Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

A ja jestem zła, prze żałobę narodową chyba nie będzie w sobotę zabawy choinkowej u mnie w pracy, a tak się z Kornelią szykowałyśmy :( Ja nie sprzątam, bo jestem w pracy :) ale w sobotę będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałyście? :D Fajne, że maluchy zdrowieją :) Co do podłogi, to mi zupełnie obojętne. Dajcie znać, co zdecydujecie :) Po południu muszę wyskoczyć, więc do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to pojadłyście i Gryzwie nic nie zostało;) A ja Wam powiem, ze odkąd do pracy wróciłam, to jestem bardziej zorganizowana niż na wychowawczym:p Hiehie..:) Mogę coś komuś wyprasować, albo posprzątać... chce ktoś??:D Jeżeli o podłogę chodzi, to jestem pewna ze tamta nie wróci, a tu mi sie podoba:) Dobrze karmią i wypić jest z kim... jest:classic_cool::) Gosikka... A co mam jeszcze?? O co chooo?? I wiecie co sie stało?? Hit dnia:) Moja przyjaciółka, która bardzo długo bała sama JEST W CIążYYYYYYYY:p Czy Wy wiecie jaka jestem szczęśliwa??:) I nie mogę dojść do siebie po jej telefonie:) Dobra... a teraz ide sobie coś posprzątać:p;) Ale mam powera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie o to mi chodziło :D:D:P Nie mów Monia, że jesteś taka niedomyślna ;):P A może nie jesteś tak potrzebująca, jak myślisz :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, Pliko ci zapitolili? :O Też mam, fajowy wózek nie zamieniłabym go na inny. A misiowy fiś na temat wózków jest boski. Gada o tym jak najęta :D I ma wiedzę (i doświadczenie) jakich mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.......... Widze jakies procenty mnie znowu ominely😭 Obiady pycha hmmmmmmm szkoda ,ze tak daleko:):):) Misiu rozkladaj ten stol ja chetna jestem bardzo:):) Teraz to ja lece do lazienki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa jak ty taka chetna do sprzatania i prasowania to ja Ciebie serdecznie zapraszam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Bobs śpi jestem wolna :D tak sobie wymyśliłam, ze sie wypachnię i poczekam w łóżku na Meża :) może mi bajkę jakąś opowie ;) Bobsowi to sie dziś naczytałam ... hipopotam to mi już bokiem wyłazi, że o Skarżypycie nie wspomnę:p czyli teraz ja powinam być \"porozpieszczana :D idę upomnieć się o swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czytania dzieciom, baaaaaaaardzo polecam książki wojciecha widłaka o panu kuleczce :) cuuuuudne! sama uwielbiam słuchać, jak krzysztof czyta wieczorami dzieciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ciepłe okłady sobie robiłaś :p czy sie \"wygładzałaś\" : :p dobra, komu w drogę temu ... w drogę ;) dobrej nocy :D jutro mam znowu pizza\'s day :D :D :D i już sie cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pizza była dziś, ale "leniwa" na rozmrożonym cieście francuskim ;) jutro ryba z warzywami po chińsku! na ile osób? nogi były pokryte zimowym futrem... już nie są! można głaskać i zaraz będą głaskane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, ksiązeczki i czytanie :D:D:D Mieliśmy już różne etapy - Pan pomidor, Jajko, Lokomotywa...ehhh :D No i oczywiście przeczytać raz to za mało :O 5-7 razy jest w sam raz :D (pod rząd :O:D ) Ale cieszę się, że ksiązki to jedyne "zabawki" z których nie wyrasta i które go nie nudzą :) Branoc 😘 A dla Grzywci 👄;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie śpicie grzecznie? ;) to sobie sama popiszę! odkąd w prezencie gwiazdkowym dostaliśmy 3. shreka... nie mogę się oprzeć wrażeniu... że nasz maciuś jest ogrzątkiem! tylko go maznąć na zielono i wypisz-wymaluj dziecko shreka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ prawdopodobnie będę musiała utłuc mojego małżonka😭 psia krew- budzi nas od tygodnia- o 6 rano😡 krzaczek w radosnych podskokach o 6:07 wpadł do mnie i tylko usłyszałam: \"mamo tapty\" i oberwałam kapciami:o;):D misiu:D szpiegu:D:D:D nasz był różowy, ale cieszę się,że trzymasz rękę na pulsie:D gosikka- tak, mieliśmy pp- mój najukochańszy wózek, tylko nawet na takim zadupajewie ludzie niestety przywłaszczają sobie nie swoje:o piję już pierwszy nocnik kawy, bo o 10-tej muszę być w banku:) miłego dnia:D 🖐️ do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem🖐️ fuck, shit itp:o kuźwa na rozmowie się okazało,że ewentualny pracodawca zadzwoni do mojej byłej firmy, a tam zonk- od czasu jak odeszłam- kierownikiem została laska, która mnie nienawidzi😭 już widzę, co mu o mnie naopowiada:o stupid bitch😡 kielicha- proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepły, płaczliwy i nie chce jeść... dopiero przed chwilą, gdy usnął mi na ręku, wlałam w niego ~50ml. mleka shit, toni krew z nosa leci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shit, shit! biedna tonia:( macieńkiego bierze chyba, to co wojtusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to łobuz:D może ściemnia odrobinkę;)? u krzaka podejrzanie cicho:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend będzie, jak krzysztof wróci... a pewnie nie szybko! bo nie musi zdążyć przed zamknięciem przedszkola, wszak trollki siedzą w domu! marudność maćkową można jeszcze wyłażącą górną drugą jedynką próbować tłumaczyć :p zmykam do kuchni! ryby czas odmrozić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, czy to będzie przegiecie jeśli dziś na obiad wpadniemy we trójkę - ja , Bobrzecie i Mój Szanowny Pan Mąż - Szef ? wyprzytulaj swoje trollęta i przekaż ze ma wejść ustawa zakazująca chorowania :p Majorek, sie mi przypomło ;) - kiszórki :D :D :D niezła nazwa :D naszykowałam sobie kawę .... inkę :P ... Bobs zakimał ... naszykowaam sobie dwie ksiażki ... muszę sie\"pouczyć \" ( :o) i mam problem ... wlaczona jest wieża - kołysanki duetu Turnau&Umer i ... cos mi głowa leci :o prasowałam i myslałam, ze na stojąco zasnę ... za długo wczoraj w nocy sie\"bajkowałam\" z Meżem :p ot, i zawsze schody ... jak nei leń to ... zaspaniec ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×