Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Misiu to teraz rozumiem dlaczego was tu nie ma :( Sylwia ty nie tłumacz się, że nie masz o czym pisać :( A \"tam\" masz o czym 😠 A Channah i Gosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jagga szczerze to nie chodzi nawet do końca to czy inne fora są czy nie...ale jakoś kaffeteria nie zachęca do pisania :O Za dużo złych rzeczy tu było aby teraz lekko pisać o sobie.... Ale nawet o tym tu nie chcę pisać...dużo by opowiadać... Wczoraj Karolinka zasnęła nam w samochodzi ok. 16 i spała do rana :D No chyba pierwszy raz coś takiego odwinęła...ale to wynik słabo przespanych dwóch poprzednich nocek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wasze dzieci śpią jeszcze w dzień? Moja Kornelia tak. Wole tak, bo wydaje mi sie że maluchy śpia w przedszkolu i nie chcę jej odzwyczajać. Poza tym zdażyło jej się parę nie usnąć w dzień, potem padałan np. o 19.00 i wstawała wyspana o 21.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagga moja przeważnie śpi...ale miała np. w zeszłym tyg. parę takich dni gdzie wcale nie spała. Wtedy ok. 19-20 odlocik :) Ale po takich dniach niespanych to widać u niej też przemęczenie i marudzenie. Jednak gdy ma drzemkę po południową to to późnego wieczoru szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się uczyć :D i dochodzić do wniosku, że mi nowa wiedza nie wchodzić :o Siedzę w książkach edytorskich i próbuję wkuć znaczki korektorskie i za nic nie mogę Jaaga, bobsidło już kawał czasu nie śpi w dzień. Wieczorem \"kasia, Reksio, płyn piana i pan czyta\" no i odlatuje (tłumaczenie: owsianka, Reksio - to chyba łatwe było :p, kąpiel z pianą :classic_cool: i włączam mu \"Poczytaj mi, tato\" czytane przez Zebrowskiego. No a ja jak się zasiedzę przy kompie, to potem mi się nie chce nawet wstać, żeby się położyć :o Kiedyś to nawet zastanawiałam się, czy skoro Bobs może wstać i o 6-tej, to może o 3-ciej klaść się nie warto :p A ostatnio, Jaaga, o Tobie myślałam - przy okazji zakupu kaloszy :D (tzn. planowanego zakupu). Mamy zamiar odbyć kilka wiosennych wypadów do letniej rezydencji :D (dom w budowie nieustającej położony w gliniasto-błotnej okolicy) Fajne? http://www.allegro.pl/item581361929_hit_sezonu_gumiaki_buty_kalosze_pie_37.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah fajne kaloszki :) A gdzie bylaś w zeszłym roku jak rozpracowywałysmy ten temat z Gosikką? A wy tez budujecie? Ja mam dośc juz tej pogody a tu jeszcze dzisiaj spadl snieg 😡 Wczoraj przyjechałam z pracy po 16 i nigdzie nie widze dziecka :( Pytam męzą gdzie Kornelia: mówi że z Maćkiem. Pytam Maćka: mówi, że z ojcem. Zaglądam do niej do pokoju, a ona śpi w swoim łóżku przytulona do Misia i nakryta kołderką. Jak się dziecku zachce spać to nic ja nie jest w stanie powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobsidło też małe :o Jak kurczak. Moja przyjaciółka ma Synka urodzonego we wrześniu 2008. Waży ponad 10 kg :o Tyle, to Bobs ważył mając roczek :o Niedługo, to Bobs będzie po koledze ciuchy dostawał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macio jak był ostatnio chory to spadł do 11kg... ale wyzdrowiał i nadrobił z nawiązką - teraz ma 12 i pół i wołamy na niego "ciamek" zamiast maciek, bo ciągle coś ciamka - wszystko ze wszystkimi ;) wojtuś nadal chucherko! ledwie kilo więcej niż brat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biję się w piersi (75G ;) ) Ktoś pytał co u mnie. Jestem po operacji, dochodzę do siebie. Maksio chorował mi ostatnio, dwa tygodnie się ciągnęło, jeszcze kaszle. Jeśli chodzi o zapisy do przedszkola, to Maksio już stary wyjadacz, bardzo mu nie pasuje że teraz nie chodzi, brakuje mu dzieci. Postaram się zaglądać :) Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza! Nareszcie! Super, ze juz po operacji. Teraz musi byc tylko lepiej :) A jak Maksio zniósł rozłąkę? Pewnie dobrze, bo byl u twojej mamy? 75 g!!! No,no... 75 f to rozumiem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, tym razem nie najlepiej. Zwłaszcza, że w dniu mojego pójścia do szpitala kompletnie się rozłożył. Ale już jest lepiej. Darek był z nami tydzień w domu, miał zwolnienie na Maksia, bo ja nie byłam w stanie się nim opiekować. Od poniedziałku wraca do pracy i trochę się boję, bo ja na razie mam bezwzględny zakaz dźwigania, mogę podnieść do 3-4 kilo, muszę mu bez przerwy tłumaczyć dlaczego nie mogę go wziąć na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Byłam na wakacjach ;) u mamy kilka dni i było