Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krkrkrktka

JEDRNE I KSZTAŁTNE POŚLADKI

Polecane posty

Gość krkrkrktka

Powiedzcie mi jakie mam wykonywac ćwiczenia aby zachować dotychczasowy kształt pupy.Ćwiczę codziennie bi chcę zeszczupleć i mieć płaski brzuszek.Jednakze ku pojemu niezadowoleniu zauważyłam,że maleje mi pupa,a tego nie chcę owszem zalezy mi na wyszczupleniu gornych partii po bokach pupy tj. biodra lecz niestety te elementy ciała pozostają bez zmian a pupa malejr.Szczególnie duzo mi zeszło od dołu posladków tak od nóg.Jak tak dalej pójdzie to bedę miała dw małe płaskie kminki a tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokatekkkk
:o ja mamten sam roblem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrktka
robię przysiady,wymachy nóg do tyłu,skaczę na skakance,jeżdżę na rowwrku stacjonarnym-ale rzadko no i ćwiczę mięśnie brzucha-leżę na plecach,ręce za głową no i podnoszę górną cześć tułowia tak z 20 razy. To są moje najczęstsz ćwiczenia,aha jeszcze skłony do przodu. Raz w tygodniu chodzę na basen i intensywnie pływam zabką oraz na plecach z energicznie wymachującymi nogami. Które są nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ćwczenia Tamilee Webb ja chcę mieć takie posladki\" - oprócz tego cwiczę ramiona i widze jak zmienia się moje cialo. Filmiki ściągnęłam przez Aresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrktka
A mozesz mi wrzucic na to forum ten link b ja nie umiem ściągac..pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz dac linku jak
sciagala to chyba masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślcie. gdyby to się dało ściągnąć przez link do jakiejś strony to tak by się to podawało. to są filmiki (od pół godz do godz) i trochę Mb mają.. dla chcącego nic trudnego. szukacie w googlach programu Ares, ściągacie na komputer, wyszukujecie w nim to co was interesuje i się ściąga. spalasz na razie tłuszcz na pośladkach. wyrobią ci się mięśnie i dopiero będziesz zadowolona z jędrnych i kształtnych pośladków :) też polecam ćwiczenia Tamilee Webb - na brzuch także, bo robiąc trochę brzuszkó skłonów niewiele zdziałasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mow do mnie jeszcze
a i tak nie wiem o czym mowisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaaaaaaaaaa
mozna je kupic na allegro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak! można kupić dvd, faktycznie. wszystkie zestawy chyba za 49zł ktoś niedawno kupował i pisał na jakimś wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrktka
Samanta dzięki,poszukam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaniaaaaa
krkrkrktka mam do Ciebie pytanko... jak dlugo cwiczylas by uzyskac dosc widoczny efekt poprawienia wygladu posladkow?? prosze o dpowiedz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Ja mam problem z udami i chciałabym mieć też jędrniejsze pośladki. Ostatnio czytałam o różnych zabiegach z medycyny estetycznej, Czy to naprawdę działa? Nie chcę wydać pieniędzy i nie zobaczyć efektów. Poza tym ćwiczenia nie wymodelowały mi tak ud jakby tego sobie życzyła. Któraś z was próbowała czegoś z zakresu medycyny estetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Jeśli chodzi o ukształtowanie ciała jakimś zabiegiem to całkiem nieźle spisuje się w tym względzie Bella contour, z tego co wiem to wykonują go w tej klinice la perla. Jest to bezinwazyjny zabieg oparty na technice ultradźwięków. Poza tym jeśli wybierzesz się na konsultacje to i tak specjalista pomoże ci wybrać urządzenie które najlepiej będzie odpowiadało twojemu organizmowi i problemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacjonella
Ja polecam cwiczyc w spodniach neoprenowych.. naprawde swietne efekty - tluszczyk topi sie az milo! Ostatnio znalazlam takie oto cudo http://bodytemple.pl/index.php?p437 teraz to i cale nozki spalaja... jupiii! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze, także teraz sprawdza się powiedzenie, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Dlatego polecam - chodzenie po schodach. Ujędrniają pupę i uda. Poza tym wyrabiają mięśnie, więc pupa będzie miała ładny kształt, nie będzie płaska i sflaczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zauwazyłam ze po zajeciach z Zumby fajnie mi sie ukształtowały pośladki ;) ale tez jestem po serii zabiegów Indiba w Klinice La Perla i to dopiero sztos! ;) fajnie, bo pupa jest jędrna jak nigdy dotąd nie była, a własnie o to mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit girl

Ostatnio zaczelam cwiczyc z Mel B - ta seria na posladki jest super! 😄 Ostatnio mam trochę obsesję na ich punkcie i poszłam nawet na zabieg - wonder shape (klinika la perla). No powiem wam, że efekt jest genialny! 😄 Mój facet też jest zadowolony. ❤️  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×