Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka_12.29

wynik badania bioderek IIa...

Polecane posty

Wczoraj byłam ze swoim 7- tygodniowym synkiem na badaniu bioderek i lekarz stwierdziłże Patryś ma lewe bioderko IIa a prawe GN- to chyba granica notmy...Zalecił nam kupienie poduszki Frejka, co też zrobiłam, mimo że rozmiaru 14 nie produkują to kupiłam 16 i skróciłam tak jak kazał, ale mały nie może się do niej przyzwyczaić. Lekarz kazał mi ją zakładć 8 godz pierwszego dnia, 9 kolejnego, 10 następnego i tak do 24 godz:( Jak myślicie czy w moim przypadku nie wystarczy szerokie pieluchowanie, noszenie okrakiem i kładzenie na brzuszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla jego dobra. wiem ze mu niewygodnie i penie marudzi i płacze ale jak potem ma mieć problemy z biodrami to lepiej go teraz pomęczyć. moja znajoma na 23 lata i 2 lata starszego brata. on nosił szyny, strasznie płakał ale teraz jest ok! a jej matka nie zakładała bo stwierdziła ze mala płacze. i teraz ani nogi na nogę nie założy, nogi ma w X-a w spudnicahc nie chodzi bo sie wstydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tak stwierdzil lekarza to chyba ma racje my mielismy zawsze I grupe a i tak jeden lekarz kazal szerowko pieluchowac dodatkowo... jezeli masz watpliwosci zawsze mozesz siegnac porady innego lekarza specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odp. Doskonale wiem ze to dla jego dobra, ale nie wiem czy przy takim wyniku to konieczne, bo Patryś jest jeszcze malutki. możecie mi powiedzieć jakie wyniki miały wasze dzieci w tym okresie co miałyście zalecone i jak to skutkowało?? Wiem,że moje zastanawianie sie moze wydawac sie dziwne, bo dobro dziecka najwazniejsze, ale ostatnio nie ufam lekarzom, gdyż w 5 tyg stwierdzili u małego anemię a miał już 8 razy pobieraną krew na badania do kilku próbówek za kazdym razem i gdy przeanalizowałam jego wynik z normami dla dzieci a nie dla dorosłych to wyszło wszystko ok, a Patryczek się tylko namęczył. Dlatego wolę sie poradzić kogoś poza lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie czytalam, ze do 3 miesiaca wynik IIa jest ok. Poszukaj w necie informacji, a dla pewnosci skonsultuj to z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×