Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calllll

co sądzicie o pracy w call center?

Polecane posty

Gość cudziutka
Pracuję od 4 lat na stanowisku konsultanta telemarketingu na połaczeniach wychodzących i przychodzących średnie zarobki 1000zł do 2500 wszytsko zalezyod Was ile godzin wypracujecie i jak będziecie wykonywali prace, nie rozumiem dlaczego wypowiadająsię tu osoby pracujace tylko 1,5 roku rezygnujac i mowiac ze nie daja sobie rady okazuja ze tak naprawde im nie zalezy lub im sie nie chce dodtakowe pytania cudziutka@tlen.pl ewentualne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketerka
Witajcie dziewczyny Ja pracuje w telemarketingu, nie mam podstawy, tylko prowizje i nieźle wychodzę. Zarabiam około 3.000, ale to zależy od miesiąca. Jak chcecie tak popracować to zapraszam do mojej firmy, przynajmniej nie oszukują. Siemiradzkiego 19/3, tam zawsze ktoś jest kogo można o pracę zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxzzz5
czy tam się coś sprzedaje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uwazacie
ze gorsza jest praca w telemarketingu czy na kasie w hipermarkecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajax666663
Pracuję w telemarketingu i też nie narzekam. To już moje drugie miejsce zatrudnienia tego typu. Poprzednio był koszmar, jakość połączeń - porażka, ciągle coś szumiało i przerywało. W tym momencie mamy oprogramowanie do call center z Cetekomu i jest o niebo lepiej...przynajmniej na pracę nie mogę narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UniversalAgent
Chcesz się ciągle rozwijać biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach? Lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywny? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś pozytywnie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość ta oferta pracy skierowana jest właśnie dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy do pracy w siedzibie firmy w Krakowie osób na stanowiska: - Konsultant telefoniczny - Negocjator telefoniczny Windykator - Lider projektu/supervisor Zapraszamy do udziału w rekrutacji! universalagent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna Vain
Byłam na takiej rozmowie kwalifikacyjnej. Baba potraktowała mnie dosłownie jak śmiecia bez ładnego wyglądu i wykształcenia. Dobrze wiem, że potrzebują ludzi do tej roboty, a zachowywała się jakby łaskę robiła, że mnie przyjmie. Jeszcze siedziała prawie przez cały czas z założonymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tam nie pracuje uff
NAJGORSZA PRACA NA ŚWIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cbb call center pracuje sie chyba najlepiej, tak przynajmniej wywnioskowałem po opiniach na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,31342 chociaz niektóre były negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzainteresowana
cos sie zmienilo ? ktos cos moze powiedziec jak teraz wyglada sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak zawsze ;) Ciężki kawałek chleba. Widzę, że nachalnie reklamuje się tu Universal Agent. Nie polecam tej firmy. Z tego co słyszałem, to strasznie wyzyskują a do tego atmosfera jak w obozie pracy :P Radzę unikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd macie takie opinie, bo jestem zadowolona, pracuje w w call center już pół roku, zwłaszcza że ta praca dostosowuje się do potrzeb pracowników choćby np studentów i matek wychowujących dzieci którym narzucone godziny pracy nie zawsze pasują a tutaj jak znalazł. psst łapcie link telepromo-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM, wyzysk za śmieszne pieniądze, praca bardzo ciężka, stresująca i odpowiedzialna, (odpowedzialność za błędy często finansowa, jak ci utną z pensji to będizesz żreć chleb i wodę przez miesiąc) na umowie o pracę NIE MA PREMII od urobku. W umowie masz wrzucone tyle a tyle planu w cenie jaką co miesiąc ci przelewają na konto. Większość osób nie wyrabia tego planu z różnych powodów. Początkowo robiłam plany ale jak dostałam coś co nazywają premią to zdębiałam, to poniżająca i uwłaczające godności tak mała kwota od tego co wypracowałam. Oczywiście możesz mieć więcej ale musisz mieć podstawę