Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kama645

Jaka nazwa dla salonu fryzjerskiego ?

Polecane posty

Planuję otwarcie salonu fryzjerskiego ale brakuje mi nazwy Jak nazwać salon fryzjerski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nic mi nie przychodzi do głowy w tej chwili, ale podobają mi się proste, polskie nazwy, bez jakiś strasznych udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co myślicie nad beauty ? może troszę udziwnione, alekurde nic nie przychodzi mi do głowy Licze na Was :) ! Mam na imię Kamila ,może KAMA ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trepanator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy jaki
to ma być salon...taki osiedlowy fryzjer czy raczej studio stylizacji fryzur.... bo takie dsiedlowe, to się nazywają zazwyczj od imion, kama, agata, viola itp a takie droższe to jakieś image np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu ide do szkoły "GABRIEL" to dobra szkoła, mam nadzieje, ze naucza mnie dobrego fryzjerstwa.Mam mieszkanie króre zajmuje się na parterze, ale w dobrym miejscu,tłocznym, na przeciwko liceum i sądu,także lokalizacja jest dobra dodatkowo chcę zronić osobne wejście bezpośrednio do salonu,tylko teraz zastanawiam się nad nazwą aaaaaaaaa i mam jeszcze jedno pytanie jakie kosmetyki fryzjerskie polecacie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poprostu nazwij \"Studio Fryzur\" kamila *********** Mi sie to zawsze podobioa bo jest ladnie a jednoczesnie tak na oseidlowe moze bvyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty blond
dziewczyno..zadna Kama badz u kamili itp. to jest jak w malym miesteczku zabitym dechą. "gdzie chodzisz do fryzjera?, Do kamy badz u Kamili" STANOWCZE NIE! to musi byc cos nie tak pretensjonalnego...orginalne,fajnie,krótkie jak jest Liceum to na pewno to bardziej przyciagnie niz wsiowa nazwa..." gdzie idzisz do fryzjera Gosia? a wisez ide do tego atelie na przeciwko" cos z angielska moze byc.. "studio anielski włos" ..nich Cie poniesie wyobraźnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony tapir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty blond
superstar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty blond
yes yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty blond
magnes , uno , melody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty blond
jak na przyszła fryzjerke to wbacz ale troche mało wybrazni i nowoczessnosci...daruj sobie te nazwy od imienia itd bo sa tragedią...poszukaj chociazby w piosenkach mzoe Ci cos przypadnie do gustu tylko pamietaj ze robisz to po to by miec klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na nazwe "SEXI FLEXI" :) piosenka Natalii Kukulskiej nosi taka nazwe :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
jest zabawna moze byc....moze infiniti...trend color...pink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×