Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mały siuraczek

Zapraszam nudzące się czasem w pracy, czasem w domu kobiety.

Polecane posty

Gość scarly
oka, poniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :) Krytyk w sumie to ja zawsze byłam ciekawa tych Twoich fantazji....skoroś taki gawędziarz to popisz o tym o czym masz ochotę gawędzić...obiecuje nie wcinać Ci się tylko pozostanę biernym czytaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
K Ty zadbaj moze trochę bardziej o ten topik, bo Ci dwie najważniejsze podtrzymujące temat nawiały, a już tak miło sie rozkręciły sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
to co byś dziś zrealizował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
K mówiłam juz że jestem w wieku chrystusowym. Wiesz ile to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
Krytyku lubię bardzo wiele dostawać w seksie co nie oznacza broń boże, iż jestem egoistką. Powiem tak- umiem się odwdzieczyć. To tyle w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
Teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
Krytyk mówił ogólnie, że ma ochotę na kobietę itd. Rozmiar to pojęcie względne, raczej trzeba by było zsynchronizować z członkiem wtedy wiadomo czy pasuje jedno z drugim. Mój facet jest zadowolony i mówi, że tak i na razie upływ czasu tego nie zmienił. Zobaczymy jak będzie na starość, jak dozyję to Ci powiem jeszcze kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk jak wiesz to luzna jestem :D:D w zawiasach ;) za to usta mam takie mięsiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scary podobasz mi sie coraz bardziej. dziewczyny powiedzcie tak powaznie jakie preferujecie rozmiary penisów u facetów w cm (dł. i grubość)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
jak to się mówi, technika się liczy, ale dobrze byłoby aby był sredni, zresztą rózne penisy na swiecie bywają a praktyka czyni mistrza ponoć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel21
Scary z ta technika to roznie bywa,no bo jak sie mozna tego nauczyc skoro nie ma sie kobiety wiec technika odpada,chyba jednak wielkosc ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
dobra moi mili na mnie juz czas znów trzeba gosci na obiad zawieźć i znów bedą się slinić na mój widok a ja im tylko będę współczuć, że mogą sobie tylko pomarzyć hihi cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarly
Paweł ja mówie za siebie, może tak trafiłes, jeszcze przyjdzie czas... odezwe sie moze później teraz obowiazki wzywają buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełku a co da wielkość bez znajomosci ciała kobiety?? wierz mi nie wielkość ale to jak działasz na kobietę. Najważniejsze jest aby wiedziec co ona lubi czego oczekuje i słuchac jej gestów. Jesli facet fascynuje kobietę po za sexem, tak na codzien, to wierz mi jego dotyk doprowadza ją do szału ;) i tego się trzymaj ;) Na to czy kobieta czujke spełnienie ma wpływ wiele czynników nawet zapach faceta którego kocha i wierz mi temu zapachowi nie mozna się oprzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel21
No nie wiem czasami mi sie wydaje,ze kobiety sa poza moim zasiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk a czy Ty kiedyś tak naprawde oficjalnie mnie o zdanie pytałes??:) Pawełku pozbądź się kompleksów wierz mi że kobiety lubią facetów pewnych siebie i żadna wielkość jego penisa nic w tej kwestii nie zmieni...a jjesli trafi ci się taka co będzie na to zwracac wiekszą uwagę niz na Ciebie to ją spuść z rynsztokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk, mam jedną koleżeńską radę, jeśli rzeczywiście chciałbyś być realizatorem. Nie pytaj kobiety o szerokość pochwy ani o preferencje co do wielkości penisa. Tak kombinuj i bajeruj, żeby samemu to móc sprawdzić w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×