Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pomocy.

JAK SOBIE RADZILYSCIE Z BOLE/PIECZENIEM PECHERZA PO STOSUNKU?

Polecane posty

Gość szukajaca pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz zapalenie pęcherza, bez względu na stosunek - baaaardzo dużo pij, bierz witaminę C i jedz żurawinę (trzeba zakwasić mocz i wypłukać bakterie). Jak nie przejdzie, to biegnij do lekarza, bo łatwo się od pęcherza infekują narządy rodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pomocy.
wlasnie to juz kolejny raz od miesiaca chyba 3 , jadlam furagin i minelo ale nie bede go brac non stop. mysle ze to od stosunku. zrobilam badania moczu- liczna flora bakteryjna, teraz czekam na posiew. a zurawina wplywa na obnizenie dzialania tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nic o działaniu żurawiny na tabletki. Wątpię szczerze mówiąc, żurawina to owoc przecież. To na pewno nie od stosunku. Jeżeli masz infekcję, to stosunek ten ból potęguje po prostu. Ja miewałam swego czasu problemy, tylko mnie pęcherz bolał strasznie przy sikaniu, a potem już non stop i to strasznie. Mnie pomógł furagin, ale są też mocniejsze antybiotyki, poradź się lekarza i to jak najszybciej, żeby Ci na nerki nie przeszło np. No i do gina idź równocześnie, niech sprawdzi czy wszystko ok, bo takie infekcje się przerzucają z układu rodnego na moczowy i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie kopie
"To na pewno nie od stosunku" ja bym sie wstrzymala z taka pewnoscia - nie jest wykluczone, ze partner zaraza i mowi o tym kazdy lekarz dlatego przy nawrotach badania powinno wykonac oboje partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×