mi super. Telewizor jakoś nie ciągnął, komputer tymbardziej ;) Mała też zadowolona, z okna miała widok na plac zabaw, więc ciągnęła, a ja się zgadzałam :) No i w ogóle fajowo było. Małgosia nadal śpi w dzień, bo w przedszkolu też śpią. A gdy jest w domu, np. w weekend, to jest mi ją ciężko zagonić do leżenia i potem spania (z czym nie ma problemu w przedszkolu) ;) I widzę, że jest jej to potrzebne. Czasem nawet zdarza jej się jeszcze przysnąć koło 17,18 w aucie, gdy dłużej jedziemy mimo, że w przedszkolu spała ;) :D Raz po takim po 17tej przyśnięciu udało mi się ją przenieść do łóżeczka. Potem siętylko przebudziła na siusiu, piżamkę chyba nawet udało mi się założyć i.. zasnęła.. i tak do rana :D A duża nie jest nadal - Channah ona około roczku z 9kilo może tylko miała ;) A teraz... może do 14 dobiła.. :) Misiu Macio naprawdę śpi na tym krzesełku? :D:D Gosza wracaj do siebie Ty i Maksio :D A co z reszą dziewczyn? Gryzwa (od niej nawet maile wracają), Flyfly, Donia.. inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek 🖐️ właśnie próbuję sie przebić przez system logowania do przedszkola :) A poza tym przesilenie wiosenne :( nic mi się nie chce. Ostatnio zawaliłam w pracy jedna rzecz i jestem na siebie wsciekła. Nie to ,żeby jakieś konsejwencje, ale sama świadomość nie daje mi spokoju. Czekam z utęsknieniem na wiosnę! Pragnę wydostać sie w końcu z bagien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, i jak tam, udało się ? Majorku, Maksio też śpi w południe 2-3 godziny, inaczej nie da się z nim wytrzymać :) Zdrowy już, a ja też mam się coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza chyba sie udało! Na razie zalogowac :) Ale ucieszyłam sie, bo w wybranym przeze mnie przedszkolu będa 2 grupy trzylatków :) Gosza czy u was też tak trudno dostać sie do przedszkola, bo u nas bardzo. Teraz juz bedzie tylko lepiej! Spójrzcie za okno! WIOSNA!!!!! I święta też mają byc takie. Troche się boje bo znowu rodzice przyjeżdżaja do nas na święta i zamierzaja zostać ponad tydzień. Ale to już chyba ostatni raz. Nastepny przyjadą juz do swojego nowego mieszkania :) A jak tam nasza mloda mama? Misiu gdzie jesteś? W ogródku? A Channach, Majorek i Sylwia? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, u nas też trudno, bardzo, dużo dzieci się nie załapuje. Rodzice są tak zdesperowani, że niektórzy wożą dzieci na drugi koniec miasta, bo tylko tam było mejsce (a Wrocek niemały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego jak widzę reklamę w tv i hasło: daj szansę swojemu dziecku TO MNIE TELEPIE !!! 😡 😠 Grube pieniądze wydane na bezsensowną reklame w momencie gdy tak trudno umieścic dziecko w przedszkolu. Gosza a czy sa jakieś szanse w ciągu roku szkolnego? Czy niektóre dzieci rezygnują? Tzn, oczywiście rodzice... Bardzo zależy mi na tym przedszkolu, bo jest obok bloku moich rodziców. Nawet zastanawiałam sie nad przemeldowaniem :) Ale nie zdążę :) Poza tym nic mnie chyba tak nie cieszy, jak słońce za oknem. Nigdy do tej pory mnie zima tak nie umęczyła jak w tym roku. W końcu zamierzam umyc samochód który wygląda jak po rajdzie camel trophy ;) Gosza a ty siedzisz na zwolnieniu do wakacji? i Maksio z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie byłabym w ogródku, a właściwie tam, gdzie ogród ma kiedyś powstać ;) - ale posmarkańcy nie pozwalają brzydkie te katary znów - mam nadzieję, że po przeprowadzce to się zmieni ;) na razie mam ogródki na parapetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się nie da, ale jak najszybciej ;) zaczęliśmy już się troszkę pakować, chcemy się przenieść w maju :) tak, zwalniają się miejsca najczęściej przełom pażdziernika/listopada dzieci zaczynają chorować i niektóre już do przedszkola nie wracają - w ten sposób na przedszkole załapała się zosia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może tak samo załapie sie Kornelia :) Misiu to super, że tak szybko sie przeprowadzacie :) A propos jestem pod wrażeniem :) Może sama sie pochwalisz nasza gwiazdo prasowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, jeśli chodzi o 3latki to sporo się wykrusza w ciągu roku, bo chorują, albo rodzice nie są w stanie przetrzymać okresu adaptacyjnego kiedy dziecko płacze. Trzymam kciuki żeby Kornelka się dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza trzymaj, trzymaj ... :) Tak Misiu, o to mi chodziło :) Naprawdę jestem pod wrażeniem, jak pomyślę, że do tego masz czworo dzieci....Trzymaj tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×