Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruby miś

nowa podłoga! nie deptać!!!

Polecane posty

Channah - od takich jak ja \"ponczków\" :D:D:D:D (speszyli for ju) 😘 co by ci nie było głupio samej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,jakie to wieeeeeeeeeelkie szczęscie, jak dzieci ozdrowiały!!! nie te same :) dziś wcale maćka nie musiałam nosić, bawił się na podłodze cały dzień :) siedział, klaskał, klepał, śmiał się :) jak ziewał, to sam zasypiał położony w łóżeczku! odczarowany, jak nowy :D nic dziś nie płakał! a ja w końcu mogłam wyprasować sterty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, za to moje dziecko "naręczne" i to muszę go zawijać w kocyk :o tak na serio to jest po 3dniowej biegunce - coś wirusowego - złapał od coreczki mojej koleżanki , ale juz dochodzi do siebie Gosikka - to zjemy Twoje "ponczki" w moim "koncie" :p :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczora :) U nas nie za wesoło, Maksiu znów na antybiotyku :( Byliśmy dziś w przychodni, bo katar nie przeszedł a kaszel się nasilił. Lekarka stwierdziła, że ta infekcja za długo trwa (ponad tydzień), i przepisała antybiotyk. Wzięłam opiekę, bo w następnym tygodniu mam na rano, i Maks musiałby jeździć codziennie o 5.30 do babci, co w jego stanie i przy antybiotyku jest nie do przyjęcia. Zjadłam dziś 3 pączki :( ale nie jadłam nic innego. Od jutra koniec ze słodyczami. Kupiłam sobie chrupkie pieczywo, i ograniczam wielkość spożywanych posiłków o połowę. Do tego kupiłam sobie Bio CLA z zieloną herbatą. No i ćwiczę od kilku dni. Zobaczymy jak będzie. Właściwie na kilogramach mi specjalnie nie zależy, raczej na poprawieniu sylwetki (czyli zgubieniu sadełka na boczkach i brzuchu, ewentualnie zgubieniu jednego rozmiaru ze stanika) i dopasowaniu się w moje ciuchy sprzed ciąży, w które po ciąży już się mieściłam, ale przestałam się mieścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo, bardzo z Wami wspólczuję!!! tylko jakie to dziwne... jeszcze wczoraj godzinami nosiłam małego, tydzień temu chlewika, a dziś? jestem szczęśliwa, wypoczęta! tak, jeden dzień bez noszenia dziecia, wielka ulga dla kręgosłupa! odnośnie kregosłupa i noszenia... bardzo polecam wykonanie A6W w całośći! silne mięśnie brzucha (nawetm gdy czasem za tłuszczykiem schowane) są super gorsetem dla kręgosłupa!!! od zawsze miałam z plecami kłopoty, ale teraz jak ćwiczę właśnie mięśnie brzucha, to jest duuuuuuzo lepiej! he, he :) ja juz mam mniejsze ubrania niz przed pierwszą ciążą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, A6W mi sie podoba :D można nei ćwiczyćan "gołej" podłodze (czytaj cienkim dywanie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze choć na cienkim materacu, bo inaczej kość ogonowa, która pękła mi przy pierwszym porodzie dokucza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kłopoty z piersiowym i szyjnym kręgosłupem, tu brzuch nie pomoże... siedzienie przy kompie też... :( Idę spać, Moje dziecko ostatnio regularnie wstaje o 5... Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorami zawsze tak gwarno na naszej podłodze, a ja nie moge sie dopchać do kompa :( Ja chyba nie nadaje sie na dietę, przez cały dzien mam bardzo mało czasu i nie zwracam uwagi na to co jem, jem wtedy kiedy jestem głodna i to co mam pod reką. Chociaż schudłam duzo w ciąży, ponieważ miałam cukrzycę ciążową i unikałam bezwzględnie węglowodanów, nawet nie piłam soków gotowych, jogurtów słodkich i nie wszystkie owoce mogłam jeść. Bardzo dobrze się czułam i od razu po porodzie ważyłam mniej niz przed ciążą. Potem przez okres karmienia też ładnie schudłam, a co jest teraz pozostawię bez opisu... Kupie sobie rower na wiosnę i będę jeździć :) Channah jestem specjalistą od kont bankowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> ja się na to niezdecydowałam, bo - za długo trzeba czekać na efekt - jest to "niemiłosierny" program Wiem, wiem, tzreba tylko zacząć - jak trochę schudnę, to brzuch sam się z grubsza pokaże - zawsze miałam łatwość w jego utrzymaniu :D Jaaga=> to do której młodzież bumeluje po domu? :D zrób szlaban na kompa,tak dla zasady i korzystaj ;):D:D Grzzyyyyywaaaa!!!! Doooooniaaaa!!! Syyyylwiaaaa!!! Co jest :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do wzywania: doooooooooooonia! gryyyyyyyyyzwa! syyyyyyyyyylwia! hop, ho-op! gosikka, weź pod uwagę, że ja urodziłam 4! i mój brzuch wymaga dużo pracy i systematycznośći :p no i te ćwiczenie ma jeszcze jedną zaletę: udaje się krzysztofa w to włączyć! (nie pisałam, że to gra wstępna? :p ) a efekt jest taki, że ostatnio zaczęłam nosić lżejsze gatki :p a tak, to wiecznie chodziłam w spłaszczająco modelujących ;) - to już moje kolejne starcie z A6W! dwa razy po urodzeniu wojtusia, a po urodzeniu maćka jesienią i teraz! no i ze 3 razy przerwane w połowie, bo coś tam... jaaga, albo spraw sobie swój prywatny komp z netem i na podłodze ustaw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety młodzież siedzi długo, nie wiem dokładnie ile bo ja wcześniej usypiam. Miałam swój własny, nawet stał na podłodze :), ale niepodłączony i stwierdziłam, że nie mam miejsca i sprzedałam. Musze kupić laptopa, ale nie teraz. Wpadnę wiosną do ogródka to od razu zrzuce pare kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> widziałam cię live i to niedługo po Macieńce ;) i powiem ci, że jeśli teraz jest cię dużo mniej w talii, to ty lachon jesteś :classic_cool::D Achhh i te "zderzaczki" :D:D😘 Szóstka jako gra wstępna? :D:D Jaaga=> taaaak! ogódek! Mnie też to czeka. Na razie wiosną pole błota :O Ale po stanie surowym pewnie się ogrodzimy i wtedy zaszaleję. Mam też plan zakupowy - w następną sobotę zakupki w Wwie i chcę nabyć kaloszki czaderskie :classic_cool: jakieś w kwiatki, czy cóś ;):D Takie jakieś fajne, kolorowe :) Jak mam latać po błocie to będzie praktycznie i z klasą ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalosze super, a jak znajdziesz tańsze to daj znać, bo ja w sumie potrzebuję 4 pary :) Jedne takie malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Ja jeszcze dzisiaj do kawki dwa pączki ogrzane w mikrofali, coby świeże i ciepłe były :D :P Gosikka ja myślałam, że Ty tego ponczka tak specjalnie :) Ja tak na Niunię mówię :D Kalosze świetne.. a te z trawą rzeczywiście niezłe ;) Tylko ta cena!! Tyle za \"głupie\" kalosze? :) Channah :D A Bobs :) naręczny jeszcze, czy też już nie? :) Miś brawa dla dzieci :) A co to za ćwiczenia są dokładnie? Hmm mojemu brzuchowi wystarczyłaby pewnie.. systematyczność ;) Gosza 👄 buziaczki na zdrowie dla Maksia ;) A ja po tym letnim przytyciu przestałam się mieścić (jak w 4 miesiącu ciąży) w moje szczupłe w pasie i biodrach dżinsy, które dzięki temu właśnie ukrywały brzuszne fałdki :) .. Jaaga i przez takie jedzenie jesteś jaka jesteś ;) bo organzm jak nie wie, kiedy zje, to więcej magazynuje.. na zaś.. ;) Może zarządź jeden czy dwa wieczory Twoje komputerowe.. Zdaje się, że my mamy takie ;) http://www.allegro.pl/item303847835_kalosze.html Słyszałyście o tym o rok wcześniejszym wysyłaniu dzieci do szkoły..? Akurat Gosia (I Wojtuś) się załapują.. jeśli to tak ruszy jak chcą.. No nie wiem.