Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omarta

Czy pamieta ktoś tą bajkę

Polecane posty

Gość gość
A to nie było sekretne życie zabawek??? Taką pamiętam i wiem, że szalałam na jej punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chodzi ci przypadkiem o "Toy story" tam był Chudy i Baz Astral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamięta ktoś bajkę ale gdzieś z lat 80 były tam dwa pieski Dżeki i Nuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikie
Super, że jeszcze ludzie cieszą się z prawdziwych bajek, a nie tylko tych ktore teraz powstają. Niedawno na MiniMini widziałam bajkę Królik Piotruś i aż przypomniały mi się dziecięce lata jak się czekało na dobranockę, a bajki miały dziecko czegoś uczyć. Takich fajnych bajek powinno być dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na TVP ABC są stare bajki ;) ostatnio oglądałam "Kasztaniaki" i "Alę i Asa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość A pamięta ktoś bajkę ale gdzieś z lat 80 były tam dwa pieski Dżeki i Nuka Dżeki i Nuka to były dwa małe niedźwiadki grizli, których mama została zastrzelona a one jej szukały. Pamiętam jak płakałam na tej bajce - leciała w niedzielę jako dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha tez pamietam tę bajke:-D a potem połowa psów z osiedla była albo nuka albo dzek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamięta ktoś taka bajkę o zabawkach- ale była to bajka rysunkowa nie kukiełkowa. Chłopiec wyrzucił zabawki czy mu zginęła a one postanowiły do niego wrócić. Na pewno nie było to toy story. charakterystyczną postacią był kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza25
Nikie u nas ogląda się tylko mini mini, tam są bezpieczne bajki które czegoś uczą. A bajki Królik Piotruś to nie widziałam, o której godzinie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś Królik to ukochana bajeczka mojego syna Piotrusia :) a spokojnie można bajkę oglądać o godz. 18:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza25
Tylko o tej ?? A jakoś rano? Mi wieczorkiem nie pasuje. My z niecierpliwością czekamy na kucykowy maraton, będzie 6 odcinków z nowej serii. Tutaj jest więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafilam tu przypadkiem szukajac ksiazki dla kogos ktora ja mialam dla.moich dzieci, coz prawie nie do zdobycia...ale wracajac do tematu bajek czy jtos pamieta bajke " pani lyzeczka" az sie lza w oku kreci na mysl ze kiedy ogladalismy te bajki bylismy mali szczesliwy..poprostu dzieci Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, byłem mały jak oglądałem tę bajkę, jedyne co pamiętam to płonąca stodoła. Bajka jest stara, a bohaterami są ludzie i/albo zwierzęta. Wiem ze to bardzo trudne, ale błagam, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mini mini też lecą klasyki np. Muminki, Kot Filemon, Przygody koziołka matołka, ale chociaż to bajki z mego dzieciństwa to lubię też oglądać nowe bajki mego syna. Bardzo lubimy ciekawskiego Georga. Ta ciekawska małpka, jest bardzo mądra i uczy dużo przydatnych rzeczy..takich jak, jak radzić sobie z zarazkami, jak działa sygnalizacja świetlna, że zimą trzeba się troszczyć zwierzęta żyjące na dworze..i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łapaczka
Nie wiedziałam, że na MiniMini lecą jeszcze Muminki? Często oglądamy ten kanał, bo jednak mają świetne te bajki. Kojarzysz może kiedy lecą Muminki? Co do bajek, które oglądamy to różnie, ale ostatnio głównie Tree Fu Tom i Dinopociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muminki lecą w soboty o 18:40. My też z zainteresowaniem oglądamy Dinopociąg fajnie, że dużo nauki jest przez śpiew. Chyba u większości dzieci przychodzi okres kiedy interesują się dinozaurami, zadziwiające jest to, że dziecko potrafi nauczyć się tak wielu gatunków dinozaurów i tego kiedy w jakim okresie żyły. Sama też pamiętam, że jak byłam mała to miałam atlas z tymi gadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bajki oglądamy tylko na mini mini. Bardzo je lubimy i według mnie to bajki fajne, warte oglądania i edukacyjne. Obecnie Ciekawski George jest codziennie na wizji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surokasia
Czy biorąc pod uwagę, że mini mini jest bezpiecznym kazałem dla maluchów i lecą tam przemyslane bajki to pozwalacie swoim szkrabom na trochę więcej przebywania przed tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam polskiego tytulu, ale angielski tytul tej bajki to "The Christmas Toy": https://www.youtube.com/watch?v=ctp3B9fXveg Chodzi o tygrysa, który byl ulubiona zabawka dziewczynki, i nie moze sie pogodzic z tym ze w tym roku dziewczynka dostanie nowa zabawke pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afactedta1988vkann
pamiętam tą bajkę, też ją oglądałam, ale niestety tytułu już nie pamiętam chcę tu zostać i zawsze z tobą być... nie odchodź nigdy za daleko, bo słońce gaśnie kiedy ciebie brak... Jasne http://paint.fm/s/17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardoractbi1970iyebc
byly filmy animowane \"toy story\" i \"toy story 2\" ale to w kinie, wiec chyba nie o to chodzi do milosci trzeba pozadania, szacunku i podziwu Jasne http://fancyurl.altervista.org/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam FRAGLESY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, pamiętam z lat 90 bajkę, której bohaterami były zwierzęta: stara i mądra klacz, szczurki trzy... Wydaje mi się, że miała ona tytuł" Farma na rozdrożu" ale nie znalazłam jej w necie. Zaczynała się piosenką " Nasza farma na rozdrożu to zaciszny kąt, jest kot i pies i świnki ( szczurki?) trzy i i mleczna krówka...." eh! Moje dzieci ją uwielbiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajka o Tygrysku i myszce Mimi "kociej zabawce" to: The Christmas Toy ale nigdzie nie mogę znaleźne tego po polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza farma na rozdrozu to zaciszny kąt, zyjemy wsrod (...) pól i zlotych łąk. Gdy wstaje nowy dzionek to skowronek spiewa nam piosenke i cieszymy sie ze slonko budzi nas. Kogut pieje slonko grzeje dobrze nam, mieszkancow farmy pragne dzis przedstawic wam.Jest kot i pies i kaczka tez, i wielka krowka i prosiak jest i wielki koń i szczurki trzy. Witamy was. Tytulu nie pamietam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia_2
Ponieważ bardzo dużo osób szuka właśnie tej bajki z Polskim Dubbingiem postanowiłem odkopać VHS i zgrać audio a następnie wkomponować je w angielską wersję bajki. Efekt rewelacyjny :) ONLINE: https://www.youtube.com/watch?v=J1H9n9s ... e=youtu.be Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×