Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omarta

Czy pamieta ktoś tą bajkę

Polecane posty

Gość bhffhhh
jeżeli chodzi o bajke o psach Dylach, to coś mi tam wpadło w oko pare lat temu, śmieszna była, a jednemu Dylowi to udzielał głosu Piotr Polk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myyyyyyyyyysle ze
znalazłam obrazki moze ktos kojarzy te bajke? ja ją bardzo lubiłam - byla super ogladał ktos Moto Myszy z Marsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokk
też ją pamiętam, i tego tygryska co chciał byc znowu prezentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYLER
witam:) Bajka o dwóch braciach Dylach miała tytuł poslki: Kundle i Spółka. Najprawdopodobniej jest angielska (tak mi się przynajmniej zdaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYLER
siemaaaaa:) przed chwilą znalazłem bajkę o Dylach:D. bajka jest produkcji francuskiej. Reżyseria: Jean-Paul Picha, Rok produkcji: Francja 1997, Tytuł oryginalny: Les Jules. Tytuł polski: Kundle i Reszta. Pozdro 4 All.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanza
hej! a czy ktoś pamięta starą kreskówkę z lat 80 , bohaterem był człowieczek (taka biała linia) narysowany przez rękę... pt."ktoś i coś..." nie mogę tego nigdzie znaleść taki jakiś koleś ciągle coś szkicował a facet z kreski wkurzał sie... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to dalej
aktualne czy już ktos odpowiedział bo nie mam czasu czytać całego wątku,ale tytuł tej bajki co pyta o nią autorka to "Sekretne życie zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarta
Tak to ta bajka - "Sekretne życie zabawek". Wspaniała. Znalazłam ją na youtube, Ale niestety już nie przeżywa się jej tak jak kiedyś. Wszystkim dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka banitka
A kto pamięta Barbapapę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balum balum a nie padum padum
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADASD
th christmas toy to jest ta bajka na swieta z tygryskiem mysza, lalka i andoirda z planety xxx. :) ciesze sie ze nie tylko mi sie kojarzy z wigilia, ze swietami z dziecinstwa.. a muppet show na dobranocke bylo przedluzeniem tej bajki na cartoon network to THE SECRET LIFE OF TOYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale muszę
TĘ bajkę a nie "tą bajkę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus123
siema chodzi mi po głowie taka stara bajka... występowały tam jakieś kukiełki. Chodziło o porwaną księżniczke chyba. Tam był jakis stary dziadulo baula... czy jakoś tak nie pamietam. Bajka składał sie z kilku aktów jak w teatrze czy ktoś kojarzy? BYł tam jeszcze jaiś książe czy rycerz i czarownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam taka bajke a moze raczej to byl film dla dzieci, emitowane to bylo w wakacje, kupe lat temu.Był tam jakis stworek siedział sobie w piasku i dzieci do niego przychodziły, super to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo
"piecioro dzieci i cos";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatoooo
To ja się przyłączę do topiku. Szukam bajki o zabawkach budzących się nocą i chodzących po pokoju, po domu, po schodach...., ale to nie jest "The Secret Life Of Toys". Zabawki nie były kukiełkami w teatrze...To nie ten klimat. Pamiętam pastelowy pokój, z jasnym dywanem, otwarte drzwi schody, po których te zabawki schodziły...A jeśli chodzi o bohaterów, to były to zabawki siedzące na białych półkach, z całą pewnością była tam piękna lala i pierrot z łezką na policzku, który był chyba ukryty w takim pudle i wyskakiwał z niego...na sprężynie chyba. Jeszcze był jakiś misio...Cała bajka nie przypominała teatrzyku tylko raczej film w pastelowych tonacjach. Proszę Was bardzo pomóżcie mi to znaleźć...Kto pamięta tytuł? Jeśli chodzi o klimat bajki to był bardzo zbliżony do tej" http://www.youtube.com/watch?v=hwjdL0HNZKM . Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachakacha.....
PIĘCIORO DZIECI I COŚ :D to było zajebiste,z rodzeństwem to oglądałam jak byliśmy młoodsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzianna
Ta bajka o której mowa to faktycznie nie jest sekretne zycie zabawek tylko "th christmas toy" - o zabawkach które zyły tylko w nocy gdy ludzie spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliyah33
Ja to jednak jestem wierna bajkom Disney'a mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska mama
To nie jest "The Christmas Toy"... Bajka, której szuka autorka postu była animowana.. Szukam dla mojej córeczki tej i też nigdzie nie mogę znaleźć tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×