Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piczka167

czy bedzie taki stroj bedzie ok?

Polecane posty

W sobote wybieram sie na slub, najpierw na cywilny a pozniej na uroczystosc do restauracji. Jestem znajoma panny młodej natomiast moj chlopak bedzie swiadkiem, mam 18 lat... Czy w takim razie bedzie pasowało ubrac sie tak? : sukienka na ramiaczkach, do kolanka,klor złoty taki ciemny z czarnym, czarny zakiet, jasne zlote szpilki, jasna zlota torebka i zlote korale? sama juz nie wiem :( Czy moze lepiej czarne szpilki a tylko zlota torebka i korale? Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
wklej zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zalozyla czarne szpili, i do tego zlota torebke i korale i makijaz bym zrobil czarno zloty, czarne adne kreski e laynerem, lekko wyciagniete i jakis fajny polyskujacy cloty cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie zdaje ze juz by bylo za duzo zlotego, torebka sukienka i korla ewystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde
Autorko, masz może na imię Ewelina? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
pamietaj ze torebke dobierasz do butow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebka buty w tym samym kolorze tak nie musi być ważna jest kompozycja całości. mi tez wydaje sie za dużo złotego. najchętniej zmieniła bym korale na czarne bo były by wyrazistsze. skoro jednak nie masz to czarne szpili zwłaszcza ze pewnie ubierasz jasne rajstopy/pończochy wiec może sie to wszystko zlać w jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszytskie dobre rady ;) Nie nie mam na imie Ewelina... heh Co do koloru sukienki to on jest taki ciemny, to nie jest typowa zlota sukienka tylko tzw brudny zloty z dodatkiem czarnego. A te korale to nie mam jeszcze zadnych wiec kupie jednak czarne a nie zlote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale uważam że wogle złoty z czernią na ślub? Jesteś młodziutka, i Twój strój powinien tryskac energią i lekkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×