Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

nie! prochem jesteś i w proch się obrócisz :p popielec dziś! tosia nie pozwoliła w kościele by ją ksiądz pobrudził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rulez to wojtuś: stoi na taborecie, z którego nie pozwalam skakać i płaczliwym zasmarkanym głosem mówi: jestem dziki i wolny! (z zakochanego kundla 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, wycałowałaś dziko-wolno-zasmarkanego? No po takim tekście (z takim tłem), to bym chyba pozwoliła skoczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham do was reką wystajacą z bagna :( Tym razem to juz nas zalało dokumentnie 😡 Ale to nic, przynajmniej u nas dzieci zdrowe, chociaż Kornelia ma profilaktycznie skierowanie do kardiologa, bo pani doktor przy ostatniem przeziebieniu wysłuchała jakies szmerki. Oby to nic poważnego. Które dzieci wybieraja sie do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia - jutro :D:D Ale powiem Wam, że informacja o zapisach zaskoczyła mnie jakoby ;) Na przedszkolu wielki transparent zapisy ;) A wcześniej nic a nic. Może o tym pisali w gazecie, ale nie doszłam do tego, czy nie rzuciło mi się w oczka ;) W tym roku mamy zaznaczone aż 3 kryteria :D ( w tamtym żadne), ale w sumie, jeśli chodzi o kontynuwanie nauki, to już jakby formalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R E A K T Y W A C JA !!!!!! Dziewczyny, obudźcie się ze snu zimowego :) Jak tam zapisy do przedszkola? Ja jestem w kropce. Bardzo mi zależy na jednym przedszkolu, bo rodzice kupili właśnie mieszkanie w bloku obok tego przedszkola, ale tam sie bardzo trudno dostać 😭 W dodatku jest po drodze do mojej pracy, obok pracy męża i obok drugiej babci. Same zalety i jak to zrobic żeby sie tam dostała? Gosikka czy ty jeszcze 3w1? Chciałaś dotrzymac do 20 marca, a juz 18. A reszta dziewczyn? Kolejno odlicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia dziś miała cesarkę :) małe są duże - po 53cm, i ponad 3 kilo każda :) niech zdrowo rosną :D my po chorobach nie możemy wciąż dość do siebie, dziewczynki już w tym tygodniu są w szkole, chłopcy jeszcze bardzo słabi :o i nadal zasmarkani... ale po ostrych nieżytach zołądkowo-jelitowych przypominają już tylko siniaki po kroplówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak mam intuicję! Misiu a dlaczego cesarka? Przekaż Gosi całusy i czekam na sernik! A jakie imiona noszą? Pewnie wiesz, bo kiedys pisała, że jedno na pewno ci się spodoba. Jeśli zaraz się tu zacznie ruch, to znaczy że wszystkie czytają, a żadna nie chce pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z dziewczynek nie odwróciła się łepkiem w dół i dlatego gosia bała się naturalnego porodu... nie wiem, czy nie zmienili zdania, ale wg tego, co gosia pisała wcześniej, to michalina i katarzyna :) może sylwia wie coś więcej, bo ja dziś tylko tyle, co od sylwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jagga zaglądam ale czytać to nie mam co :P A pisać jakoś też nie ma o czym.... Wyglądam wiosny bo jakos tak nijako jest..... A cesarka bo przy bliźniakach jest tak bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie masz o czym pisac mając troje dzieci! No nie....:) Ze nie masz czasu, to rozumiem, ale tematów :D My dzisiaj zaliczylismy wizytę u kardiologa, bo ostatnio lekarz wysłuchal jakieś szmerki. Stałam przed tym monitorem, gapiłam się i myslałam, że zawału dostanę. Przypomniały mi się wizyty u ginekologa w ciąży jak robił usg, nic nie mówił i wyczekiwanie na diagnozę. Ale jest dobrze :) Jest coś, ale nie groźne jeśli się nie pogorszy, a i moze zaniknąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak maciek dojdzie po chorobach do zwykłej maćkowości... i jemu musimy zbadać serce, bo też coś "szmerało" ale to mogło być od glutów, więc na razie się nie denerwuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagga no ile można gadać o dzieciach :P :D :D :D Najważniejsze,że z tymi szmerami to nic poważnego... U moich chłopaków lekarka wysłuchała szmery podczas gorączki...ale ponoć to normalne w takim stanie... A do przedszkola na razie nie daję Karolinki więc nawet nie interesuję się co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może o dzieciach to rzeczywiście nie za bardzo. Ale dzieci podsuwają świetne tematy ;) i pewnie się z nimi nie nudzisz :) Ja też się nie nudzę, ciągle coś się dzieje. Teraz czeka mnie przeprowadzka rodziców. Dobrze, że chociaż dzieciaki zdrowe. Co prawda Kornelia musi być jednak pod opieka kardiologa, bo ma powiększoną lewą komorę serca i jakąś \"strunę\" ale nie jest źle. A gdzie Gosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już dawno znaleźli jakąs nitkę poprzeczną w sercu, ale poza tym, to nic z tym nie robiono ;) Trzymam kciuki za Was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek 🖐️ a ręka cie nie rozbolała? Tyle sie napisałaś :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... dzisiaj mnie boli... ;) w okolicy zgięcia w łokciu i troszkę wyżej, mięśnie :D hehe ale to może dlatego, że wczoraj pędziłam z Gosią na ręku :D dosyć długi kawałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek a gdzie tak sie spieszyłaś? Gosikka juz w domu? Może jakieś fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na nic więcej siły nie mam :P Jestem na Misiowej diecie i ręce opadają ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy misiowej? Miodowej :p Widze, że jakies drugie forum pozakafeteryjne sie utworzyło :( Miś, Gosikka, Sylwia 😠 może jeszcze Donia? Dlatego nikt tu nie zagląda 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miś ostatnio testuje dietę ducana - białkową ;) tylko... coś mi kiepsko idzie - w dzień idealnie i super, a wieczorem... a wieczorem piwo, które owszem jakieś proteiny w składzie też ma, ale niestety nie odchudza!!!! do innych for przyznaję się bez bicia ;) z diablicami spod łóżka w tym z gosikką i majorkiem pisuję na zaszafiu ;) z sylwią na przeniesionym z kafe forum mam "doświadczonych" znów nasypało śniegiem - rozleniwia mnie to strasznie! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×