Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robaszekkk

podkłada do cery mieszanej

Polecane posty

Gość robaszekkk

jaki polecacie?? mam cere mieszana, malo problematyczna, za to mam nieco :) rozszerzone pory.... szukam podkladu matujacego+kryjacego w jednym. Co sadzicie o podkladach firmy: 1. dream matt musse - maybelline 2. aa oceanic - AA Make Up Matujący podkład kryjący; 3. bourjois - Matt Lovely Fond de Tein a moze polecacie jakis inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaszekkk
pozwole sobie podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam Maybelline- nie kryje i nie matuje-dobry dla bardzo młodziutkich dziewczyn bez problemów z cerą. Wtedy ta lekkosc jest atutem bo nie tworzy maski. Z zaproponowanych przez Ciebie najbardziej obiecujący wydaje się Bourjois, bo nie nadzialam sie jeszcze na zadna kaszanke z tej firmy. Sprawdz recenzje na damskiej torebce- tak najlatwiej wybiezesz cos dla siebie. Na mnie sprawdza się True Match L\'Oreala, ale trzeba go dodatkowo przypudrowac zeby sie nie swiecil, za to dobrze kryje i nie mam maski na buzi, bo ladnie stapia sie z kolorem skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podkład nr 1 i 2. :) Nie kryją rewelacyjnie, a po 5-6 godzinach zaczynałam się świecić jak psu... ekhm. :p Teraz używam Revlon Colorstay i jestem zachwycona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaszekkk
dzieki za odp:) no i kupilam ten podkład, akurat zanim dostalam Wasze opinie wybralam aa oceanic - bo byl najtanszy i w razie czego nie bede zalowac kasy - dzisiaj jest dzien testowy... narazie sie nie blyszcze :) ale jeszcze caly dzien przede mna... Ale tez mysle ze lepszy bylby bourjois - chociaz nigdy wczesniej nie mialam zadnego kosmetyku tej firmy - mysle ze powinien byc dobry. Ale to moze nastepnym razem kupie go, no chyba ze ten aa oceanic bedzie totalną porazką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaaaaaaaaaaaa
ja mogę coś powiedzieć o tym bo wszystkie trzy mialam a dwa znich akutalnie używam, a więc maybelline odradzam mnie wysuszal starsznie miomo tego ze mam skore tlusta,co do oceanica mialam dwie wersje rozswietlajaca i matujaca i uwazam ze lepiej matuje i wyglada wersja rozswitlajaca ale to tylko moje zdanie,a co do trzeciego to hmm uzywam go teraz ladnie matowi na dlugo ale zanim go naloze uzywam kremu matujacego daxa o zapachu gruszki w polaczeniu z tym podkladem efekt zadowalajacy:) Mam nadzieje ze jakos pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaszekkk
nikaaaaaaaaaaaa - dziekuje za pomoc :) jednak aa oceanic nie jest jakis rewelacyjny:( po poludniu (ok. 17) juz bylam blyszczaca...nie jakos strasznie, ale bylo to widoczne. i nie jest tez specjalnie kryjacy ten podklad, przynajmniej dla mnie...Kryje bardzo delikatnie. Co prawda łatwo sie rozporowadza na twarzy i dopasowuje do jej odcienia jednak chyba nie tego podkladu oczekiwalam. Podejrzewam, ze skusze sie na bourjois. Mam jeszcz pytanko, czy dobry jest ten podkład na rozszerzone nieco pory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
liren- matujący, bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
ok 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
to jest taki podklad z dozownikiem, bardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka11
Dla takiej cery najlepszy jest Norma Teint Vichy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwere
ja mam cere mieszana i na mnie swietnie sie sprawdza podkład maybelline ten nowy podwójny z baza superstay silky pierwszy podkład po którym się nie swiece oczywscie przypudrowac trzeba wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×