Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

śnieg pada :D taki piękny, gruby, wirujący! wiecie, że w tym roku nawet nie było okazji by sanki wyciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz pobrać firefoxa z netu, czyli wpisać Mozilla Firefox w Google i pobrać, a następnie zainstalować:) Wszystko krok po kroku. Najlepiej szukaj jakiejś najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, widzę..:D :D :D Grzywcia dzięki....tylko nie rozumiem dlaczego???Skoro jakiś czas temu widziałam, a teraz nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu czy ty aby nie masz omamów? Śnieg? Gdzie? Ja też chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, ale inne forum w tej przeglądarce beznadziejne jest...zamiast tytułów jakieś kółeczka są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był taki moment, ze nasza klasa nie chodziła mi po Firefoxem, ale jakoś tez samo se naprawiło:) Czasami po prostu coś im sie zdupcy :) U nas śniegu też ni ma:o za to wieje, jest ciemno i pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;) O kurcze, już dwie strony, a jana suplemencie, czekam, aż się która odezwie.. a nie czytałam :) Wiecie.. kiedyś też druga częśc Diabłów zniknęła.. i założyliśmy nową.. a potem się okazało, że jednak wróciła.. coś im tak się popi..toliło i kilka takich dużych przepadło na jakiś czas. No cóz.. idę czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
©ÓÔ nie ma się co martwić, że śniegu nie macie. U nas też dziś ostro sypało grubymi płatami, wiało itp.. ale na cholerę, skoro ok 3 stopni było na plusie? :) ©ÓÔ ciekae, co mi pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorku, choinkę rozbierasz? te trzy znaczki, to ozdoby choinkowe? a może wzorek z twojego dywanu/chodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była próba znaczkowania - nie wyszła :D:D A choinka.. nadal stoi.. hehe zapominam o niej :P Ja tamtej podłogi nie zdążyłam nawet umeblować sobie hehe :P Miś to z futrzakiem... no padnę - super :D:D ciekawe co "futrzak" na to ? :D:D:D Aa ostatni tekst Małgosi "tata biwi się jajkami" :D:D:D:D buhahahahahahahahahahahahaha (a chodziło o te plastikowe z jajka z niespodzianką (tzn. te w środku już :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki :D Dla mnie też nawet PCV może być, nawet \"cieplejsze\" niż panele :D Te nutki, to chyba rodzaj wpisowego, co ;):D ♪♪♪ No to mam! :D:D:P A to inna informacja, hasło przewodnie :D ☻☺☼♥♀ Kto zgadnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, tez się zastanawiam, co na to? za każdym razem, jak widzę nowy post, się zastanawiam... czy nie oberwę po uszach :p ale Donia coś nie zagląda :( czyżby nie mogła się rozczesać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co zrobiłyście z tymi nutkami? :D:D widziałyście tu na ogólnym ten topik "jak zrobić nutki" hahahaha idę szykować kapanie.. chociaż dzisiaj nie chciałam, ale jak dziecko do mnie "naszykuj kąpanie" to.. ;) paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy nowy temat założyć (z tamtym tylułem i rozpoczęciem, skoro się podobało :) ) i to co tu naprodukowałyśmy podać do podpięcia :) Można takie cuda robić - czytałam na pyt do moderów ;):D To co, zakładać "Naszą podłogę", czy nie? Określcie się, to ok północy ewentualnie zadziałamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmechacona * jak ja piszę...ale to z braku sił...nie wiem co jets...ale ledwo palcami przebieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś, strzel sobie setę (no dobra piećdziesiątkę :P ) to ci się poprawi :D:D:DCzego? Nie sugeruję ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, Misiu! Co ty do "Perfekcyjnej pani domu" startujesz? :D:D:D Obie z Donią macie szansę :) zwłaszcza w kategorii "prasowanie", no ty jeszcze "gotowanie" jak mniemam. A Donia jeszcze w kat. "Domowe nagrania wideo" :D:D:D:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hije hije hije :D:D:D:D wogóle nie wiem o co kaman :-0 :D :P he eh sie wczytam w Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×