmy zdeptani". LiD już nawet woli się dogadać z PiS i Urbańskim. Byleby powstrzymać hegemonie PO (to już by przebiło włoski przykład Bellusconiego - choć z innychprzyczyn, ale efekt podobny). Przecież PiS nie zgodzi się na powrót Czarzastego. A tak to pojawi się lewicowy dziennikarz. A LiD nie pomoże Platformie w obaleniu prezydenckiego veta. I dobrze. Będzie pluralizm, różnorodnosć a nie monopol opcji PO-wskiej. Każdy będzie mógł porównywać i samemu oceniać. O to włąśnie chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te inne \"gwiazdy\"z TVN czy Polsatu nas nie obchodza.:) Mowa jest o Lisie,który ma być zatrudniony w TVP(publiczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość List jest dobrym dziennikarzem
i z przyjemnoscia go ogladam. Wisi mi, ile zarabia. Lepiej niech zarabia 1 Lis niz 20 miernot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo Ależ w dobie rywalizacji o widza, więc trudno tego uniknąć. Ja bym nie chciał obudzić się w świecie ze Mariusz Walter (szef TVN) stałby się polskim Sylwio Bellusconim. Chcę mieć różnorodność i wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaaA
Ludize wy chyba nie macie co robic,albo macie tyle czasu i kasy zeby pisac o innych.Przeciez wiadomo ze to sa interesy i kasa kasa kasa.Rzadzi tam kasaa Lis po prostu poszedł na umowe,dostanie kasiure i tyle.Ludzie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet78,napiszę tylko jedno zdanie.Otóż,Lis będzie wynagradzany(poniekąd)z naszych pieniedzy za abonament.I chyba mamy prawo wypowiedzieć się!Tym bardziej,że TAKIE pieniadze za takiego dziennikarza to SKANDAL! Tyle!Idę spać,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa Jak TVP przegra konkurencje o widza, to efekt Bellusconiego byłby kwestią czasu. Włosi często dowiadywali się z mediów zagranicznych ze na nim ciążyły zarzuty. Ale ilu wiedziało ?. Facet wygrał konkurencje, wziął się za politykę. (a Włochy mają dłuższą demokracje) Wiele krajów wyciągnęło lekcję. Zaczęli wzmacniać tv publiczną (często też dokonując parytetów między rząd a opozycję) Ale temat mediów i pluralizmu już obszerniej był na topiku, który przytoczonym. Dobranoc :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się podpisuję... on juz 10 lat temu zarabiał 10 tysiecy dolarów (kurs był znacznie wyższy) podczas, gdy np początkujacy nauczyciel miał wtedy 400 zł = 100 dolarów czy jego praca jest aż tyle warta? co w niej takiego niezwykłego? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lis nie jest za dobrym dziennikarzem, ale on jest gwiazdą telewizji, w sumie teraz, po ślubie z tą swoją nową żoną, to już jest celebrytą:D No i do tego jest przystojny i bardzo wysoki, tak poza telewizją robi jeszcze duuuużo lepsze wrażenie niż na ekranie, więc gwiazdorską rolę wypełnia doskonale. A że są teraz jakieś protesty- tym lepiej, Oglądalność dzięki Wam mu skoczy;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja protestuję przeciwko
durnym protestom zawistnych malutkich ludzików :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W proteście nie chodzi o zawiść lecz brak zgody na to, by honorarium tego Pana wypłacane było z naszych pieniędzy! Jego miejsce jest w stacjach komercyjnych. Sęk w tym, że żadna za bardzo nie chce z nim współpracować. Jest wielu innych dziennikarzy, którzy wiedzą co to znaczy etyka dziennikarska i mimo określonych poglądów politycznych potrafią podczas prowadzenia programów zachować obiektywizm i bezstronność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie go, jest beznadziejny, nie wiem KTO za nim stoi bo do \"gwiazdy\" telewizyjnej duuuuuuzo mu brakuje, mieszkal w Stanach to chyba sam to wie, a jednak... to mile, ze powstal taki protest, przylaczam sie z przyjemnoscia ps. a te jego teksty o bylym malzenstwie to juz maksymalna porazka....brak KLASY i tylko tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja go lubie
wy co niemacie styku ze swiatem dziennikarzy na codzien mozecie sobie gadac bo zarabia 850 zl za min . a co zazdrosc niektorym geby sciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> a ja go lubie Niech on sobie zarabia i 5000 za minutę ale nie za publiczne pieniądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba o tym nie wiesz
ale każdy telewizor ma taki przycisk on-off nie chcesz oglądać - wciskasz off zajarzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×