Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calllll

co sądzicie o pracy w call center?

Polecane posty

Gość Ewa9063
Wszystko zależy od tego czy lubisz rozmawiać i jakie call center. Jeżeli szukasz takiej pracy to przestrzegam przed tele-promo (dawne eco vital...) zmieniają nazwy ale nic w sposobie działania, kadra nie jest pomocna a jedyne rady jakie dają sprowadzają się do pohukiwania na Ciebie... Co do zarobków to nigdy nie możesz być pewnym ile Ci utną (bo to, że utną jest pewne jak amen w pacierzu)... Podobno juz otworzyli biuro na Ukrainie więc tylko patrzeć jak przyjdziesz do pracy a tu ups... firmy i Twoich pieniędzy już nie ma. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tele-Promo, masakra jakich mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokmmi
Jak kto woli...mi praca pasuje bo jest lekka i przyjemna. W pracy mlodzi ludzie, mozna pogadac , posmiac sie..wszystko zalezy od podejscia..POZDRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja97
W Veronie najlepiej, masz pewność, że to co wyrobisz dostaniesz i to w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź na jakis dzien probny i sama sprawdzisz czy to praca dla Ciebie - inaczej nigdy sie nie nie przekonasz. Mi pasuje bo jestem wygadana i latwo nawiazuje kontakt z ludzmi. Pracuje w Telbridge juz 9 miesiac i poki co jest bardzo dobrze. Nikt nikogo nie pogadania, same mlode osoby dookola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eco vital = telepromo = dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobek w domu bez wkładu !!!! Wszystkich zainteresowanych zapraszam krystianlapiski.getleads.pl/zarabianiewsieci Info przyjdzie na maila :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie byle nie w tele-promo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś myślałem że wynajęcie dobrego systemu call center to jakaś na pewno kosmiczna suma się z tym wiąże, ale na szczęście podjęliśmy współpracę z Polski HR na bardzo fajnych warunkach, widać efekty ich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Zarobek nie jest latwy. Człowiek jest jak maszyna - w systemie polaczenie za polaczeniem i często nawet nie ma jak lyka wody sie napic. Ledwo zakończysz polaczenie- idzie następne... Często bol głowy i problemy ze słuchem, poniżenie psychiczne i depresja...ponizenie przez klienta na porządku dziennym- wyzwiska, ty k.....o, opd...ol sie itd... Ma sie dosyć. Często plakalam po połączeniu jak ktos wyzywa cie od nienormalnej albo ze wzielabym się za robote a nie głowę zawracala... Lepiej szukac normalnej pracy... Gdzie można na luzie funkcjonować a nie pod presja.dlatego ludzie odchodzą z call Center. Jesteś jak maszyna - przedmiot. Na czas... Na efekt... Dalam rade 3 lata. Nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy powinien sam sie przekonać czy mu odpowiada taka praca... To praca gdy nie mamy wyboru innej. Pracowałam dla jednej firmy w której balam sie na koniec czy dostane wynagrodzenie - bo niektóre rozmowy byly bez jednego - czy dwóch zdań wypowiedziane i nie wiedzial szef czy mi te godziny zaliczyć. Ostatecznie mając raporty i wypracowane godziny \ dostałam pelne wynagrodzenie bo na wojnę nikt iść nie chce ale siedziec na sluchawce 100 godzin i bać sie czy ci zapłacą? Sorki... Nigdy więcej. Traktują jak przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na rozregulowanie nerwów. Dalam radę ale w dniu odejścia - odetchnęłam z ulgą. Wiele razy słyszałam wyzwiska od ty ku....., po wzięłabyś sie za pracę- tak - bo wtedy byłam w spa niby jak dzwoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak samo koszmarna, jak w handlu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na rozregulowanie nerwów. Dalam radę ale w dniu odejścia - odetchnęłam z ulgą. Wiele razy słyszałam wyzwiska od ty ku....., po wzięłabyś sie za pracę- tak - bo wtedy byłam w spa niby jak dzwoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na rozregulowanie nerwów. Dalam radę ale w dniu odejścia - odetchnęłam z ulgą. Wiele razy słyszałam wyzwiska od ty ku....., po wzięłabyś sie za pracę- tak - bo wtedy byłam w spa niby jak dzwoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca na rozregulowanie nerwów. Dałam rade ale w dniu odejścia odczułam ulgę. Wiele razy słyszałam wyzwiska od ty ku...wo po wziełabyś się za pracę ( bo niby w SPA wtedy byłam:)). Kierownictwo nie reagowało w żaden sposób że klienci tak nas traktują. Ale do rzeczy: Faktycznie to praca gdzie jesteś maszyną. Nic nie znaczysz i wystarczy że nie trzymasz sie kilka razy skryptu- szef dzwoni z wyzwiskami, pytaniem co ma zrobić bo nie powinien zapłacić za takie godziny. A jak płaci- bo praca była i oprocz gadania musi zapłacić- to wypomina ze powinnam pocałować w reke ze wypłacił wynagrodzenie. Tekst przykładowy: mam nadzieje ze troche pani z nami zostanie bo te godziny co nie powinienem zaplacic a zaplaciłem jakos musi pani odpracować. Nie ma miesiaca dla wyjasnienia aby chociaz za jedna godzine nie zapłacili. Jak system idzie szybko- brak mozliwosci oddechu. Potrafi szef dzwonic- czemu tak malo połączeń, dociskać klienta . A idz Pan w ch...ę. Nigdy więcej. To nie powinno istnieć.Teraz normalnie pracuje na recepcji i cisza i spokoj a o tym syfie w call center nigdy nie chce słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafie powiedziec czy tak samo jak w handlu. To indywidualne odczucia. Ale nie chce słyszec o callcenter nigdy wiecej w życiu i obawiac się czy łaskawie dostanę wynagrodzenie czy czegoś się dopatrzą- nie ukrywajmy że po to rowniez są rozmowy nagrywane...Aby wytykac błędy pracownikowi i miec podstawy do urąbania godzin pracy. Koleżance raz się zdarzyło ze z 60 godzin przepracowanych zapłacili jak za 48... Bo za malo polaczen w tamtych godzinach było... powinni to pozamykac albo zrobic prawo broniące pracownika z tej branży i połaczenia nie co chwile tylko system wolniej powinien isc a nie czlowiek jak na szpilkach nawija ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jak kazda inna - kazdy pracuje tam gdzie chce albo gdzie moze, ja pracowalam w czasie studiow jako hostessa w weekendy a w tygodniu w call center (Telmon) i mi to pasowalo, spoko ludzie z ktorymi mam kontakt do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana

