Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yjxdgjnxgh

Już nir chce być w ciąży

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz chce byc w 2 trymestrze i móc normlanie funkcjonowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamani a schudłas chociaz
czy nadal masz taką nadwage? nadwaga jest niezdrowa w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam po ciazy ale niestety szczyt marzen to to nie jest... mysle ze i tak bede wazyc mniej niz w pierwszej ciazy, ale powiem szczerze ze cholernie boje sie lata i spuchnietych nóg :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamani a schudłas chociaz
Mamani trzymam kciuki byś przeszła dorbze ciązę i wróciła do formy. To wazne, pozdrawiam serdecznie, masz sliczna córeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamani a schudłas chociaz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja tak samo nie chcę być dlużej wielorybem bo tak się czuje. Tymbardziej, że teraz tyle wyprzedaży aż wkurza mnie jak widze je i nic bo nie wiem dokladnie czy dojde do siebie. Mam nadzieje że tak jak po 1 ciąży rozm 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki Ja jestem 2,5 m-ca po porodzie, a po tygodniu mój brzuch był juz płaski, teraz jest już idealnie, nawet lepiej niż przed ciąża, ważę tez mniej niz ważyłam , przed ciążą 53 w 9 miesiącu 63 a teraz 50 i lecę w dół bo karmie piersią, Nie martwcie się, wrócicie do swojej wagi i dawnego wyglądu, ja nie mam żadnego flaka na brzuchu, a teraz brakuje mi brzuszka i okresu kiedy czułam mojego małego w środku i wszędzie był ze mną. Jestem szczęśliwa że maleństwo już na świecie, ale wiem że jeszcze raz będę chciała przez to przejść. Głowa do góry, nastawcie sie pozytywnie do ciąży, kupcie sobie ładną bluzeczkę, czy spodnie, teraz są śliczne rzeczy i w ciąży też można być piękną i zadbaną kobietą.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani zulowa
hehe, jak patrzę na te zdjecia cieżarnych babek, to - kurde, takich cycków to ja nigdy nie miałam :/ a w ciąży jeszcze wcale nie byłam hehe nie chce nikomu psuć humory, wiec nie bedę szukac "innych" zdjęć kobiet w ciaży i po ciąży bądźcie dobrej mysli, to nie bedzie tak tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×