Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MNIAM09

gola sie ? odpowiedzcie!!

Polecane posty

Gość a wiecie co
Da sie zwykla.Chociaz pewnie kazdy golacy sie pan chociaz raz sie zacial i nie jest to przyjemne...Ale czy ty sie nigdy nie zacielas przy goleniu nog?Po prostu trzeba to zrobic z wyczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
rzadko to robie dlatego moze tak bardzo lubi no wiec widzisz . FAcet sie nie goli to mu nie chcesz za bardzo sssac . MOze jak by sie golilł to byc czesciej i dłuzej tam gosciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba fajnie tak, nawet lepiej, jak sie zatnie to zlagodze bol jezyczkiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodzilo o jadra, loda robie mu prawie codziennie, a jadra lize rzadko, chociaz bardzo lubimy ale tak jakos od pozycji zalezy, czasami mi po prostu nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co tu przylazles/as nikt ci nie kazal wchodzic i komentowac, kurwa jak mnie wkurwiaja tacy bezmozgowi ludzie co sie wtracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
ale mi chodzilo o jadra, loda robie mu prawie codziennie, a jadra lize rzadko, chociaz bardzo lubimy ale tak jakos od pozycji zalezy, czasami mi po prostu nie wygodnie ale przeciez napisalas ze loda lizesz czesto przy kazdym lodzie mimo tego ze ma włosy na nich . COs chyba pomieszane to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nikt mi nie odpisuje czy wasi faceci sa ogoleni, albo chlopaki piszcie czy to robicie i dlacego, co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo w sumie czesto, ale i rzadko, no pomieszalam sie troche :'' loda robie prawie codziennie i czesto przy tym lize jajka, ale jak tak patrzac ogolnie to przy praie codziennym robieniu loda rzadko jednak to wychodzi , rozumiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
jakby ja tak teraz uderzyc w policzek otwartą dłonią to chyba faceta, by bolało dużo bardziej niż ją samą . Ze wzgledu na to ze ma jajo w ustach . ona je chroni . Zeby jakis orzeł nie wykradł z gniazda . TAk jak matka chroni piskle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
rozumiem rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jest ogolony i bardzo się z tego cieszę :) O wiele bardziej estetycznie wygląda brak włosów w pewnych częściach ciała. To tak samo jak z kobietą, estetyczniej wygląda gładka. U mężczyzn działa to tak samo. Bynajmniej takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nikt wiecej nie chce sie wypowiadac, wiec pale faje udzrezam w kimonko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
moim zdaniem idealnie jest jak dziewczyna robiąc loda przez 10 minut . 8 minut poswieca na ptaka i 2 minuty na jądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada estetyczniej napewno, bo sam widze po zdjeciach, fiut tak szczerze jest z wygladu obrzydliwy, ale w sumie tak ssamo jak cipka dla mnie " dlaczego to, co jest mile w dotyku, jest niemile dla oczu" ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to juz nawet nie o samą estetykę chodzi, tylko po prostu jakoś tak (jak dla mnie) lepiej i przyjemniej jak jest się ogolonym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdser ale lubisz lizanie jader ? no protse ze bardziej podoba sie obciaganie paly, w gore i dol, ja zawsze jeszcze reka pomagam na dole, dobrze robie? kurde fajnych rzeczy sie mozna tu dowiedziec i nauczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jakos, ale mialam w lozku 5 patnerow i zaden nie mial wygolonych, moze po prostu nie mam powonania, ale powiemm mojemu misioi zeby sobie ogolil, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
fdser ale lubisz lizanie jader ? no protse ze bardziej podoba sie obciaganie paly, w gore i dol, ja zawsze jeszcze reka pomagam na dole, dobrze robie bardzo dobrze . JEdna reka glaszczesz worek a druga jedziesz po ptaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam i mam w łóżku jednego, tego samego mężczyznę,ale zdarza sie czasami,że nie ma ogolonych włosków, stąd też mam porównanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D to fajnie ze mi wychodzi ,w sumie moj skarb nigdy nie narzekal i zawsze dochodzi przy lodzie, chialalbym jeszcze umiec glebiej wkladacale to nie bardzo mi wychodzi, zbiera mnie na wymioty gdy za mocno przycisnie moja glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz go poprosze i tez bede miec powrownanie, sorki za literowki jakie robie, ale za szybko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
a to ? Chyba jakas psychopatka . Chce mu odgryzc je .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłatym mówie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdser
niektore laski robia ten blad ze zapominaja o jądrach . CZasem tylko je lizną i nic wiecej skupiaja sie na członku . To jest raczej nie bardzo przemyslane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba łatwiej ssac jak
Gość hgrgkewuiyeiw
Moj sie goli, czasami go o to prosze, zazwyczaj sama to robie(on jest za leniwy). Jajka tez da sie ogolic zwykła maszynką trzyba poprostu delikatnie skóre nacignąc. I jest git, zapach sie tak nie trzyma, a jak kropla spermy spadnie to nie ma takiego problemu ze całe włosy posklejane i trzeba wszystko szorowac pare razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×