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ;) Zasiedziałam się, bo grzebałam i czytałam w necie o przedszkolach i przedszkolnych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czy ktoś mnie wołał????? :D :D :D Gosia kalosz super...te z rawką rewelacja, tylko cena też czadowa :O Misu super, że dzieciaczki już zdrowe :) U mnie też...mam nadzieję, że już na dłużej :) Koniecznie musisz nam się pokazać taka \"schudnięta\" :D Gosza dużo zdrówka dla Maksia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia, Sylwuś=> 😘 No! :D A Donia ? :( Gosza=. jak Maksio? :O😘 Majorek=> no właśnie, cena. Jeszcze mnie nie powaliło, żeby kupować kalosze za 150zł :D:D:D Ale dziś widziałam fajne w auchan - całe zółte, też zajefajne. Tylko że był tylko rozmiar 39 a ja się czasami łapię na 40 :P a ni mieliśmy czasu mierzyć :O Muszę pamiętać następnym razem. Na dzieci tez było kilka super kolorowych wzorów, wszystkie za ok 25-40 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo spadam na "salsa solo" :D A dla was zostawiam zagadkę: Co to jest "pun"? :D:D:D Nooo, kto zgadnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pun? ;) nie niem! (tak mówi wojtuś - wtedy mówimy na niego \"niemiec\") kaloszki :) mamy duuuuuuuuużo :) od czerwonych w rozmiarze 22, przez czarne i granatowe23, do różowych 31 no i ja też mam- niebieskie, krótkie 39 ;) krzysztof swoje zgubił :D najładniejsze są 28 biedronki, niestety, ta wiosna będzie ich ostatnim sezonem, bo tobia wyrośnie, a chłopcy nie będą ich nosić ;) szkoda, bo do kompletu jest piękny przeciwdeszczowy płaszcz biedroneczkowy :) całość piękna! byliśmy dziś na naszej działce, na szczęście nie jest błotniska za to ma \"kreciska\" :D dużo krecisk! no i jeszcze dzieci były na ciastkach, miś na piwie, krzyś na coli! teraz trzeba obiad tworzyć :p łe... zdeklarowałam się ciasto piec :o choć wolałabym pospać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wiecie co tam wyczytałam o tych sprawach przedszkolnych - różne fora itp... a mogłam jeszcze więcej poczytać, no ale ile można siedzieć :) Np. to, że różnie z wychodzeniem na spacery jest (tylko nie wiem, czy też chodzi o wyjście na \"ogródek\" przedszkolny), z maluszkami to prawie norma.. Że większe szanse na dostanie się do przedszkola (w razie większej liczby podań niż miejsca) mają dzieci urodzone w pierwszych miesiącach roku..). A jak powiedziałam Aniołowi, że szukałam przedszkola, to się bez sensu zdenerwował itp.. :o chyba nie zrozumiał o jakim szukaniu mówiłam... (dupek :P ) Grzywa :D:D Sylwia :D:D Gosikka te nasze chyba 22zł kosztowały :) Czyżby pun = pan? ;) :P Miś a może opchnij zestaw kaloszki+płaszczyk na allegro ;) Ja dzisiaj miałam zupę buraczkową od wczoraj :) Nawet dziecko dostało (chociaż to już jej trzeci dzień z tą zupą.. bo jej własną zrobiłam przedwczoraj na dwa dni :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cikiki
dobra dobra nie depcze ci tej poidłogi tylko się nie drzyj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×