większą a żeby to mieć musisz wyrabiać cały czas plany, nie chorować i spełnić pierdyliard innych czynników przez długi czas np rok. Wtedy może dostaniesz ze stówkę podwyżki. Czym zapłacisz? Zdrowiem, stresem i nerwami coniektórzy depresją albo wypaleniem zawodowym. W takiej pracy nie ma szans na awans- chyba że odejdziesz do innej jednostki tej albo podobnej firmy. Awansują tam bardzo nieliczni - pomyśl niech pracuje tam 200-300 osób, każdy chce awansować albo dostać podwyżkę - NIE MOŻLIWE bo raz żę nie ma tyle stanowisk do awansowania tej rzeszy białych murzynów a dwa żę firma woli wziąć w kierman niż dać podwyżkę plebsowi. Tylko nieliczni tam awansują ale przeważnie napieprzają jak dzicy za psi grosz wiele lat. Jak wyrobisz plan to dostaniesz ochłapy w postaci powiedzmy 3/4 pensji raz na kwartał. (u nas było to kwartalnie rozliczane). Nie twierdzę że moja obecna praca jest lepsza, bo nie jest ale za takie pieniądze mam spokój i obowiązki nie tak odpowiedzialne. Z DALA OD CALL CENTER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam przez dwa miesiące, z czego ostatnie dwa tygodnie ze łzami w oczach. Siedzisz przez kilka godzin (ja pracowałam po sześc -siedem dziennie) i dzwonisz do ludzi, żeby coś im sprzedać (ja oferowałam abonamenty telefoniczne). Ludzie się denerwują, że zawracasz im głowę, a Ty wiesz, że Twoje rozmowy są nagrywane i odsłuchiwane przez trenerów, którzy sprawdzają czy odpowiednio takie rozmowy przeprowadzasz (tzn. zbijasz argumenty rozmówcy, udowadniasz, że to własnie Twój produkt jest najlepszy, itp). Co jakiś czas mieliśmy szkolenia, na których wysłuchiwaliśmy swoich rozmów. Dodatkowo na środku pokoju stała tablica z aktualnymi wynikami każdego członka teamu, jak ktoś odstawał to miał indywidualna motywacyjną rozmowę z leaderem albo ten przychodził ze słuchawkami i podłączał się do kompa sprawdzając co jest nie tak, że Ci "nie idzie". Zwolniłam się kiedy po rozmowie z jakąś miłą emerytką dostałam pouczenia, że skoro wciągnęłam ją w rozmowę i ta opowiedziała coś o rodzinie to miałam jej sprzedać tablet z internetem dla wnuczka. GORĄCO NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualmassagetenerife
Witam, Proponuje Ci prace w salonie masażu zmysłowego, który znajduję się na Teneryfie. Oferujemy zakwaterowanie oraz kursy masażu. Zeby rozwiać wątpliwości w żadnym wypadku nie chodzi o seks. Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt. 517410782 0034667661413 deeppleasuremassage@gmail.com Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobnonstop
Chcesz zmienić pracę? Nie masz doświadczenia? Lubisz pracę z ludźmi, w fajnym zespole? 3 x TAK? To dobra wiadomość! Szukamy konsultantów telefonicznych !! Zgłoś się do nas, a skierujemy Cię w odpowiednie miejsce, gdzie znajdziesz: - solidne wynagrodzenie i system prowizyjny - szkolenia produktowe i sprzedażowe - stały rozwój i pomoc w zdobywaniu doświadczenia - pracę w super zespole dla bardzo fajnych, dużych klientów. Zaaplikuj TERAZ on-line do jednego z call center w: Warszawie, Bielsku-Białej, Gliwicach, Katowicach, Raciborzu lub Żorach. Nie musisz wypełniać CV ani listu motywującego! www.jobnonstop.pl https://www.facebook.com/jobnonstoppl-947126291990226/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tak nie mogła pracować. to zazwyczaj naciąganie ludzi na jakieś niekorzystne umowy, wkręcanie im kitu. ja bym tak nie mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze, ale niestety w większości firm tak jest. Co innego pracować w dziale technicznym czy informacyjnym, gdzie niczego się nie sprzedaje. Ale trafić taką ofertę to jak wygrać los na loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobnonstop
Zachęcamy w takim razie do kontaktu z nami :) Współpracujemy z pracodawcami, którzy zapewniają niezwykle przyjazną atmosferę w pracy oraz atrakcyjne zarobki!! http://jobnonstop.pl Aktualnie rekrutujemy do : - Warszawy - Gliwic - Bielsko Białej - Katowic - Raciborza - Żory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie dzwonili do mnie z call jak sie babka dowiedziala ze na mnie prowizji nie bedzie trzepnela sluchawka ludzie!!! rozumiem ze to zajecie niewdzieczne ale do cholery kultura w pracy jest wymagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoGenialneZombie
Trudnię się tą pracą ludziska już od tygodnia i powiem Wam szczerze, że mam już dość. Sprzedaję ubezpieczenia z Orange. Wiadome, większość ludzisk mówi już, że posiada ubezpieczenie, i wtedy zbijam obiekcje ("Wiem właśnie, że je pani posiada, i dlatego właśnie do pani dzwonię, bo nasze ubezpieczenie jest ubezpieczeniem dodatkowym, uzupełniającym"), i mam obowiązek zrobić to 3 razy, bo inaczej będą się do mnie dopieprzać trenerzy, że nie zastosowałam wszystkich argumentów. Czasem jest tak, że ktoś jest już odgórnie nastawiony, że "Nie, nie i nie", i choćbyś nie wiem, jak się produkował, argumentów nie zbijesz. Jestem poza tym studentką dzienną, i niektóre osoby z personelu chyba nie rozumieją tego, że nie zawsze będę miała czas na te 20 godzin w tygodniu, że mam jeszcze przecież naukę i przychodzę tyle, ile mogę. Wczoraj miałam lekką depresję, bo przed samym końcem jedna babka zgodziła się na przesłanie papierów, ja uśmieszek, że się udało, bo 5 min przed końcem mam jedną umowę choć, a baba specjalnie, przy drugim, końcowym oświadczeniu się rozłączyła, specjalnie-bo potem, jak się do niej dzwoniło, to włączała się poczta głosowa, a tymczasem taki koleś z Polibudy, który przyszedł na 5 godzin, zdążył podpisać z 6 umów. W tej pracy albo trzeba być wścibską, wygadaną babą, albo umieć gadać z ludźmi, wciągnąć ich w pogawędkę, super odpierać ich wszystkie argumenty, nie odpuszczać im, nawet jak powiedzą nie, ale ja tak np. nie potrafię wciskać na siłę. Jeśli ktoś jest typem dobrego psychologa bądź rozgadaną babą sprawdzi się tej pracy. Jeśli ktoś jest spokojny, i sam ma nieraz problemy z asertywnością tak jak ja, i przejmuje się błahostkami, to długo tam nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoGenialneZombie
Bo jeśli ktoś, mówiąc wprost, ma gadane i czas przychodzić, to on w tej pracy zarobi ładne 3 tysiące, bo będzie miał dużo premii na podpisanych umowach, ale jeśli ktoś się produkuje jak może, ale nie jest osobą jakoś bardzo pewną siebie, gadatliwą, nie umie walić ściem typu:"Panie kochaniutki, ja kiedyś też mówiłam tak jak pan do momentu, aż pewnego dnia, gdy wychodziłam z wanny, nie poślizgnęłam się i nie złamałam biodra. Było dużo kosztów, rehabilitacji, ale teraz jestem już mądra, i posiadam takie ubezpieczenie" to będzie miał ciężko, tak jak ja. Zrób sobie teścik: przeprowadź taką rozmowę z kimś, niech ci ktoś mówi że ale ja już mam ubezpieczenie/mam 3 ubezpieczenia/nie, nie, nie/później/muszę zapytać żony, bo jestem pantoflarzem i sam nie potrafię podjąć decyzji, i wymyśl jakąś szybką odpowiedź. Masz jakąś gotową i przekonywującą od razu-nadajesz się, musisz pomyśleć i się motasz i jesteś zrezygnowany-będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriana28
Zależy na jakie call center trafimy. Są firmy, które zajmują się profesjonalnie świadczeniem takich usług i praca tam wymaga wiedzy i doświadczenia. Tutaj http://www.telepolis.pl/wiadomosci/call-center-dla-polskiego-centrum-marketingowego,2,3,1624.html można poczytać o firmie PCM, która prowadzi takie usługi. Myślę, że właśnie w takich firmach trzeba szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę się zgadzam z poprzednimi wypowiedziami, a trochę nie. Miałam okazję pracować w call center w enel med – była to praca o tyle dobra, że nie wymagała „wciskania” nikomu ofert ani produktów, po prostu odbieranie telefonów od ludzi, ustawianie wizyt etc. Nie powiem, każdy kontakt z klientem bywa stresujący ale moim zdaniem to jest nieporównywalne z sytuacją gdy masz coś SPRZEDAĆ (moja współlokatorka tak pracowała więc mam porównanie). Ja z pracy w enelu była zadowolona, kasa przyzwoita, nie miałam problemu z tym żeby dopasować sobie godziny do zajęć na uczelni. Nie demonizujmy, call center też ma swoje plusy i minusy wszystko myślę zależy od konkretnych zadań i firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz gadać to może i dobra praca :) Ja np pracuje w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. To jest praca dodatkowa, w domu przez internet sprzedaje pożyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×