Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Nikt mądry nie wierzy w koniec świata w 2012

Polecane posty

Zauważyliście? Na forum zwolenników Geryla siedzą tylko 13-latkowie, a ludzie wykształceni obalają jego poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal.pl.....
z tymi koncami swiata to totalna zenua. zeby tylko siac zamet i zeby ludzie mieli o czym gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to zapowiedź końca świata
[A czemu wyświetla mi się tylko jeden post a niby są 3 odpowiedzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gackowata i Bejbe , a nadal wierzycie ? Co się spytam kogoś wykształconego co o tym sądzi to uważa że to bzdury.A mogą nastraszyć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie to gdzies
czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chcial zeby
byl koniec swiata chocby jutro. ani mnie to ziębi ani grzeje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia...a jakie są przepowiednie? 2012,to pewnie stadion narodowy się zapadnie do samego jądra i bedzie wielkie bum!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie to gdzies
nie bedziesz sie krył w górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Play , nie spotkałeś/aś się jeszcze z żadnymi proroctwami? :D Ziemia ma zacząć kręcić się w drugą stronę przez hiperaktywność Słońca i oceany zaleją ziemię (wg Patricka Geryla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezylem juz kilka koncow swiata....nadal zyje.. Gdy jednak popatrzyc sie nań z boku...ten swiat juz dawno zaczął sie konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie kończy na ego
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W roku 2012 ludzkość stanie w obliczu zagłady. Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację. Europa i Ameryka Północna przesuną się o do strefy polarnej. W apokalipsie zginie prawie cała ludzkość. Oto przepowiednie Majów i Egipcjan, potomków legendarnej Atlantydy, pogrzebanej pod biegunem południowym. Dzięki swej zdumiewającej wiedzy astronomicznej mieszkańcy legendarnego lądu mogli dokładnie przewidzieć klęskę światową – potop z 9792 roku p.n.e. Zbudowali wówczas tysiące łodzi i uciekli do Ameryki Południowej i Egiptu... Patrick Geryl i Gino Ratinckx – znani badacze zagadek przeszłości – odnaleźli zapomnianą kapsułę czasu wiedzy starożytnych umieszczoną w potężnym labiryncie, wzniesionym, jak mówi legenda, przez cywilizacje sprzed potopu. Złamali starożytne szyfry gwiezdne sprzed 10 000 lat – jak tajemniczy zodiak z Dendery – i ustalili, że w roku 2012 Wenus, Mars, Orion i inne gwiazdy znajdą się w takiej samej pozycji jak w roku 9792 p.n.e., roku poprzedniego „końca świata”. I odczytali proroctwo, że będzie to początek końca naszej cywilizacji. Piszę Proroctwo Oriona na rok 2012 w gniewie, rozpaczy i bólu. Marzenie mojego życia zostało zniweczone za sprawą szeregu odkryć. Wszystkie one dotyczą nadciągającej katastrofy, największej, jaka kiedykolwiek spotkała ludzkość. Nigdy dotychczas Ziemia nie była tak gęsto zaludniona jak dziś, zatem rozmiary zagłady będą nieporównywalne z niczym. Kiedy to pojąłem, byłem w szoku, kompletnie załamany. Nie mogłem spać przez wiele nocy. Problem ten zdominował moje życie i skierował je na nowe tory. Dotychczas całe swoje życie miałem dokładnie zaplanowane. Od lat żyłem na głodowej diecie, opartej na owocach i jarzynach. Miało to mi pozwolić osiągnąć wspaniały wiek lat 120. Zainwestowałem w kil! funduszy emerytalnych, by po przejściu na emeryturę być bogatym człowiekiem. Mógłbym wtedy przez jakieś 60 lat cieszyć się życiem! I to w dodatku w dobry: zdrowiu. Testy na zwierzętach jasno wykazały, że to jest rzeczywiście możliwe przy głodowej diecie długość ich życia zwiększała się o 30 do 100%. Opieraj; się na tych danych postanowiłem zrobić to samo. Perspektywa stania się zamożnym emerytem odbywającym podróże była bardzo kusząca. I oto nagle moje marzenie legło w gruzach. Zgodnie z książką Prorocza wiedza Majów Ziemia ma ulec zagładzie w dniach 21-22 grudnia 2012 roku. Te; stawiane w tej książce wydały mi się prawidłowe, chociaż autor udostępnił na tylko niewielką część wiedzy. Zgodnie z przepowiednią Majów tego dnia po magnetyczne Słońca zmieni kierunek, co spowoduje, że Ziemia zacznie „wywracać się" a to będzie miało fatalne skutki dla rodzaju ludzkiego. Byłem głęboko zaszokowany. Czeka nas potworna katastrofa, większa niż wszystkie dotychczasowe. Czułem się jak sparaliżowany. Wściekałem się i przeklinałem z całego se ca. Przecież miałem zacząć korzystać ze swoich funduszy emerytalnych dopie od roku 2015! Dwadzieścia lat temu podpisałem klauzulę, że przed tym terminie nie podejmę żadnych pieniędzy. Zwiększało to wydatnie ogólną sumę i mógłby żyć sobie luksusowo przez dziesiątki lat. Byłem święcie przekonany, że zrobiłem złoty interes. Tak było, zanim przeczytałem Proroctwo Oriona na rok 2012. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego :O... na to sklada sie wiele czynnikow i wiele madrych glow tego swiata nie odpowie na to pytanie..... hehe za 20 -30 lat czeka nas era Mad Maxa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Play wrzucił/ła fragment proroctwa. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem gość chce zbić dużo kasy, napisał na ten temat aż 3 książki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to jest
reklama fułduszy emerytalnych i nie jedzenia miensa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsz głodnych kiszek
Mnie się wydaje że jednak palnie w nas jakaś kometa czy meteoryt i nas doszczętnie wygubi. Ale nie koniecznie w 2012 r. Szkoda by było stracić ME :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brednie
Nie tak dawno wyszło na jaw, ze sami Majowie ( potomkowie oczywiście ) pierwsze słyszą o tym rzekomym końcu swiata :) Bu ha ha, ale naiwniaki wierzą. Stek bzdur. Ludzie, dorośli jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brednie
A, i jeszcze coś - pomyślcie, któe banki udzielałby teraz kredytów na 30 lat, gdyby za 6 miało już nie być świata z potwierdzonych żródeł.? Wzięliby te kasę co mają i już dawno szaleli na Karaibach, zamiast rozdawać biedakom, którzy do końca swiata tej kasy nie spłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WCZESNIEJ ZAPOWIADANO KONIEC SWIATA NA ROK 2000, I CO ? COS SIE SPOZNIA TAK PRAWIE 8 LAT .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta w kaczy dziób
Nigdy nie mów nigdy :P . W lecie 1939r mało kto w Polsce wierzył że wybuchnie wojna (np zakłady zbrojeniowe i lotnicze pracowały na zmniejszonej mocy przerobowej) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brednie
Ludzie, wyluzujcie. A nawet jak będzie ten koniec świata, to co? Kupicie jutro pare ton pustaka i cementu i zaczniecie budowę bunkra? :D Żeby tylko po fakcie nie okazało się, ze ten bunkier jest 40 metrów pod wodą :D Jak się gdzieś w rzetelnym źródle potwierdzi informacja o końcu swiata to ja biorę maksymalny kredyt w banku i wyszaleję się do ostatniego dnia :) Jak koniec, to koniec. Znaczy, że komorników też szlag trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×