Witajcie,
Wiem, że w Tele-Promo jak i w Poltelu można pracować od godzin popołudniowych do godziny 21:00, czy są jeszcze jakieś Call Center w Lublinie gdzie pracuje się późnymi wieczorami ? Najlepiej też gdyby można było pracować mniej niż 8 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomunikowani

Dużo zależy od systemu, na którym pracuje konsultant. Są takie systemy dla call center  - https://www.tidecc.pl/funkcjonalnosc/aplikacja-dla-agenta-i-softphone, które umożliwiają zdalną pracę i nie trzeba tracić czasu na dojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca jest ciężka, najgorzej kiedy to ty dzwonisz z ofertą i próbujesz coś sprzedać - ludzie potrafią być na prawdę niemili. Jest to praca dla ludzi o mocnych nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefewrf

Najgorszy rodzaj pracy biurowej. Chwilówka, dopóki nie znajdziesz sobie czegoś wygodniejszego. Sam wytrzymałem 6 miesięcy, a to i tak był dosyć długi staż patrząc na rotację w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja pracuję w CC w Kielcach (Tele) i jestem zadowolona, mili ludzie , fajna kasa...

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomeczek

Też jestem z telepromo i też jestem na tak.

Ludzie gdzie mi będzie lepiej ??? kasa na czas, obowiazki proste !

Bajka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris

Tele- zawsze spoko ! 

Dobra kasa, spoko, ludzie i projekt bez gadania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

W Telepromo zawsze spoko kasa i wypłata na czas! teraz już nawet nie trzeba gadać z klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×